Стенли Колев ЕООД

казвам се Мариана Накова и работя във фирма "Стенли Колев" ЕООД от три години като търговски представител. Започнах като на шега във фирмата,но ми се стори добро предизвикателство за мен.Сега съм тийм лидер, и когато идват нови сътрудници ги обучавам.При нас всеки може да постигне добри резултати, всичко зависи от неговото отношение към работата.Правя всеки ден по две, три презентации на E-Vapor и хората го харесват и купуват.Имам добро възнаграждение за 5-6 часов работен ден.Колектива на фирмата е от млади и амбициозни колеги,разбира ме се и си помагаме взаимно.Много често г-н Колев ни организира международни пътешествия, за което много му благодарим.Аз съм ходила на две от тях.Работата е за мотивирани и отговорни момичета и момчета.Всеки ,който прояви интерес да се занимава с директен маркетинг е добре дошъл при нас.

Пиша за тези които се интересуват от фирмата. Работя за г-н Колев от 2010 година, за което му благодаря.
Явих се на интервю и ме грабна обстановката и специалното отношение от хората работещи там. Поканиха ме на обучение и аз се отзовах, защото поставя ли си летва гледам да я прескоча, а именно в тази работа видях предизвикателство и възможност да се развивам и доказвам. Още първата година постигнах резултати (с труд,работа и пот, разбира се) благодарение на които ми бе дадена възможност да водя обученията на нови търговски представители и да сбъдна някои от мечтите си. Спечелих множество награди и състезания и посетих дестинации, които не бях и сънувал.
Фирмата дава уникални възможности за развитие и добра финансова независимост. От тази година ние сме с много нови представителства на още няколко континента и това ни дава възможности за още повече развитие и обмяна на опит. Екипът ни продължава да се развива.
Каним всеки да се присъедини към нас, важно е да уточня, че както във всяка работа така и тук:
Вашето отношение ще определи Вашия успех.
Поздрави.

Здравейте, на 35г. съм и работя за г-н Колев вече почти 4г. женен съм с едно дете. Бих искал да споделя какъв опит имам във фирмата. Занимавам се с търговия от 2000г. и винаги съм продавал висок клас стока. Преди търгувах с луксозно обзавеждане за баня във ф-ма "НИКМАР"-8 години и във ф-ма "ХИКОВИ" почти 4г. Работил съм с продукти на Versace, Porcelanosa, и т.н. ... Просто харесвам да продавам качество. Това беше и причината да започна във фирмата. Когато стартирах обучението и видях какво прави тази система за почистване, разбрах, че това е нещо, което ще се продава добре заради очевидната разлика в чистенето. 3-4 г. по-късно се оказах прав... EV-INTERNATIONAL продава вече в цял свят!!!
В първите месеци продавах на приятели (които продължават да са ми приятели и доволни клиенти:)), после нещата ставаха все по-добре и сега ако ме питате, може би последното нещо, което бих работил в бъдеще е работа от 9.00 до 17.00. Естествено е да се грижиш за работата си! Естествено е да се ходи на събрание сутрин! Естествено е да търсиш колкото се може по-добри клиенти чрез анкети и препоръки, но всичко това е част от работата и когато в края на месеца видиш превода в сметката си, разбираш защо си работил този месец.
Видях много коментари тук и по мое мнение много хора нямат куража да поемат отговорност за живота си. Ако аз не съм си свършил работата този месец и не изкарам пари, то това е само по моя вина. Ако съм работил здраво мога (и съм го правил) да изкарам за един месец толкова, колкото работник на средна заплата изкарва за година. За всеки влак си има пътници, но ако някой не е за нашият влак, моля да не казва, че той е скапан, мръсен и несигурен!!! Потърсете вашият влак и се насладете на пътуването, както правя аз в моя...
Парите си получавам в срок!
Разполагам с времето си!
Подобрих стандарта си!
Колегите и Стенли Колев са DREAM TEAM!

Благодарен съм, че съм част от тази история за сбъднати мечти!

Ако вярвате в себе си и искате да се реализирате в директните продажби, с удоволствие ще ви помогнем!

Здравейте, интересува ме дали тази фирма е същата като E V International LTD и ЕКО ПРО СОЛЮШЪНС...Канен съм на интервю, но започнаха да ме налягат някакви съмнения. Ще съм безкрайно благодарен, ако получа бърз отговор

Хора, не се подвеждайте и лъжете от обявите им за работа!! Всичко е направено с цел заблуда. Високото възнаграждение, което ви се обещава още на интервюто не е такова!! За да получиш минималното възнаграждение те задължават да правиш куп други неща, които не са свързани с позицията, на която си. Всичкото това настроение, което създават по време на обучението е с цел да ти промият мозъка и да се заблудищ, че всичко в работата и фирмата е "цветя и рози". Всеки ден си задължен да присъстваш на събрания и ако изпуснеш дори и едно, накрая на месеца не може да си получиш заплатата. След това ти връчват анкенти да ходиш по апартаменти и улици да си събираш сам контакти за да имаш аредси, които да посещаваш и да се правиш на клоун пред хората. Това място е като секта, не се доверявайте!!!!!

Настоящ служител на фирмата съм от половин година. Искам да споделя, че съм много доволна от отношението както на ръководството, така и на колегите към мен. Получавам възнаграждението си редовно, осигуряват ме на пълната ми заплата и съгласно българското законодателство мога да ползвам полагащите ми се отпуски, ако се налага болнични и т.н. В последната година се нагледах на работодатели, които укриват данъци, удържат пари, когато си в болничен, карат те да работиш извънредно и дори не става въпрос за допълнително заплащане. С чиста съвест мога да кажа, че тук не е така и ако някой твърди обратното, моля да го подкрепи с факти, а не само да говори празни приказки.

Работя в Стенли Колев от 5 години. Искам да споделя своите най-топли чувства към своите колеги. За мен всички те са чудесни професионалисти с голям потенциал, а също прекрасни хора с които работата върви гладко. Самата работна среда оценявам много високо. Офисът е приветлив и много удобен. С две думи прекрасна атмосфера. Отношението на фирмата към служителите бих определила като приятно и толерантно. Шефът не ти стои с хронометъра на главата и не те пита защо си излязъл за 5 мин.на ван. А относно заплатите си ги получаваме всеки месец редовно и в кол центъра не работим по 10ч. Хора не пишете глупости а елате и работете с нас. Гордея се със себе си че работя за Стенли Колев.
Поздрави!

Ще бъда кратък и категоричен,без понякога,може би,зависи и други подобни.
При десет часовите смени,двата часа отгоре се заплащат допълнително и тези смени ВИНАГИ са по желание,съботите се заплащат допълнително и ВИНАГИ са по желание,а това с господин Колев дори няма да го коментирам.

в кол центъра карат момичетата да работят по 10 часа. задължават ги да работят повечето съботи,въпреки че по договор са на 5 дневна работна седмица.а собственика стенли колев се държи неадекватно и всички във фирмата се съмняват, че взима някакви наркотици

Само искам да отгошоря на последния коментар.
Били сме измамници,Господинова била измамница,а положителните коментари се пишели само от служители на фирмата.Ами защо не стана и ти служител,че да пияея и ти положителни коментари?
До колкото знам всеприет критерий за лош работодател е недоволството от страна на неговите служители,така ли е?
Противоречиш си пич.Продуктите ни са на пазара от 1978г.имаме продадени малко над 5милиона уреда в цял свят и представителства в 18 държави,в които общо има около 40 офиса,къде точно е измамата???
Кажи ми ти г-н некадърник,как така търсиш активно работа в столицата (в град с най-добре развитата икономика на държава членка на евросъюза в 21-ви век),както сам пишеш ПОВЕЧЕ ОТ ГОДИНА,и как така още не си си намерил пещерняко???Моля да ми отговориш поне на последния въпрос.
Относно кол центъра(въпроса от предишния коментар)там си е на твърда заплата с трудов договор и всичко.Г-н Колев е живял в Германия 15 години,така,че относно работно време,почивки,празници,отпуски,болнични и т.н.т.всичко е като на държавна работа.