Стенли Колев ЕООД

Здравейте, интересува ме дали тази фирма е същата като E V International LTD и ЕКО ПРО СОЛЮШЪНС...Канен съм на интервю, но започнаха да ме налягат някакви съмнения. Ще съм безкрайно благодарен, ако получа бърз отговор

Хора, не се подвеждайте и лъжете от обявите им за работа!! Всичко е направено с цел заблуда. Високото възнаграждение, което ви се обещава още на интервюто не е такова!! За да получиш минималното възнаграждение те задължават да правиш куп други неща, които не са свързани с позицията, на която си. Всичкото това настроение, което създават по време на обучението е с цел да ти промият мозъка и да се заблудищ, че всичко в работата и фирмата е "цветя и рози". Всеки ден си задължен да присъстваш на събрания и ако изпуснеш дори и едно, накрая на месеца не може да си получиш заплатата. След това ти връчват анкенти да ходиш по апартаменти и улици да си събираш сам контакти за да имаш аредси, които да посещаваш и да се правиш на клоун пред хората. Това място е като секта, не се доверявайте!!!!!

Настоящ служител на фирмата съм от половин година. Искам да споделя, че съм много доволна от отношението както на ръководството, така и на колегите към мен. Получавам възнаграждението си редовно, осигуряват ме на пълната ми заплата и съгласно българското законодателство мога да ползвам полагащите ми се отпуски, ако се налага болнични и т.н. В последната година се нагледах на работодатели, които укриват данъци, удържат пари, когато си в болничен, карат те да работиш извънредно и дори не става въпрос за допълнително заплащане. С чиста съвест мога да кажа, че тук не е така и ако някой твърди обратното, моля да го подкрепи с факти, а не само да говори празни приказки.

Работя в Стенли Колев от 5 години. Искам да споделя своите най-топли чувства към своите колеги. За мен всички те са чудесни професионалисти с голям потенциал, а също прекрасни хора с които работата върви гладко. Самата работна среда оценявам много високо. Офисът е приветлив и много удобен. С две думи прекрасна атмосфера. Отношението на фирмата към служителите бих определила като приятно и толерантно. Шефът не ти стои с хронометъра на главата и не те пита защо си излязъл за 5 мин.на ван. А относно заплатите си ги получаваме всеки месец редовно и в кол центъра не работим по 10ч. Хора не пишете глупости а елате и работете с нас. Гордея се със себе си че работя за Стенли Колев.
Поздрави!

Ще бъда кратък и категоричен,без понякога,може би,зависи и други подобни.
При десет часовите смени,двата часа отгоре се заплащат допълнително и тези смени ВИНАГИ са по желание,съботите се заплащат допълнително и ВИНАГИ са по желание,а това с господин Колев дори няма да го коментирам.

в кол центъра карат момичетата да работят по 10 часа. задължават ги да работят повечето съботи,въпреки че по договор са на 5 дневна работна седмица.а собственика стенли колев се държи неадекватно и всички във фирмата се съмняват, че взима някакви наркотици

Само искам да отгошоря на последния коментар.
Били сме измамници,Господинова била измамница,а положителните коментари се пишели само от служители на фирмата.Ами защо не стана и ти служител,че да пияея и ти положителни коментари?
До колкото знам всеприет критерий за лош работодател е недоволството от страна на неговите служители,така ли е?
Противоречиш си пич.Продуктите ни са на пазара от 1978г.имаме продадени малко над 5милиона уреда в цял свят и представителства в 18 държави,в които общо има около 40 офиса,къде точно е измамата???
Кажи ми ти г-н некадърник,как така търсиш активно работа в столицата (в град с най-добре развитата икономика на държава членка на евросъюза в 21-ви век),както сам пишеш ПОВЕЧЕ ОТ ГОДИНА,и как така още не си си намерил пещерняко???Моля да ми отговориш поне на последния въпрос.
Относно кол центъра(въпроса от предишния коментар)там си е на твърда заплата с трудов договор и всичко.Г-н Колев е живял в Германия 15 години,така,че относно работно време,почивки,празници,отпуски,болнични и т.н.т.всичко е като на държавна работа.

Не се връзвайте на лъжливите обяви. Наистина ли очаквате 2000лв заплата, без да имате някаква квалификация ? Разбира се, че можете да изкарате толкова пари, ако сте измамници или крадете пари.

В крайна сметка нещата са пределно ясни още от самата обява, но от любопитство отидох на интервю. То беше формално, всъщност не ги интересува какъв е кандидата, стига да лапне въдицата. Изхвърлят ти няколко безполезни факти относно безумно скъпите боклуци, които предлагат, след което не ти дават възможност за да зададеш въпроси (което е типично за измамниците). Договор не се сключва докато не минеш обучението. Заплащането е неясно. "Господинова" е нелюбезна измамница.

Съдейки по коментарите, можете сами да си направите изводите. Положителните коментари са от членове на фирмата, защото знаят, че тук се казват истинските неща и истината ще излезе наяве, и че ще изплашат потенциалните "риби", които ще захапят въдицата.

Последно като съвет: Тъй като си търся активно работа от повече от година насам, не се връзвайте на подобни измишльотини. Обърнете внимание на самата обява. Ако имате съмнение ЗАДАВАЙТЕ КОНКРЕТНИ ВЪПРОСИ, ако се избягват отговорите или се отклонява темата, значи нещата са ясни. Не ви казвам да не ходите там, но имайте предвид, че рискът изцяло пада върху вас, парите, които евентуално ще получите са минимални, държанието с вас ще е като с боклук, ще лъжете хората в лицето с цел да им вземете последните пари за нещо, от което те не се нуждаят на безобразна цена, ще бъдете подритвани.

Кандидатствах в тази фирма и видях много коментари, които се касаят до търговските представители, но конкретно се интересувам от кол центъра на фирмата, там заплащането твърдо ли е? Спазват ли се уговорените работни часове както и почивните дни ?

Моля, спешно някой да ми отговори, ако отида на място да върна парочистачката /като още не е изтекъл срока за връщане/, могат ли да ми откажат да си я получат на място? Ако ДА, какво да направя? Вече отказах кредита за изплащането на продукта.