Салон Ефект ООД /img/frontend/nomap.png"

Салон Ефект ООД

Доволна съм от работата ми в салона. Заплащането е добро, мнението на служителите се зачита, има възможност за развитие. Колегите са готини.

В салона много се държи да си разбираш от работата и да си вършиш качествено и старателно нещата. Заплащането е много добро, атмосферата е приятелска. Собственичката е професионалистка и държи на лоялността на служителите.

Козметичните услуги в салон Ефект са на много високо професионално ниво,бих казала световно.Екипа от специалисти,подготвен лично от собственичката Диана Петрова работи с разбиране и усет за красота и хармония. Моят проблем,нерешен от дерматолози беше анализиран адекватно и разрешен трайно.Сега имам самочувствие и сам глагодарна на момичетата от цялото си сърце! Пожелажам им успех и повече лоялност и признателност на хората които са ги изградили като такива специалисти.

За бранша на услуги заплащането е добре,хубавото е, че ако работиш здраво и заплатата ти върви нагоре.Лошото е , че винаги трябва да си във форма,усмихнат и професионално на ниво. Собственичката е страстен ентусиаст и лоялност много се цени.В салона има толерантност и разбиране към хората,ни и много изисквания и правила...Ако случиш и на готини колеги може даже и да намериш себе си.