АСАРЕЛ-ТРАНС ООД /img/frontend/nomap.png"

АСАРЕЛ-ТРАНС ООД

Че не получаваме заплатите като на Асарел Медет е ясно, и напълно разбираемо. Двете фирми не могат да бъдат съпоставими една с друга. Но за сметка на това,заплатите си получаваме винаги на датата без ден закъснение,което към днешна дата в България много малко компании могат да предложат.
Шефът е интелигентен и разбран мъж,който обръща внимание на всеки,който има проблем.
Получаваме бонуси,купони за храна и на всички празници различни бонуси. Не се оплаквам от това изобщо.
Машините и оборудването е ново, направи се ремонт на всички сгради, топло ни е, осигурени сме, каквото поискаме от гледна точка на оборудване, консумативи - получаваме.
Колегите са готини,стига да не им се бъркаш в работата, имаме осигурен транспорт от и до работа.
Ако не бях заминала при съпруга си в чужбина,не бих напуснала.

Мога да кажа, че в дружеството се забелязва промяна през последните години към по добро. Закупи се нова техника, макар и плавно се повишават и работните заплати. Проблема е, че те са доста по- ниски от тези в Асарел - Медет, а някога бяхме една фирма и получавахме еднакво. В организацията на предприятието има още много да се желае най - вече в сервиза, където никой не ти обръща внимание. Добре ще е да има по - често диалог с персонала и да му се взима мнението. Иначе колегите не са лоши стига да не им бъркаш работата. Мога да кажа, че съм доволен защото на фона на кризата заплатите се получават редовно.

все пак говори за асарел транс фирмата на мизерията и ниското заплащане. колектива е добър с изключение на ръководния състав.тази фирма се раководи от двама силно влюбени един в друг побертети които милят само за собствените си интереси но не и за благополучието на фирмата и работниците в нея но да не забравяме това е асарел транс оод пълната мизерия и страшното отношение на по висшите служители към работниците