Техно Акташ АД /img/frontend/nomap.png"

Техно Акташ АД

Уважаема ИП,Не разбирам как само за няколко месеца,гледайки от втория етаж навлязохте в нещата.Би трябвало да знаете,че не е етично да говорите за човек който изобщо не сте виждала.Искам да ми отгорите тогава,защо вашето ръководство се изплаши толкова от въпросния "алкохолик",че се отказа да се яви пред съда,а му изплати доста добро обещетение и го освободи по възможно най-хубавия член от КТ.Наистина доста социално!!!
Що се отнася до транспорта и храната,това вече не е екстра.Направете един социален експеримент-спрете ги.Да видим кой ще ви работи
Ако говорим за спонсорството и обществената дейност на фирмата това въобще не компенсира простотията и психическия натиск на който са подложени работниците.Не може въпросното 22-годишно началниче да нарича каучука "жапинка" и "живо същество" и да работи по метода "проба-грешка" да наречеш специалист.Мисля,че това показва процента брак.

Не мога да се съглася с публикуваните мнения по-долу.Моето мнение е базирано на 10 годишния ми трудов опит и наблюдения в машиностроителни предприятия.
Фирмата е с голяма социална политика. Нека Господата коментиращи назоват друга фирма с осигорен транспорт, четиристепенно меню за обяд, осигоровки на пълна работна заплата, която въпреки съществуващата световна криза винаги, ежемесечно, без изключения се превежда!!!А и в крайна сметка за операторите в производството  не се изисква стажове,специфични висши образонания и тн! Заплатите са над средните впредвид  цялостната криза и евтина работна ръка в Пловдив.
Преди да почнеш да изискваш ,по-добре си направи сметка какво си дал- образование ли, опит ли, знание ли, спестение на пари ли, уважение ли, спазване на инструкции ли, на правила ли, дисциплина ли??
Тези, които коментират за правителството , субсидията и спонсорството, нека преди това се поинтересуват за спонсорството и обществената полза на Техно Акташ в района!
Интересен е факта, че тук някой само плюят, а не споменава защо плюещия е бил освободен от фирмата, както и факта ,че им е спестено дисциплинарното уволнение?....всеки знае , че е абселютно забранено употребата на алкохол на работното място , нали?
Колкото и обидни думи да се изпишат по адрес на въпросния Мюмюн, не могат да заличат ФАКТА, че въпросното 22 годишно момче е много по -навътре в работата , много по-кадърен и РАБОТЕЩ(нещо, нетипично за повечето в тази държава, особено израстнали в социализма) и отдаден на работата от Коментиращите долу.
И нека Господата коментиращи, да се подсетят, че след приключване на работа , те се прибират и не мислят повече, а ръководството е 24 часа отговорно и на разположение!

...а сега да видим като падне правителството в Турция кой ще ви дава субсидии и как ще съществувате като произвеждате само буклуци?

Г-н Емин,какво стана,нали новия котел нямаше да има нужда от огняр?Какво,нещо агенцията не може да ви намери човек за времето до следващата чистка ли,че вие сами почнахте да си пускате обявите?Няма ли подходящ човек от Асеновград,който да измести старите огняри?Ами пратете някой от поддръжката да изкара курса,нали те ви излизат по-евтино?

Организацията в фирмата е тотално сбъркана.Съотношението администрация(търтеи)-работници(пчелички) е 1:1,като повечето от първвите са пълни лаици.В производството е препоръчително да нямаш мозък,а само ръце и крака,иначе на есен-навън с песен.В поддръжката можеш да се задържиш,ако си от Асеновград(отговорника им е от там).Принцип в фирмата е да не се назначават роднини,но шуробаджанащината се заобикаля по с-мата СМЧ(силно мой човек).Това са малка част от причините,поради които качеството на продукцията е ниско,но е достатъчно скъпа за да позволи на фирмата да храни целия Акташ Холдинг.Така,че на новопостъпилите и на старите работници-стягайте се.Трябва да си извадите 700-те лева и доста по-големите заплати на още няколко паразита.Такива като вас ще изведат ХОЛДИНГА до 1-вото място в света през 2023 година.

Приемат ли молби за работа?

В момента тарсят ли работници?

набраха ли вече работници или още набират

здр, тези дни мисля да подам абтобиография в ТЕХНО АКТАШ искам да знам от март месец ли започват да приемат работници ???

Трябва да се доиде на място и там се пуска молба за работа.от март ще набират работници и си заслужава много