БК Хисар АД /img/frontend/nomap.png"

БК Хисар АД

хубав хотел но лошо отношение към персонала

Хотела е хубав, но малко е квалифицирания персонал. Собствениците не си обучават кадрите. Ако вържеш на Комплексния и те повишава в длъжност! След това те използва , изцежда и принуждава сам да напуснеш. Заплатите на обслужващия персонал са високи, а на административния ниски. Обслужващия няма респект от административния. Няма и контрол / краде се /. Комплексния предпочита неуки хора, за да си прави далаверите и ако сгафи да набеди тях. Няма работна среда, защото работниците са подтиснати и стресирани. Не се заплащат нощен труд и празнични. Даваха 2 месеца купони да отбият номера и спряха. Дори за единия месец накараха персонала да се подпише, че са ги получили без да ги дадат. Храната в служебния стол се заплаща. А самото помещение е като в затвор. Сега работя в хотел Аугуста. Взимам всеки месец бонус към заплатата. Храня се безплатно. Взимам всеки месец купони за храна. Дават ни и кафе и безалкохолно.