СИЕНСИС АД / CNsys /img/frontend/nomap.png"

СИЕНСИС АД / CNsys

Някои може ли да сподели мнение как протича интервюто във фирмата. Има насрочене итервю за работа за Call Centyra

В тази фирма няма никакъв ред. Най-обичат да назначават хора с връзки, които нямат никакво понятие за това, което ще работят. На всичкото отгоре им се дава доста по-висока заплата от един коректен и съвестно работещ колега, които си разбира от работата. Явно в Сиенсис нещата стоят както в държавната администрация. Всеки си е седнал на заплатата. Едва ли има друго място на което никой дори и търговците не са обвързани с финансов резултат и не получават бонуси. Има хора най-вече от администрацията, които ако ги накараш да свършат някаква работа им ставаш смъртен враг. Тъй като труда ти не се оценя реално в тази фирма най-добре са нагаждачите. Колегите, които си вършат съвестно работата и работят за фирмата коректно са тъпкани и оплювани.
Така, че всичко зависи дали сте човек на някой. Ако сте без връзки, колкто повече работите и допринасяте толкова по- лошо ще видите.

Моля някой да сподели актуално мнение за фирмата/ръководството / колегите /самата работа и натоварване /заплати/бонуси има ли няма ли/, тъй като виждам, че всички мнения са стари.
Благодаря предварително!

Аз работя в един от филиалите на ЕТ Славчо. Положението е повече от трагично. На фирмата изобщо не й пука за филиалите те са оставени на изживяване. Ако въпросният мениджър има личен интерес от някоя сделка, само тогава тя се случава. Шефовете в София изобщо не обръщат внимание какво става в страната и как вървят или по-скоро как не вървят филиалите.

1 точка

Здравейте интересувам се ,какво е заплащането в хардуерния т.н. отдел ,че съм много раздвоена ,понеже слушам много противоречиви мнения от познати за фирмата . По точно от познати на мои познати , които имат  били приятел, който работи там и той е коментирал моят въпрос за работа там: Ако те предложи някой вътрешен може да почнеш и на добра заплата ,ако ли не ще имаш по 50лв на година дигане,а и нямали хора по един нов проект,  така че шансовете били голями да ме вземат. Ако имате някакви данни и мнения моля,коментирайте въпреки ,че ме предупредиха и за заплатите /не били много навреме/. Благодаря Ви.

Здравейте! Бих искала да попитам какво е положението във фрмата в момента и по-специално софтуерния отдел?

Напуснах фирмата преди достатъчно дълго време, за да мога да дам една обективна, според мен, оценка. Спомена ми за СиЕнСис е изключително положителен във всяко едно отношение - ако човек иска да се развива, не само че не му пречат, но и му помагат. Заплатите се актуализираха достатъчно коректно и честно. Шефовете са нормални хора, с които можеш да седнеш да поговориш и да се разбереш. Напуснах фирмата по лични причини, несвързани с работата, но сега, като се върна назад, хората там определено ми липсват.  В това число и шефовете:) Въпреки че в момента имам хубава, добре платена работа, която ме удовлетворява в много отношения, определено се връщам с носталгия към времето в СиЕнСис.

абе доста неща прочетох тука,незнам дали някой следи тая тема още :)
но ми се ще да питам в момента как е в тъпата криза

заплатите оправиха ли ги или още не са

има ли смисъл да си пскам СВ-то

Вижте сега, прочетох доста негативни коментари. Във всеки един вероятно има малко или много истина. Те нещата не са толкова прости, най-малкото в големите IT компании. Да, в Сиенсис има и интригите, и в общи линии всичко, което го има в повечето БГ IT фирми, за съжаление. Заплатите наистина не са на ниво и не се актуализират в съответствие с пазара.
Уважението - зависи в кой отдел си. В общи линии, колегите ти се кефят , ако си заслужил и тва е;)
Привилегиите - тийм билдингите са една от най-хубавите привилегии, човек може да се отпусне да пие с шефовете, и с колегите, ида се наслади на не малко екстри, които по принцип трудно ще си позволи;) Има и карти за гр. транспорт, моб. телефони, допълнително здравно осигуряване и служебни коли за някои (както в повечето уважаващи себе си фирми).
Фирмената сигурност - зависи отново в кой отдел си. Нарочи ли те баш шефа, никой не може да те спаси. Но това се случва относително рядко.
Свободно време не остава особено, най-вече за колегите от софтуера. Бачка се извънредно,когато трябва (в другите отдели). Къде ли не е така.
Възможността за развитие е за мен най-силната страна на Сиенсис - всякакъв тип обучение е поощтряван, желан и заплащан (донякъде), стига да си човек, който наистина иска да се развива. Опитът, който можете да придобиете, е безценен.
Местоположението на главния офис е добро, до колкото не е в крайвните квартали (Люлин, Младост, летището и тн.)
Колегите в по-голямата си част са пичове. Млади и нахъсани. Има и изключения, както навсякъде.
Работната среда - има какво още да се желае. Като цяло, колегите са готини, шефовете - не толкова. Работи се с понякога малоумни крайни срокове и без необходимата координация, особено на нивп шеф-подчинен. Явда се.
Като цяло, мисля че Сиенсис все още е добра (и водеща) компания, в която един кадърен човек може да започне кариерата си. Или да се пенсионира;)

Искам да попитам за търговците в Cnsys.Интересува ме атмосфера,заплащане,служебни привилегии и т.н.Благодаря предварително за предоставената информация