Teletrade / Телетрейд България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Teletrade / Телетрейд България ЕООД

Обучението , което може да  получите от Телетрейд определено е много интересно, а също може да се превърне и в доходоносно, но хората искайки веднага да започнат работа и да получават реални пари се разочароват, че това не става веднага  и се чувстват излъгани и измамени. Като всяка работа и тази не е за всеки, затова личната преценка на всеки е негова лична отговорност.

Хора не си губете ВРЕМЕТО!!!!

Здравейте,искам да ви попитам  вие изобщо наясно ли сте с думата ТРЕЙДЪР-това е човек ,който търгува със свой собствен капитал,а ДИЛЪР е човек,който търгува с парите на другите.Разликата е огромна.Не ги бъркайте.Първо трябва да се докажете като Трейдъри и след това можете да станете Дилъри т.е първо трябва да се докажете!!!

Запознах се с доста хора, които търгуват с реална сметка, открита в Телетрейд. Нито един от тях не е започнал работа във фирмата. Обявите за работа са само предтекст за намиране на клиенти. Който и да питате, това ще каже.
А, Евга, ти престани да се правиш на страничен човек, защото на всеки прочел темата във форума му е пределно ясно, че си част от персонала и ти мамиш съвместно с останалите. Аз лично ще се погрижа за измамната ви бандичка! Вие изобщо спите ли спокойно? Не знаете ли, че всичко се връща рано или късно? Толкова много ли ти плащат, че да рискуваш така???

Здравейте Anti Teletrade,искам да ви кажа и посъветват нещо .Зная,че каквото и да ви кажа аз или някой друг едва ли ще ни послушате,но моля ви прочетете това ,което ще ви напиша и поразмислете.
Позаинтересувах се,малко повече за компанията и относно вашия проблем.Да наистина компания TELETRADE ще ви върне парите,ако вие започнете като мениджър или трейдър,но за целта вие трябва да търгувате с реялна,а не с демо сметка.Много е важна историята на търговията.Вие трябва да се докажете като достатъчно опитен трейдър,за да можете да управлявате парите и на някой друг.Разбирам ,че са ви обещали те да ви намерят Инвеститор,но първо те трябва да са сигурни в вашите качества на добър търговец или трейдър.Не чакайте те да ви търсят  хора,на които вие да управлявате парите.Необходимо е доста практика и доказване ,за да ви бъде поднесено нещо на тепсия.Опитайте вие да намерите някой Инвеститор,човек който е с ясна нагласа че във всеки един момент той може да загуби,(дано не се случва),както и да спечели много.Човек,който ви има пълно доверие.Чак тогаво след показване на вашата история на търговия и съответно успешно завършваши позиции,на вас ще ви бъде предоставен Инвеститор на тепсия.
Научете се първо да продавате вашите знания и умения,а после вече всичко ще бъде много по-лесно.
Ако искате да бъдете добър трейдър,мениджър,финансов аналитик е необходима практика,с реялна сметка,а не само с демо.
Позамислете се,не съм ли права?
Пожелавам ви късмет!!!

Здравейте,четох досега вашите мнения във форума и сега бих искала да кажа и моето.
До  колкото знам никой не ви кара насила да си давате парите.Да фирмата предлага обучение.Първо теоретично обучение,което е безплатно,а после и практическо,което съответно се заплаща.
Ако вие наистина искате да бъдете мениджър,трейдър или финансов консултант е нормално да минете обучение.Няма как да бъдете нещо,след като не познавате материята,а  някои дори нямат и понятие кое какво точно означава.За да бъдеш провесионалист в дадено нещо е необходимо обучение.
Давам пример с казината-отиваш на обучение за крупие-да то е безплатно,ноооо след това те задължават да започнеш работа там;търговси представител-пак минаваш обучение,в повечето случаи в друг град;продавач-консултант например в Моловете-пак обучение ,което струва Х пари в друг град и ако не те одобрят обучението остава за твоя сметка,както и разходите и т.н.Обещават ти една заплата,но реялно погледната ти не я взимаш,еее ако я вземеш съответно работиш по 14-16 часа и после си труп.
Докато тази компания ти дава избор.Ако не ти харесват условията просто кажи -благодаря,но не ме удоволетворяват условията и си замини,никой за нищо не те дърпа.Ако обаче ти искаш да пробваш-то тогава избора е  само и единствено твой.
Запомнете-Избора си остава ваш.

Здравейте! Аз съм един от многото подлъгани и измамени от фирмата. Виждам, че не се спират само до София, а вече имат офис във Варна и там "набират" кадри. Мисля, че само с мненията си по форумите едва ли ще предпазим хората от тази украинска измама.
Посъветвах се с адвокат и смятам да пусна съдебен иск срещу тях. Каня всички потърпевши да се присъединят към мен. Колкото повече сме, толкова по-сигурно е, че повече няма имат възможност да печелят на наш гръб. Моля, пишете на e-mail:[email protected], ще се свържа с всеки един. Очаквам Ви!!!

Приятели, бях на интервю в прословутата фирма телетрейд (нарочно я пиша с малка буква). Позволете ми да отбележа,че просто загубих 2 лв. за транспорт, както и около два часа. Помислете само,че тази фирма не спира да си търси служители от една година насам-следователно има нещо нередно. Иначе на интервюто ми беше споменато всичко онова, което ходилите вече споделят: курсове(в началото безплатни,после платени), главозамайваща кариера, почти се почуствах като Чарли Шийн във филма "Уолстрийт". Писна ми от обяви за работа подобни на тези от телетрейд или разни застрахователно-брокерски услуги, от  които бъка в сайтовете за работа. Като са толкова доходоносни и елитни защо все не могат да си намерят служители. В крайна сметка не може всички да сме мързеливи и прости, явно проблема е в тях.

Скоро и аз бях на интервю за работа в тази фирма. Да, бях подведен от лъжливата обява и се опитаха да ме омотаят в схемата с обученията и страхотните възможности за милиони. За тяхно нещастие попаднаха на неподходящия човек. Баща ми е съдия, а и аз също съм юрист по образование. Имам доста приятели от университета, които работят в Комисията за защита на потребителите и в други органи, в чиято юрисдикция би могъл да бъде този случай. Още утре ще подам официална жалба срещу фирма за подвеждаща обява и открит опит за измама. Мисля, че дори в Комисията за финансов надзор ще проявят интерес към случая, защото тази фирма се изживява като брокер и подлежат на лицензиране от КФН. Данъчните също обещавам да си свършат работата, особено както са търгнали на лов в последните месеци, защото се съмнявам тези пари от обученията да се отчитат като реален приход.

Искам да изкажа голямата си благодарност за мненията ви - след като прочетох това, което сте написали - отказах да се явя на интервю в тази фирма.
Благодаря ви за спестеното време.
А на тези, които са толква доволни от коректната фирма Телетрейд България ЕООД ще кажа - ако фирмата е толква коректна, защо тогава пуска обяви, че си търси служители от които да искат пари за обучение? Аз си търся работа ако имам нужда от образование или допълнителна квалификация знам къде да ги намеря, но когато си търся работа значи ми трябват пари, а обещания от сорта - дай сега 300 лева пък утре ще взимаш 3 000 ..... хахахаха не се лъжете няма безплатен обяд.