Teletrade / Телетрейд България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Teletrade / Телетрейд България ЕООД

Въпрос към някой от пишещите/четящите тук от Телетрейд - КАК ЩЕ БЪДЕ ОБЯСНЕНО от Вас следното: ''Комисията за финансов надзор (КФН) е посочила между 15-20.06.2012г седем дружества, които НЕ СА ЛИЦЕНЗИРАНИ от КФН и НЯМАТ ПРАВО да предоставят инвестиционни услуги и дейности по смисъла на Закона за пазарите на финансови инструменти на територията на България, включително и чрез електронни платформи за търговия с финансови инструменти. Дружествата са: "Телетрейд България" ЕООД + други 6 за които няма смисъл да говорим тук !!! Комисията дава тази информация след сигнали и установени множество публикации за извършване на инвестиционни услуги и дейности, включително чрез електронни платформи за търговия с финансови инструменти, от дружества, които НЕ СА ЛИЦЕНЗИРАНИ.'' ?
 Освен това, ЗАЩО Телетрейд НЕ Е в Списъка на инвестиционните посредници от държави членки, имащи право да предоставят инвестиционни услуги и дейности на територията на България ? След кратка проверка в Публичният регистър, отдел Инвестиционни дружества се оказва, че ''дружеството'' Телетрейд НЕ СЪЩЕСТВУВА там изобщо !
Е как тогава управляваното от г-н Александър Пейчев ''дружество'' може да наема постоянно нови и нови хора в продължение на повече от 3 години с/у платени куросве на ''обучение'' при 10 РАЗЛИЧНИ позциии с почти сходни отговорности, заплащане и развитие ? И да не забравяме - при еднакви по смисъл и съдържание обяви по всички възможни електронни сайтове предлагащи работа !
 Нека всеки прецени сам от тук нататък за себе си, но известно е нам, простоватият, беден Български народ едно - НЕ Е ЛУД ТОЗИ КОЙТО ЯДЕ БАНИЦАТА, А ТОЗИ КОЙТО МУ Я ДАВА !
 Поздрав за всички ''бъдещи'' FOREX-джии ! :)

Колко е таксата за курса на обучение?

Който е търгувал наистина със свои пари , знае че 2 години е нормален период за навлизане .Само 10% от търгуващите са успешни трейдъри , но печалбите след това са ОГРОМНИ. Затова нормално е да има разочаровани и е нормално фирмата да е спокойна в това ,което прави,защото не лъже никого . Парите за курса са страшно малко , затова ще отида и може би ще се засечем с Фифи там . Това не е никаква печалба за фирмата ,но ако от 10 човека само 1 е успешен -това е много добре . Ако се опитваш сам вкъщи , може и да успееш , но ще загубиш много пари по пътя .Трябва да имаш и ментор. И дори и да пе4елиш сам-колко ще ти е капитала - има-няма 500 лв , от които да вземеш 300-400 лв. на края на месеца . Тоест с чуждите пари на някои богат човечец примерно 10000 лв ти дават пе4алба 6-8000 лв, и ако е 30 % за теб (про4етох го във форума) имаш към 2000 лв. и съответно пове4е за по-големи суми. Оба4е има условие - когато си работиш вкъщи , компютърът ти не е от най-мощните,може да се развали , интернета може да ти спре ,тоест трябва да имаш от вси4ко по 2 и това са пове4е разходи , а в офиса вси4ко ти е на 6 !!!
(Който мисли да ме коментира отрицателно - не разбира нищо, хаха  !!!!!!!)

Прочетох много негативни коментари за фирмата,но ме впечатли опровержението на самата фирма,поканена съм на интервю и мисля със сигурност да отида независимо от мненията на хората тук,някой злобни...Риск печели,риск губи,освен това няма да загубя нищо,мога само да спечеля..

И намен тази оферта ми изглежда като пълна загуба на време, защото:
1) Биха ви искали Опит в тази свера по мое лично скромно мнение поне 2 години.
2) Биха ви изкали доказателство за постижения като траде статемент така веднага с един поглед ще видят какво сте постигнали и за колко време.
3) Не на последно място биха ви пуснали на БЕЗПЛАТЕН курс на обучение, защото всеки си има своя система. Аз със сигурност не ползвам тяхната. И според резултатите и като ви сравнят с другите кандидати в даден период от време ще решат дали да ви наемат.
Аз искам да отида и най- вероятно ще отида, но не се надявам на много. Пък ако ми почнат семинара с платения курс направо излитам от офиса им!!

Здравейте!
Аз си пуснах биографията по обява "Мениджър работа с клиенти" . Като чета коментарите оставам с впечатление , че е синоним на "трейдър" и е използван от въпросната фирма , за да се вързват и кандидатстват още хора, които може би ще направят справка с този сайт  и ще видят , че не е така желаната позиция. Верно ли разсъждавам или са различни неща ?

в обявата за фин.анализатор в Телетрейд пише: фиксирана част + бонус. Някой наясно ли е колко е тази фиксирана част като начало? Също така пише Корпоративно обучение - нали не е нужно да го заплащам това обучение, защото много бих желала да го мина, но нямам пукнат лев. Много ще съм благодарна за информацията!

Изумена съм от написаното по-долу. Ругатни и явна злоба, отправени от някои нереализирал се в сферата, в която фирмата работи. Разбирам, че много често търсещите работа сме изправени пред измамници, които искат да вземат и без това липсващите стотинки от джоба ни. Съгласна съм, че всеки средно интелгинетен човек трябва да проучва мястото, където е подал кандидатурата си за работа.
Без да задълбавам към обвинения искам да изкажа своето мнение за фирмата - бих подчертала, че все още не работя в нея.
След първото интервю бях наясно с цялата процедура - първоначалния курс, теста, практическата част и за задачата, която след изкарване на целия курс. За таксата още от първия ден бях наясно колко е, защо се плаща и кога се връща.Според мен е редно, когато отивате на интервю да знаете какви въпроси да задавате, за да получите максимално точни отговори. Никой не е длъжен да чете мислите ви или да знае вашите предположения.
Посещаването на курсовете (дори и само безплантата част) ви дава чисто нова професия, от вас зависи до колко ще я усвоите и до колко адекватно ще се възползвате от уменията, които ви се дават напълно безпланто! В колко фирми имате безплатни квалификации? Още повече след завършването на курса никои не ви задължава да инвестирате във фирмата - ако попитате ще ви разкажат за бонусите, привилегийте и т.н., които компанията предлага и какви са нейните предимства през другите брокерски къщи.
ами това е по-накратко.
аз лично съм много доволна от всичко, което имах възможността да науча и се надявам в най-скоро време да съумея да реализирам наученото на практика.

И забравих да добавя !! За желаещите повече информация относно Tele TRADE било то за работа или по какъвто и да било адрес свързан по темата, пишете ми на e-mail [email protected] с радост ще ви отговоря или в най-лошият случай ще ви насоча към конкретният човек за вашите цели !!!

Скъпи сънародници ..... !!!! Гледам, чета и не ми се вярва в каква глуповатост са испаднали всички Българи (без да се обиждате).!!! Минавам направо към коментара... Значи както всички така и аз съм кандидатствал за работа, ходил съм на безплатният семинар, платил съм си курс който не е месец а е 3 седмици за по-голяма точност. Следователно както предполагам и на вас ви е обяснено че ако неуспеете да реализирате умения, прецизност и т.н. , а и трябва да ви е пределно ясно че няма как да ви наемат или в най-лошият случай от страна на фирмата Tele TRADE (визирам в случая) да ви предостави на вас (НЕМОЖЕЩИТЕ) да оправлявате какъвто и да е КАПИТАЛ от който и да е ИНВЕСТИТОР. Понеже ако съвсем малко поне се опитате да бъдете на отсрещтната страна, ама едва ли бихте дали ВАШИТЕ пари на някой който и хабер си няма от FOREX търговия, или в най-лошият случай (вас визирам в случая), да имате НАПРЕДСТАВА но да не реализирате ПЕЧАЛБИ, което следователно води до лош имидж за фирмата!!! Та да се върнем на основната тема и тя е: Дали има реализация за работа в Tele TRADE ? И отново ще съобщя на интересуващите се ..... Да има но определено на МОЖЕЩИТЕ, аз бях кадет в фирмата, обучиха ме, показах какво умея, и накрая ... ДА ДАДОХА МИ ШАНС (ИНВЕСТИТОР) ЗА РАБОТА! За тези които ще ми задават глупави вапроси от сорта: Като си толкова добър защо нямаш собствен капитал ? Ще отговоря от сега! Да и аз като вас търсех работа за да изкарвам пари, сега си имам, доволен съм от фирмата, колегите и отношението на всички които са ПРЕУСПЯЛИ в нея. Друг пример мога да ви дам с линк към сайт но ще наруша правилата за рекламите тук.... затова ще ви дам Жокер: Поинтересувайте се кой е със най-високото отличие за постиженията в областта на обмените услуги – Forex Broker №1. Наградата бе връчена във Виена на 9 март 2011 година. и тогава евентуално ако някой може да коментира... нека даде коментар но наистина смислен... И да завърша!! Скъпи сънародници недейте само да упреквате фирми и хора възоснова на вашите НЕУСПЕХИ, а се потрудете да ги преодолеете и да бъдете все по добри и находчиви в сферата на работа която ви се ОТДАВА!!! Благодаря за вниманието, желая ви успехи в начинанията!!!