Teletrade / Телетрейд България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Teletrade / Телетрейд България ЕООД

Това са некоректни хора които си изкарват прехраната чрез измами. Само от интервюто ги прецених и наистина всичко написано по - долу е истина.
Така са го измислили, че да си дадете парите и после да нямате права да си ги върнете - и хоп вече са им в джоба.
В подкрепа на Ники - наистина е странно как те заключват като влезнеш и как в сградата наистина е подозрително тихо. Уж е фирма а вътре наистина не се работи и няма никакви консумативи, абсолютно голи стени. А в сградата няма други офиси нито центрове, това са лъжи.
Това не е правилното място за Вас, потърсете си работа другаде, ИЗМАМНИЦИ СА!

Към коментара на Кичка, бих искала да добавя, че по време на интервюто входната врата на офиса беше заключена след моето влизане вътре, което много ме изненада. Не съм чувала и фирма, или организация, която да взима пари, за да направи обучение и да задържи кандидатите до приключването му, независимо от това каква информация се предоставя!

Търсех си работа. На обява за "Офис мениджър" от един от сайтовете за работа(една от многото, за които кандидатствах) , попаднах на тази "Телетрейд"ЕООД. Отидох на интервю в офиса им в гр. Варна, намиращ се на един от главните булеварди. Една девока ми даде да попълня накакъв тест и ми каза да изчакам. Дойде ми реда да вляза на интервю. Да знаех преводач щях да си взема, защото една русолява госпожа така силно замяташе на руски, че чак ми беше трудно да си чувам мислите, какво остава да й отговарям на въпросите. Попита ме дали разбирам от борси, фондова политика , банкови пазари и така нататък, а моят отговор бе отрицателен. Съответно ми бе пояснено, че имам потенциал, но трябва да мина курс на обучение. Колко дълъг и повече подробности не можах да разбера....Не че не ми смотолеви нещо, но го направи на руски, а аз знам английски и немски.......Даде ми едно листче кога ми е курса за теорията и аз си тръгнах. Обадих се на мой познат. който също дълго време е търсил работа и е попаднал на тази фирма, не ми каза нищо хубаво. Не отидох на теста, скоро започнах работа като офис мениджър и съм доволна. Перманнетно обаче си правех опита да пращам автобиографии на фирмата и всеки път ме канеха и бяха многоочаровани от мен(променях само запетаите в новите автобиографии). Но тъй като се бях поразровила малко повече в нета всеки следващ път им задавах мн различни въпроси, на които мънкаха. Казвах, че ще се обадят....но така и не го направиха. Като цяло лично аз не съм с добро първо впечатление, а информацията, която събрах ми говори, че това не е сериозна фирма.

Съгласна съм с написаното от Кичка. Всичко е описано много точно тези са пълни измамници не се лъжете да се занимавате с тях.

АКО СИ УМАТЕ УВАЖЕНИЕ НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!

Драга ми Кичке,

Благодаря Ви за безплатната реклама (макар и пълна с правописни и пунктуационни грешки), която така старателно сте написали. Доста време сте изгубили май?
Предполагам, че не сте си дали истинското име от страх нали, както описвате в коментара си? Или просто защото знаете, че неща представени от Вас са неверни и не отговарят на действителността?
Има една поговорка - „Човек три години се учи да говори, а после цял живот да мълчи“.А Вие май не сте се научили?
За да Ви върна услугата, и аз ще разгледам подробно Вашето писание. Да започнем от началото.
„След лутане откривате пл. „Антон Чехов“ 4, който всъщност е една сива и празна сграда на булеварда. Ще се зачудите как може там да се предлага работа, тъй като си личи, че мястото е необитавано, а и не можеш свободно да влезнеш вътре. Една кръгла черна камера Ви наблюдава и се чува женски глас. Да, той е познат – на жената, която Ви се обади за да Ви покани на интервю. Натиснала е копчето и вратата е активирана. Колко приветствено. Докато се качвате по стълбите се чува ехо – празни коридори, стаи с празни офиси, няма жива душа. „
Всеки, който желае може да провери в Google Maps сградата на адреса. Тя е далеч от сива , но може би сте далтонистка? Аз лично, при всяко обаждане давам оказания за местоположението на сградата, но явно Вие не сте си направили труда да ме чуете, което е само Ваш минус.
Казвате, че сградата е празна. Още едно доказателство за Вашето невнимание. Само на нашия етаж, има един лекарски кабинет и два езикови центъра. А да не говорим колко живущи има по горните етажи. :)
И мила госпожо, ние нямаме камери !!! Доста ме изненада определението, дадено за несъществуващ предмет. Имате богато въображение. Браво!

Това е любимата ми част:
„На входа Ви посреща младо, симпатично момиче, което се усмихва и по този начин успява, макар и едва, да замаскира цялата измама. Първото нещо, което ще Ви направи впечатление, е че няма компютри, папки, телефони, няма абсолютно никакви пособия и условия за работа. Служителката, която е на рецепцията е просто една хостеса. Тя Ви оставя в една стая, където да попълните личните си данни на бланка, взима я попълнена и Ви води в следващата стая, където със студен поглед на измамник Ви посреща интервюиращата побеляла старица, която също няма елементарни пособия за работа. Нито един химикал, нито една папка, нито един принтер, нито телефон, нито нищо. „
Радвам се че съм Ви впечатлила с усмивката си. Тя е била напълно добронамерена, както към всеки гост на офиса. Не съм целяла нищо с нея, жалко че явно търсите само лошото в хората. Бланката е необходимост, тя е допълнително доказателство както за централата (все пак компанията има над 200 офиса в 30 държави и се води определена отчетност), така и за Вас, че наистина сте присъствали на интервю. Освен това, тя съдържа определени въпроси, отговорите на които ни дават възможност да преценим кандидата по интересуващи нас моменти. Тя се попълва от всеки кандидатстващ за работа (включително и от мен).
Относно телефоните, папките, принтерите и т.н., няма как да ги видите защото всички те са на моето бюро, до което Вие или който и да е друг няма достъп. Това е причината, то да е толкова високо. И все пак , ние не сме счетоводна кантора . Няма как да видите разхвърляни папки и препълнени стелажи. Интересно, дали ще осъждате и компанията Google, която най-официално заяви и реализира идеята за „Зелен офис“ и се отказа от хартиени носители на информация. :)
Не разпознах тази ваша героиня - „интервюиращата побеляла старица“. Освен младата ми управителка, в офиса друга жена няма. За толкова време тук не съм е срещала в офиса старица. Но знае ли се? Очаквам среща с нея, и нейният „студен поглед на измамник“ .

Преминаваме към най-важното, а именно работата.
Мила ми госпожо, знаете ли какво е трейдър? По всичко написано от Вас личи, че грам не знаете с какво се занимава фирмата, и най-вече за каква позиция кандидатствате. По нагоре споменах, че не сме счетоводна къща, не сме call centre или нещо от рода. Ако бяхте дошли на безплатния базов курс , който Ви е предложила така описаната „измамница“ от Вас, щяхте да разберете какво е трейдър, с какво се занимава компанията ни, и как може да работи човек, без да седи в офиса по 8 или 10 час на ден.

От всичко написано от Вас, разбирам, че сте една неосведомена и неразбираща жена, която има наглостта да обсъжда материя , от която си няма и представа. А по-лошото е, определенията който дава на много по-образована и умна жена от Вас.

Всеки който не вярва на думите ми, го каня на място да се увери сам.

П.С.
А това за Господари на ефира, страшно ме развесели. Мислете преди да пишете нещо.

С уважение,
Катя Ранчева

Драга ми Кичке,

Това е любимата ми част:
Относно телефоните, папките, принтерите и т.н., няма как да ги видите защото всички те са на моето бюро, до което Вие или който и да е друг няма достъп. Това е причината, то да е толкова високо. И все пак , ние не сме счетоводна кантора . Няма как да видите разхвърляни папки и препълнени стелажи. Интересно, дали ще осъждате и компанията Google, която най-официално заяви и реализира идеята за „Зелен офис“ и се отказа от хартиени носители на информация. :-)
Не разпознах тази ваша героиня - „интервюиращата побеляла старица“. Освен младата ми управителка, в офиса друга жена няма. За толкова време тук не съм е срещала в офиса старица, но знае ли се. Очаквам среща с нея, и нейният „студен поглед на измамник“ .

Преминаваме към най-важното, а именно работата.
Мила ми госпожо, знаете ли какво е трейдър? По всичко написано от Вас личи, че грам не знаете с какво се занимава фирмата, и най-вече за каква позиция кандидатствате. По нагоре споменах, че не сме счетоводна къща, не сме call centre или нещо от рода. Ако бяхте дошли на безплатния базов курс , който Ви е предложила така описаната „измамница“ от Вас, щяхте да разберете какво е трейдър, с какво се занимава компанията ни, и как може да работи човек без да седи в офиса по 8 или 10 час на ден.

От всичко написано от вас, разбирам, че сте една неосведомена и неразбираща жена, която има наглостта да обсъжда материя , от която си няма и представа. А по-лошото е, определенията който дава на много по образована и умна жена от Вас.

Всеки който не вярва на думите ми, го каня на място да се увери сам.

П.С.

С уважение,
                                                                                 Катя Ранчева

Има няколко коментара относно „предлаганите“ от Телетрейд длъжности, но като че ли не е внесена достатъчна яснота по въпроса. Това смятам да направя. Преди да прочетете всичко искам да Ви посъветвам ДА НЕ ХОДИТЕ ТАМ!!! А защо ще разберете четейки редовете по – долу:
Тъй като канят на интервю всеки кандидат, ще получите светкавично обаждане за интервю още след като сте кандидатствали по обявата им за работа. Ще се зарадвате, че са Ви избрали за позицията, но и във Вас ще се зароди съмнение как за такава длъжност с подобни задължения не искат висше икономическо образование, а предлагат „обучение“. Да пристъпим към интервюто. След лутане откривате пл. „Антон Чехов“ 4, който всъщност е една сива и празна сграда на булеварда. Ще се зачудите как може там да се предлага работа, тъй като си личи, че мястото е необитавано, а и не можеш свободно да влезнеш вътре. /По – късно ще разгърна в детайл за какво иде реч/. Една кръгла черна камера Ви наблюдава и се чува женски глас. Да, той е познат – на жената, която Ви се обади за да Ви покани на интервю. Натиснала е копчето и вратата е активирана. Колко приветствено. Докато се качвате по стълбите се чува ехо – празни коридори, стаи с празни офиси, няма жива душа. На входа Ви посреща младо, симпатично момиче, което се усмихва и по този начин успява, макар и едва, да замаскира цялата измама. Първото нещо, което ще Ви направи впечатление, е че няма компютри, папки, телефони, няма абсолютно никакви пособия и условия за работа. Служителката, която е на рецепцията е просто една хостеса. Тя Ви оставя в една стая, където да попълните личните си данни на бланка, взима я попълнена и Ви води в следващата стая, където със студен поглед на измамник Ви посреща интервюиращата побеляла старица, която също няма елементарни пособия за работа. Нито един химикал, нито една папка, нито един принтер, нито телефон, нито нищо.
Ето че дойде момента за интервюто. Всъщност, Вие задавате въпросите. Отсреща Ви дават оскъдна информация за позицията и трябва с ченгел да вадите думите от устата на старата дама. Тя пък, от своя страна Ви отговаря двусмислено и Ви преценя. Ще се учудите също, че никой не се интересува защо сте напуснали последното си работно място или други подробности, които питат на интервюта. Вие сте просто един какдидат, който предстои да бъде излъган. Отивате там за да се съгласите да бъдете излъган. Заплатата е минимална и работите над допустимите норми седмично като договор не виждате докато не мине някакво си обучение, което дори си плащате. За капак след като си платите има изпит и ако не Ви харесат не получавате договор.
Добре, работата ми харесва, казах аз:
„А къде се провеждат тези лекции на трейдърите“?
- В съседните стаи. - отвръща ми се.
Но знаете ли какво? Въпроса ми беше с уловка, както и много други останали. ЗАЩОТО в съседните стаи е празно, необзаведено и няма никого. Абсолютна тишина. Там не се работи, няма процес, няма жива душа... За капак трябва да си платиш за да работиш. Пък и след това не се знае дали ще работиш. Пълен та*ак дето се вика!

Ако искате отидете да загубите 20 мин. - няма проблем, но моля после не пропускайте да напишете своите впечатления – тук може и да има разумни хора, които след прочетеното няма да си загубят времето. През цялото време се страхувах да не ми се случи нещо – кой знае, вече всичко може да се очаква.

Обявата им за работа е измамна – информацията е подвеждаща и некоректна.

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!

П.С. - А относно ограничения достъп до сградата – това е просто хитра мярка против Господари на ефира!

Ще направя нещо, което много мразя да правя - Да говоря за някого по какъвто и да е повод, но след прочетените коментари, не можах да се сдържа. Като гледам коментарите на защитаващите фирмата страни се разбира много точно и ясно, че си нямат и идея от FOREX. Господин Кольо Колев, 15% печалба на месец звучи меко казано смешно, още повече, това че сте се научили да търгувате за 3 месеца. Radi осъзнавам, че и двамата сте "някакви" във телетрейд, но умолявам Ви, не подвеждайте така или иначе отчаяния ни народ. Сигурен съм, че и двамата ако изватите History-тата си нещата ще се наредят. Тези с 1800% доходност за 80дни ... Няма да ги коментирам. А към хората, който искат да се занимават с трейдинг искам да кажа - Хора, има смисъл, изкарват се пари и може да се живее от FOREX, но се иска много четене, търпение, и постоянство. Разбира се не само това, но няма да се увличам. Пак Ви моля! Не заблуждавайте хората с подвеждащи оферти за работа! П.С. Не съм искал да обидя никого, но ми писна разни "мастъри" да печелят от надеждите на хората. ПОДЛО Е!

Утре съм на интервю във фирмата. Моля за мнение относно как протича то, заплащане т.н. Поздрави и благодаря предварително

Петар , не плюй без да знаеш как се търгува ,,, Кольо Колев казва истината , 15 % си е нещо елементарно след курса с Телетрейд и въобще не ме е..е , че сега ще се  отворят сто усти , че може би съм подставено лице . Който си е карък и злобар в живота - такъв ще си остане ,,,,,, Стратегията ми е от Телетрейд, и аз карах курса за 160 лева и си ги избих досега около 100 пъти ,,,, просто нека злобарите да не пречат на сериозните хора да научат нещо ,,,, % на печалба варират за годината , имам месеци и с по 100 % печалба , така, че - хора ,,,, за мен това е най-добрия курс и брокер за Форекс . Ако докажеш печалба, никой няма да ти откаже работа или просто ставаш Мастър трейдър и това е .