CSMS /img/frontend/nomap.png"

Някакво по-актуално мнение за фирмата?

Работата е добра, парите не са достатъчни! Запалих се по хазарта, сега не мога да се измъкна, все едно съм затворен кръг и изход не се вижда, явно затова и не ми стигат парите.
Работата има много минуси, за сметка на плюсовете. Не ме дразни никой в тази фирма, а само на самия себе си! Кой бил от провинцията, на кой били родителите му от провинцията и преди 20 години са дошли у Софията и се имат за столичани, си е техен проблем. Какво значение имат корените на дадена личност, за да бъде достоен в един млад колектив. Всичко е строго субективно и индивидуално.
Моят съвет е, влезте в тази фирма и сами ще разберете истината!

Като всяка фирма си има своите + и - .Заплащането е прилично имайки в предвид стандарта на живот в страната,спрямо естеството на работа не е от най-платените.Като подобни фирми си има своите TERMS AND CONDITIONS,което дразни хората особено много,като например орязване на дълго очаквания финансов бонус, след достигнати резултати поради определен брой закъснения,които са били единствено в полза на фирмата,отработени в така да се каже пикови часове!!! В подкрепа на горенаписаното (цензуриран цитат):
"Hi Guys,

whenever you are late for work with more than 3-4 minutes, you MUST call the Shiftmanagers - they are available at ...

If someone does not inform the Shiftmanagers for being late for more than 2 times, he/she shall receive no bonus at the end of the month but a big beautiful Warning Letter.

Those who enjoy tardiness as a daily habit shall be considered last for vacation requests.

A) You have understood this procedure;

B) You have added the Shiftmanagers cell phone in your address books;

C) If you do not understand the content of this e-mail, you have asked me or a Shiftmanager for proper translation.

If someone does not send me a confirmation in two days from now ... - just the time for those who have 2 days off - he/she shall receive no bonus but again a big beautiful Warning Letter.

Thanks"

За напрежението на работа мога да кажа,че колкото повече служители има на смяна,толкова по-добре и тогава работата е приятна.
За колегите,адски ме дразнят провинциалистчетата,неразбиращи думи като колегиалност и синхрон на работа!

Въй Въй

Ще се радвам на мнения!