Биомет ООД /img/frontend/nomap.png"

Биомет ООД

Не е лоша фирмата.Заплащането може да се подобри като се поизчистят много не нужни и безполезни хора които седят зад бюрата си и те не знаят защо-просто трябва да са там.

Повече от една година е противопоказно да се работи във фирмата

Здравейте! Искам да помогна с мнение на всички, които са решили да започват работа там! По принцип фирмата не е лоша, но за да може да се работи спокойно там ще трябва да се смени половината от ръководството. Аз работих там 5 год. Става въпрос за транспортна фирма, за автобуси, камиони и цистерни. За заплащането ще кажа, че е на време, но за тази натоварена денонощна работа са си малко. Колегите повечето бяхме весели хора и атмосферата беше едно от нещата, който те задържат там. Иначе началниците (защото не е само един, там всеки 2-ри ти е шеф), когато имат нужда от теб са мили (но не очаквайте благодарности), ама в следващият момент ти режат от паричките за щяло и нещяло. Привилегии нямаш, само задължения. Ако не ти харесва - чакат много хора за твоето място (поне така казват), а като стане дума за отпуски - все няма хора. Е, всеки да си решава за него дали би работил там! Успех!!!