Биомет ООД /img/frontend/nomap.png"

Биомет ООД

ОТВРАТЕН СЪМ ОТ ЦЕЛИЯТ ВИ ПЕРСОНАЛ И ОБСЛУЖВАНЕТО НА КЛИЕНТИТЕ.ПЪТУВАМ ОТ 5-6 ГОДИНИ ЗАЕДНО С МОИ КОЛЕГИ ПОЧТИ ВСЕКИ МЕСЕЦ,А ПОНЯКОГА ИПО ЧЕСТО.АПАТИЧНО,НАГЛО РАЗПУСНАТО И НАГЛО ОТНОШЕНИЕ И В АВТОБУСА И НА БИЛЕТНИТЕ КАСИ.В НАЧАЛОТО НЕ БЕШЕ ТАКА,НО ПОСЛЕДНИТЕ ГОДИНИ СТАВА ВСЕ ПО-ЛОШО И АРУГАНТНО.ЯВНО ВЕЧЕ НИКОЙ НЕ ГО ИНТЕРЕСУВА НИЩО ,ОСВЕН ЗАПЛАТАТА.

На 11.12.2009 год. в 8,30 часа пътувах за Варна.Стюардесата вместо да каже по микрофона, че ще пътуваме по маршрут София-Велико Търново-Варна каза,че пътуваме София-Стара Загора-Бургас.Не се извини, а гоповтори няколко пъти.Съжалявам, че немога да и кажа името но тя не беше със стикера, като двамата шофьори.
Предполагам, че ще вземете мерки, относно Вашата служителка.

някой знае ли как се започва работа във фирма Биомет?Интересува ме позиция транспорт-товарни превози

Вярно е автобусите на БИОМЕТ са удобни и шофьорите много добри,но стюардесите са под всякаква критика ,само да и чуеш речника ще разбереш че са от селата край София...

пътувам само със вашите авобуси,те са нови и шофьорите добри професионалисти,но вчера бях разочарована,автобусът на16,30от варна бе много мръсен. няма ги пъгеките между седалките отпадъци под тях ,мазни петна по стъклото...когато видях че стюардесата е мъж разбрах причината ,това момче така грухти по микрофона че на в.търново така и не разбрахме колко време е почивката.отново ще пътувам със вас- смятам че това е единичен случай...

Биомет е сериозна и престижна фирма и да се работи в нея е истинско удоволствие, особено за хора, окито обичат работата си. Защото ако някой не обича това, което работи и на най-хубавото и комфортно място да се намира, сред най-чудесните хора - пак няма да му харесва и няма да бъде удовлетворен. Хората които работят във фирмата са свестни, човечни, приятни, честни и достойни. Разбира се по едно -две изключения се намират, но това  е неизбежно.
За ръководството и особено за шефа просто няма как да се каже лоша дума - изключително дисциплинаран, работлив, отнасящ се с уважение към всеки, добър, интересен, широкоскроен, с голямо сърце и благ нрав. Наистина е изключителен човек, различен, самобитен, човечен, интелигентен и по някакъв начин благороден, с аристократично излъчване, някак си личи, че е от класа. На работа идва пръв, часове преди всички останали, запознат е в детайли с работата на всеки един служител и всъщност - работи повече от всеки в тази фирма.
Някъде из мненията имаше въпрос дали шефът познавал работниците си. Смея да твърдя, че не само ги познава, но и знае кой какво прави във почти всеки един момент. Такъв човек и такъв ръководител е толкова рядко срещано явление, че сигурно и няма друг такъв човек и шеф. Господ здраве, късмет, щастие и дълъг живот да му даде.
Благодарение и на шефа и на хората, които работят във фирмата атмосферата на работа е приятна, колегиална, приятелска, ненапрягаща и ненатоварваща. Е, когато има много работа е нормално да се появи напрежение и натовареност, но то се дължи на работата, а не е товар породен от лоши взаимоотношения с колеги или притеснения от ръководство, което често съм срещала на други места.
Заплащането също не е лошо, може и по-добро да бъде разбира се, но на човек така или иначе никога няма да му бъде достатъчно, каквото и да му плащат, така че... Но пък фирмата дава възможност с натрупване на професионален стаж и опит, заплащането също да се подобрява с течение на времето. Така и трябва да бъде.
В днешните времена за съжаление са твърде малко честните, кадърни, работливи, интелигентни и находчиви бизнесмени като Ваньо Алексиев. Може би е чисто а субективно, но не мога да си представя, че някой може да каже нещо лошо за такъв човек и то да е истина.
И накрая за да не е твърде хвалебствено мнението ми - има две неща само, които не ми допадат. Едното не се отнася към фирмата като цяло и не е фирмена политика. Виждала съм го само в няколко единични случая - има някои хора, единици, които имат лошо отношение към работещите извън офиса  шофьори и не го и крият. Отнасят се пренебрежително, с недоверие, дори в някои случаи презрително и високомерно и считат че щом някой е на тази длъжност значи непременно се занимава с измами, лъжи, лично облагодетелстване. Но тази предубеденост и тесногръдие си е до човек и такива хора има, да но са единици.
Второто е невъзможността да се вземе цялата отпуска. Това е нещото, което според мен трябва да се промени, защото в крайна сметка човек работи донякъде и заради тия няколко седмици отпуск, а и почиивката си е необходима и трябва да може да се ползва в размера определен от закона. Надявам се това да се промени в скоро време.

на 27,09,09г,пътувах за варна на9,45 със ваш автобус, стюардесата петя през цялото пътуване спа,а шофьора за да пие вода спря автобуса-тя така и не се събуди,безобразие за какво и плащате,,,

Фирмата е сериозна и солидна , който работи в фирмата трябва да знае за какво е там а не да търси комфорт и лична облага .Има обща цел която е за всички без значение на позицията и заплащането ,щом работиш и изкарваш пари в дадената сфера в която си, с минимум разход за фирмата ще има добро заплащане и съответно с това отношение .
Пазарната икономика е еднаква във всички държави (ДОВОЛНИ КЛИЕНТИ ДОБРА ПЕЧАЛБА).

ако даваха пари и уважаваха работниците щеше да е добре,но..........уви!

колежке,незнам откъде черпиш инфо но това което си писала 60 процента не е вярно.може би работиш в офиса и затова се ползваш и различен статут,но тези които се трудят извън него за Алексиев са говеда,боклуци и крадци.няма точка "увавение -15" иначе бих маркирал нея