Аеротрявъл еоод /img/frontend/nomap.png"

Аеротрявъл еоод

В момента кандидаствам за работа там. ако мове и някой друг да си каве мнението за тази фирма,ще бъда благодарна:)

И аз да кажа...не препоръчвам на никой!Много неприятни нещица се случват на работещите там. В началото (макс до месец)си съкровище. После ставаш черната овца. Причини много - вземаш заплата, не си тръгваш по-късно от всички, не ходиш по-рано, не ходиш по фирмени " мероприятия" и още 100 причини. Едва ли някой иска да ходи в Плевен на купон в ресторант на балкантурист, примерно или в Испания с цялата фирма и много близки техни приятелчета уж на почивка, а пък накрая се оказва водач на групата...тъкмо да свикваш се специализираш и като екскурзовод :))))). след това ти понижават заплатата неясно защо де.За колегите, няма какво да коментирам - то докато свикнеш с някой и те вземат та го шитнат. Има 1-2 постоянни, но сетете се защо! Големи интриги има там не се лъжете, а пък няма професионализъм според мен.