СОФИЯ МЕД /img/frontend/nomap.png"

СОФИЯ МЕД

Можем да пишем и говорим колкото си искаме колко сме недоволни от работодателите в България,но чуждестранните такива са тук точно защото българите работим за жълти пари и защото сме с робска психика.Освен това всички знаят,и те и ние,че в България всеки може да си прави каквито си иска безобразия и като чуждестранен работодател,без каквато и да е наказуемост за това.Така че нито собствениците на София Мед са ни виновни,нито някой друг като тях.Ние българите сме си създали такъв живот тук в България.Освен това се мразим по между си и вървим един срещу друг във всяко отношение.Затова нямаме вече нищо-нито държава,нито достойнство,нито човешки живот.

Не си заслужава съпруга ви да започва там.........януари месец там се работеше на 4 работни дни, февруари на 3 дни......явно е че нещата не са на добре. Металургията умира това е.

Споделете нещо за тази фирма, намира се на гара Искър, бившето КЦМ, какви са заплатите? Условия на труд? На съпруга ми му предлагат работа там.....