AQUATEC /img/frontend/nomap.png"

Много зависи къде работиш.
В някои отдели е добре, в някои е месомелачка за хора.
Можеш да бъдеш изненадан по всяко време по неприятния начин (чао беше ни забавно, вратата е там).

Има текучество на работници през цялото време, служителите на по-отговорни длъжности стоят с години. Не се гледа с добро око на личностни спречквания и като цяло във фирмата се гледа да се избягват такива ситуации (по един или друг начин).

Знайте си цената. Никой няма да ви направи евала заради вярност към партията. Доказано е.

Мани мани ! Фирмата голяма спор нема ! На всеки работяга по 1 началник ! Разбирковци големи всичките и никои незнае кво прави ! Монтажните им групи опърпани като цигани без никакъв външен вид (май нема лев за дрехи ) Гледал съм ги по обектите и са като ВиК (един работи 3ма гледат) ! За качеството сум чувал че не е най най ! Абе знам че слагат по 300-400 % надценка ! Така че там е олеле малеле бегай бегай ! На времето изкарах при тех цели 4 дена ! А и ако ходите на интервю да знаете че лъжат много

някой друг има ли мнение за тази фирма? аз лично ги харесвам басейните им са направени добре незнам със спа как се справят?

Firma koqto ne ceni slujitelite si i v koqto nqma perspektiva za razvitie