T.B.I. Refunds /img/frontend/nomap.png"

Искам да добавя, че в отделе, в който работя аз и колегите ми, се взимат най-високи заплати и бонуси, даже миналата година взехме коледни премии.
Някои колеги вземат над 900 лв.брутна заплата, а в пиковите месеци-и над 1000 лв.
Пробламът е, че те осигуряват на реалната заплата, но така и трябва да бъде, защото по другия начин се преследва от закона.
Фирмата се премести в нова луксозна 7-етажна сграда, в най-скъпата част на Варна.
Общо взето, условията на труд започнаха да се подобряват.Аз работя тук от 1,5 г. и за хора, които искат да си упражнят чуждоезиковата подготовка, това е идеална школа.
Освен това, трудовото законодателство се спазва на 100% относно празници, работното време е 8,5 часа.За болничните няма никакъв проблем, може всеки месец да си вземаш, никой няма нищо да ти каже.
Проблемът обаче е,че този отдел е 1.
Освен това, всяка година има повишение на заплатите с по 50-100 лв.
Аз даже успявам да работя на 2 места по 6 мес.в годината.
Но тъй като съм човек-максималист и владия чужди езици, смятам да поработя малко в чужбина, защото в нашата фирма таванът на заплатата е 700-800 лв. чисто засега, а на пасажерски кораб примерно могат да се изкарват над 1000 евро месечно.

Това е една ирландска фирма, която се занимава най-общо с възстановяване на данъци от бизнес-пътувания в чужбина.
Хората, които работят тук са на средна възраст 25 г., владеят чужди езици, много често-и по два западни/както аз/. Заплащането е мизерно, стартовата заплата е забележете-530 лв. брутно, което след като ги обложищ с данъци, си представете колко ви остава.
Изискванията са страшно високи, работи се по японски модел на работа и т.н.
Пълна експлоатация, никакви придобивки като транспорт и храна.
Затова разчитат предимно на студенти.