Еко Клима 11 ЕООД

не започвайте работа в тази фирма,с две думи ВОЕННО ПОЛОЖЕНИE

Мошеник е г-н Георги Иванов.
Пет години работихме в телевизията му и така не научи имената на хората, които работят за него. през цялото време ни лъга за работния ден и осигуровките-осигуряват те на 4 часа и на възможно най-ниски заплати.
Пълна некомпетентност при управление на фирмите му.

Егати фалшивците. Нон стоп през една седмица публикуват едни и същи обяви-офис служител и продавач в шоурум. Бива , бива да не си харесаш служител, ама тяхното е простотия. Или гавра с безработните. Кво ги правят тия автобиографии и снимки, това е все пак лична информация.В тоя джобс.бг трябва все пак да има някакъв филтър за обявите.То всеки може да се представи за всеки и да ис събира данни за кеф.Ако пускаш една и съща обява половин година и вече имаш над хиляда кандидатствали би трябвало и администратора на сайта да ги ограничи.Или инспекция по труда-ха-ха.

фирмата е за хора в безисходица.Осигурявт като куриер,и на фишовете си го пише.Може да проверите колко куриера има в тази фирма и как липсват специалистите за да се пестят пари за собственика.Едно не ми е ясно как държавата не се сеща и не проверява определени браншове за да работят трябва да има бройки специалисти -работещи като такива и с договори като такива.

Пак търсят офис-служител. Има ли някой да даде по-нова инф. за тази фирма. Особено отношението на собственика,че с говедо не ми се работи. И такава голяма фирма ли са , за каквато се представят в сайта. Предварително благодаря!

Много правилно, не съм служител във фирмата, а съм бивш служител и казвам истината от моя гледна точка и спрямо моя опит в Еко клима.

Долното мнение няма как да е написано от лужител на фирмата, защото не отговаря на истината. Това прилича на PR реплика.

Във фирмата плащат редовно това, което е обещано. Работи се на трудов договор, с регламентирано работно време. Всички осигуровки се плащат и няма изненади ако си пуснеш справка в НОИ и НАП. Спазват се почивките на всички национални празници. Но както вече казах най-важното, плащат навреме, което е доста рядко срещано напоследък.

Като нямате пари да плащате на специалисти, най-вече такива от ИТ областта, използвайте аутсорсинг. Излагате се с тия заплати и с този 4- ри часов работен ден.

Фирмата е изключително некоректна. Просто съм възмотена.
Кандидатствах за позиция офис сътрудник. На интервюто се оказа че позицията е продавач-консултант. Казха ми че трябва да съм 3 дена в Бургас на обучение. След тези 3 дни се оказа че трябва още 1 седмица да остана. Аз нямах възмжност и си заминах. Те казаха че ще ми се обадят след 1 седмица да  кажат кога започвам. Никой не се обади и аз ги потърсих. Казаха че си намерили нов човек и няма да ме наемат.
Не мисля че е коректно отношението им. Да бяха казали в началото колко точно продължава обучението и дали след  това със сигурност ще ме наемат. Една седмица отхвърлях други преложения с нагласа че ще започна при тях. Но поне накрая да се бяха обадили да ме информират че няма да ме назначат. Ако аз не ги бях потърсила, щях да ски стоя в неведение.  Много несериозно от тяхна страна.