Sutherland Global Services /img/frontend/nomap.png"

Sutherland Global Services

Тъй като се пишат главно негативни неща от недоволни бивши служители, искам да разчупя с едно позитивно мнение специално за проекта Spotify. Чудесен екип, прекрасни колеги и тиймлидери. Високо заплащане, доста по-добро от това на съпорт позициите в други подобни фирми. Натоварването наистина не е малко и със сигурност се обръща внимание на таргета от имейли, които трябва да се обработват. И въпреки всичко атмосферата поне в този проект е чудесна, а главно тя е причината хората да продължават да работят там. Защото е ясно, customer support навсякъде не е най-вълнуващата позиция.

Специално от Sutherland аз не съм получила негативно отношение, заплати се превеждаха винаги на точната дата и по всички други въпроси поне спрямо мен бяха коректни.

Напуснах заради по-добра позиция, но чисто като среда и колеги с два палеца нагоре препоръчвам Spotify :)

Някой може ли да изкаже мнение за позицията Airline Reservations Specialist with German?

Искам да попитам как стоят нещата с Customer Consultant for a Vacation rental website with Italian or Spanish? Благодаря Ви!

Някой може ли да напише нещо за Варна,и къде се намира офиса във Варна?

Прекарах почти година в Съдърланд и искам да кажа за Гугъл проекта някои неща.
Работното време е кофти - или са супер ранни смените или много късни, и се работи през уикенда (въпреки че на интервюто казват че уикенд смените са рядокст - при нас от 1 път месечно стана на 2-3 пъти в месеца да си целия уикенд в офиса). Има ежедневно юркане от страна на мениджмънта, Гугъл прави непрекъснато промени в проектите и процедурите на работа независимо дали това на теб ти харесва или не - ако ще започвате там имайте го това в предвид. Заплатите не са високи, но ви препоръчвам да си искате повечко на интервюто.
Работата си е типичен кол-център. Условията не са от най-добрите но поне не си непрекъснато на слушалка и ти крещят по-малко, почивките са разумни.

Успех!

Искам да попитам - проведох първото интервю по телефона и сега чакам да ми се обадят но минаха вече два работни дни и се интересувам дали попринцип се бавят повечко или просто не са ме харесали?

Реших и аз да се включа тук, за да споделя и моя опит с компанията. От скоро работя в Sutherland и преди да приема офертата им се колебах имайки предвид какво бях прочела тук. За радост обаче, нищо подобно от написаното по-долу не се случи.

Като за начало, аз работя в техническият проект на Гугъл от началото на септември. В началото трябваше да премина през няколко стъпки в процеса за подбор (телефоно интервю, няколко теста и тн), но през цялото време комуникацията с HR-ите беше открита и отговаряха на всички въпроси, които имах. Това ми направи доста впечатление, тъй като сравнявах с предишният ми работодател, при който до последно не знаех с какво точно ще се занимавам (визирам конкурентна компания).

При навлизане в самата работа всички „зайци“ бяхме преведени през доста сериозен трейнинг (заплатен) и ни се обръщаше достатъчно внимание от трейнърите въпреки че групата е доста голяма – бяхме над 20 човека. И досега няма никакво разминаване между това, което бяхме обсъждали с HR-ите и самата работа. Работим на смени, не ми се е налагало лично да предявявам претенции по графика, но на някои колеги, които са го правили, знам, че са се съобразявали с техните ангажименти.

Да завърша, досега целият ми опит с компанията е положителен. Единствено бих посъветвала, ако някой иска да кандидатсва, да не се влияе много от написаното – лошо има за абсолютно всяка една компания 

Изчетох доста мнения, повечето от които негативни, но постнати миналата година.
Може пък сега да е по-различно......знам ли
Интересувам се от Гугъл проекта.
Би ли могъл някой да даде малко повече информация?

Делян Колев вече не е част от Съдърланд.

Пишете на [email protected], за да поискате обратна връзка.

Поздрави

Здравейте,някой може ли да ми каже нещо повече за служителя в HR отдела Делян Колев. Имах разговор с него за една свободна позиция, но така й не получих обратна връзка.