Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

Davam losha ocenka zaradi zagubata na vreme i nikakuv otgovor a biah na interviu s IT Directora i dvama IT Manageri. Ne mi i vurnaha parite za dvata bileta za gradski transport. Tezi sa zle no tova e moe mnenie. Za drug moze da sa nai dobrata kompania na sveta.

Здравейте.
Може ли някой да ми каже мнение относно Sutherland в Бургас или по-точно проекта с английски. Знаете ли дали в момента търсят хора. Казаха ми, че търсят хора с английски , но не виждам обяви никъде.
Благодаря ви за отделеното време.

В никакъв случай не бих препоръчала тази фирма? Хора! Замислете се, обявата им за проект Спотифай, който се води уж за добър, седи от 2 години. Текучеството е страхотно, а работната среда - негативна. Бутат се напред връзкари, некадърници и предимно конфликтни, за да може да ви държат на синджир.

Една дума. Робство. И вярно, че парите за полски са наистина ок, ама в София в момента поне към днешния ден се търсят толкова много агенти се дават добри заплати навсякъде.
И колкото и долните хейтъри да хранят , че само ревем и сме женчовки, толкова убииствено, поробващо, идиотско и унизително място като съдерландски колцентър да работиш няма.
И ако някой с малко акъл и някаква себеуважение остане повече време, то не би трябвало.

Откъде да почна... Може би от физическото. НЯМА елементарни условия за работа, служителите се бият и сменят местата всеки божи ден. Бюрата са адски малки и офиса едвам събира служителите си. Всичко се чува и е адски шумно. Главоболието е ежедневие.

Карат си служители да работят до лимита си, не ги уважават , лъжат ги постоянно, как американските обаждания ще спрят, как нз си кво щяло да се промени...
Нечовешки унизителни глупости, без ниакква хартия, без лама ( Адски тъмно е) без никаква храна дори солети или каквото и да е.. без лични вещи като чанта при теб. А шкафчетата за лични вещи са адски малко...

НЕ пожелавам на никой да работи тук!!! Мениджмъна лъжа зверски и само подвежда с егоистични цели!!

Здравейте! Смятам да кандидатствам за проект с испански в Съдърланд във Варна. Някой може ли да изкаже мнение дали си струва?

И нека ви заявя в този час, че любовта по която се прехласвате, тъй сладострастно и се отдавате,
знайте, че ще дойде ден, когато вие тъй яростно ще изричате обиди и клетви по отминалото, но късно ще е.
За това осъзнайте се и приемете, че думата любов крие сама по себе си опасните капани на илюзията, че някой обича другиго заради самият него, но в същност дълбоко в душата си тай едно пренебрежение, което на свои ред е примесено с чувството за надмощие и манипулация. Използвайки за тази цел умело чувствата в своя полза, за да може ответната страна, която ги приема да приема ситуацията като реална, но в същност една измама, която има за цел да оползотвори индивидуалните егоцентрични потребности, без изобщо да се интересува от другата. Която поставена в тази игра, приема ролята на жертвен агнец, чийто полза е единствено жертване за нечии други интереси и то на висока цена при това.

Луцифер е олицетворение на индивидуалността, символ на бунтарството срещу онова, което бива налагано и задължавано да се следва като норма. Идеал за свободата насочена срещу всеки опит да бъде приложена диктатура във всяка една област от живота и познанието.
Луцифер е алегория на свободният човек, който се възпротивява против това да бъде моделиран по нечия представа. Където няма ограничения на мисълта и свободното изразяване, нито дори формулирани понятия като грях - заставящ отделният индивид да води ограничен начин на живот, затворник на наложени догми и представи. Както и такива като добро и зло, дефинирани като абсолютни и неподлежащи на опровержение понятия.
Онова действие, което произтича от мисловността, проличава по резултатите, които в определен период предоставя. Което от своя страна води до изводите на базата на извършеното. За да се предприеме в последствие евентуален курс на цялостна промяна или продължение, но с леки изменения.
Да бъдеш добър спрямо тези, които са те оскърбявали и унижавали е непростимо спрямо теб самият. Тъй като в случай на не ответна реакция те прави мишена за други, които могат да се възползват от това. Всеки един от нас тайно желае да доминира над останалите, тъй като това е присъща склонност към подчинение на останалите. Склонни сме също така да проявяваме освен физически и мисловно-емоционално-комуникативен садизъм, който се изразява в обиждане, подигравки и дори заплахи - прикрити или не, защото сме индивиди в един свят, където борбата е закономерност, а оцеляването ни зависи изцяло от самите нас. Така е постановила Природата, а религията е само начин да се манипулира и отклони човек от истинската си същност. Вярвайки в несъществуването и уповавайки се на вярата в нещо, което е илюзия по презумция.

Животът е театрална сцена, където всеки един от нас изпълнява ролята на сценарист, режисьор и не на последно място и на актьор, играещ предимно главната роля. В различните сцени, които изискват от него да преминава от една роля в друга. Отличаваща се с нейната специфика по отношение на изменящите се обстоятелства в реалната ситуация.
Една игра, където сюжета се оформя предимно от протичащите процеси, които са в непрекъснато движение на промяна. Която по този начин рефлектира и върху участващите. Играещи според тенденциите.

Едно от най-стойностните блага е достигането до мъдростта и желанието човек да се обогатява духовно, чрез непрекъснато учение и натрупване на съответното знание.
Това е висш дар, който не-материалния свят ни предоставя, за да може то да се приложи в реалността на материалният.
Човекът е свързващото звено между духовния и материален свят, тъй като носител и на двата. Съдържащ есенцията, която комбинирана от двата, предоставя възможността за една хармоничност.

Не съм имал досег с фирмата доскоро, когато бях контактнат от служител ЧР за мениджърска позиция. Уговорихме се за дата и час за телефонен разговор, но така и никой не ми се обади. Такова непрофесионално отношение не съм срещал никога за 15 години трудов стаж и като цяло говори много лошо за организацията в компанията.

Увеличение на заплатите имаше и тази година. Но то е толкова смешно, та чак подигравателно. Идеята на това увеличение е не да усетите че ви ценят като служител, а да може инфлацията на годишна база да го “изяде”. Тоест те разчитат вие да мислите че имате увеличение, а реално нямате такова. Дават 30,40 лв отгоре чисто, само за да имитират увеличение. Увеличението е фиктивно.
Мениджмънта......е напълно неосъзнат и некомпетентен. Имам на предвид всички по стълбичката, без ниво директори, защото не съм имал достъп до тях. Надявам се поне те да знаят какво вършат, защото надолу в йерархията е пълна трагедия! Даже охраните и чистачките го виждат това. Поради факта, че тези хора са избрани на принципа: то няма никой който да разбира какво върши тук, за това нека изберем по-нахалния. Лошото идва когато не се върши работата на време и качествено. Лавина от постоянно напускащи. Гледам нон-стоп платени реклами на фирмата, което е поредното доказателство че все по-рядко се намират балъци, които да им се хванат на въдицата. И доказателство за това до какво довежда лошото управление, поради неадекватни ръководни кадри. Явно към момента е по-лесно да сменят служителите като носни кърпи, отколкото да сменят хората, които не си вършат работата.