Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

Към преден потребител в сайта за:

"Здравейте. Чета доста от мненията и малко се притесних вече дали да кандидатствам въобще. Някой работещ в технически проект с Френски и Английски? Мнения? Препоръки? Благодаря Ви много предварително!"

- В никакъв случай не си губете времето с тази фирма!
Това е най-долнопробната фирма в София и само ядове ще берете. Насочете си документите на по-смислени места. Успех с кандидатурата.

В тази фирма има бесове в образ човешки, вместо - копита имат крака. Погледи вероломни, от устата им вместо змия, език - съскащ и отровен. Не показващи никакви признаци, че имат душа, а демони тъй зловещи. Тънещи в мрак и суета.

Благодаря Ви много предварително!

Здравейте, искам само да предупредя максимален брой хора тук, че от Съдърланд в типично техен стил използват сегашната епидемия като причина за намаляване на заплатите. Хора, които са кандидатствали последните седмици, не успяват да се договорят и на 1200 лв., а повярвайте ми работата е супер натоварена, а работната среда - отвратителна. Срещу тези мизерни заплати ще бъдете унижавани и подигравани, затова се замислете струва ли си изобщо и не е ли по-добре за повече пари да продаваш дрехи в същия мол.

Дайте да класираме кой проект ще сгъне първи.

Кой проект ще го затворят първи и е най-пропаднал?

- Според мен NetApp се бори успешно за първо затваряне.

най-пробитият кол център, много, ама много зле. Издевателства, стрес,недостатъчно обучение, неефективна програма за обучение, куци и безсмислени правила, хиляди пречки да си вършиш нормално работата, заяждащи се колеги, досадни и мрънкащи шефове, висящи постоянно на главата ти. Дезорганизация на работен процес, пълен хаос, шумна среда, като във зала на автогара. Дефакто, вие сте в една изолирана среда, без правото на контакти или телефонно обаждане, забранява се телефон да има във вас. Нереални и невъзможни таргети за изпълнение. Обяснения- дължиш винаги, когато закъснееш дори и с 30 секунди,не дай си Боже да си с диария или нещо да ти се допикае, после трябва винаги да даваш от почивката си, за да възстановиш липсите. Невъзможност за самия график да бъде адекватен или по някакъв начин обоснован. Несправедливост и тотална дискриминация спрямо определени служители във графика, смените, времената за почивка. Неспазване на правото на обещана платена отпуска на работника, посочена в договора. Нон-стоп стресиращи митинги на 4 очи със шефката и QA, само ако сгафиш нещо. 20 30 минути отидоха в безсмислени разговори, обсъждайки необоснивани и нелогични правила на работа, измислени от не толкова славещата се с висок интелект нация на USA. После, това време, вместо да го ползваш да работиш, ти го губиш във безсмислени обяснения, и ти се казва, давай, бачкай, нищо не прайш, не стига таргет. Пресъхване на устата от телефонни разговори. Нямаш правото ни на лист,нито елка, химикал,.молив, гума.... изобщо, елементарни удобства, измислени преди стотици години. Винаги, когато говориш, чуваш и разговора на съседа ти по стол, което ти пречи да чуеш твоя клиент, съответно го караш да повтаря и той се изнервя. Стресираща статистика csat/dsat. Така го разбирайте, трябва да се мазните като мазньовци, да им правите шоуто и комплименти, да сте по-ниски от тревата, да търпите обиди, и подигравки,обиди, крясъци и нервни изблици, изречени към вас от национален и расистки тип по телефона от американци, които са абсолютно безскрупулни и неуки, но за няколко долара, винаги ще ви направят дармадан и ще ви рейтнат dsat (dissatisfied) което води до нови срещи...на 4 очи, но и не само, смъква всичките ти колеги надолу по рейтинг. Мисля, че това е достатъчно, известни левенти, sufferland ;)

Избягвайте Амазон с италиански. Проекта не е както едно време от доста месеци насам е пълен шит. Общо взето от както Ева Шейтанова стана акаунт мениджър. Всички знаят, че въпреки семейството има сексуална връзка с Илиян (директора на Амазон) и затова не я махат. По-скоро проекта ще загине от колкото да махнат този хитлер без грам морал и подход, насред кухнята пред всички унижава хората. Ако беше нормална фирма щяха да я махнат след толкова оплаквания към HR от различни колеги... Проекта от 120 души остана с има-няма 50 човека от които половината съпорт стаф. На Илиян сестра му пък бачка в офиса във Варна без да знае италиански дори на ниво В2, пишат й мейлите и с който се заяде бива уволняван до броени месеци. От старшите агенти с които кажи-речи започна проекта не останаха и 5 човека до колкото разправят.
Заплащането варира от 1200 до 1600 макс, за италианци, обаче дават и до 2000 като са на зор без грам опит да имат и каквито и да е компютърни умения, което действа адски демотивиращо.
По едно време режеха почти изцяло бонусите, пълни бонуси взимахме може би до края на лятото на 2018 г.
Едната мениджърка пък преди уж бе една от нас, а е толкова превзета от както стана мениджър, а е толкова очевидно, че си е надскочила възможностите... Щуробаджанащината цари из цяло, който е семеен приятел или прави сексуални услуги напуска и после го връщат на много по-висока заплата. Повишават хора които са от 5 седмици във фирмата за да ги уволнят след 3 месеца понеже “неставали” - ами не думай! Този човек хал хабер си няма от работата с го повишаваш за сметка на старши агенти защото няма никой, който да ти е симпатичен. Супер много подобни нагласени повишения има в този отдел. В София всичките се смениха също, там мениджъра въобще не е мениджър и не можеш да разчиташ. А бе пълен ташак е, избягвайте на всяка цена!
Sufferland му казват, не случайно вече почнаха да дават по 1600 при подписан договор на всеки човек който доведеш във фирмата, понеже вече имат супер голям недостиг на кадри, все повече и повече им научават миризливите историй и бяха отчаени за нови кадри та отвориха офис в Пловдив, където се надяват, че не им познават имиджа все още.
ПС. до толкова изпаднаха последните две години, че и тийм билдинг няма (не броя последния, където те караха да си плащаш сам за питиетата, нямаше храна и повечето хора трябваше да стоят на крака! Фирмен банкет, където служителите си плащат!!! ХаХа)
ПС2. Къстъмър обсешън ауарди като се печелеха, отровите идваха от ресторанта на мъжа на горе-споменатата акаунт мениджърка за да си вади странични парички. Докато бях в офиса в Бургас, имаше случей в който трябваше да прязнуваме и се каза, че от Бургас без организиран транспорт трябва да отидем до Созопол, когато хората отказаха понеже нямаше организиран превоз и на следващия ден бяхме на работа, ни се направиха строги нападки, понеже някой не можа да си вкара някой лев в джоба, въпреки това намери начин и докара противни кюфтета в офиса (20 на брой за кажи-речи 500 лв фирмен разход) да си изповръщаш червата!!! Пълна МАФИЯ!
CSA 1200-1500 BGN Gross
Sr CSA +5/10%
SME +5/10%
Всичко зависи от заплатата като консултант, имаме едно СМЕ Дана Чафи тя взима по-малко от повечето агенти (около 1600 лв бруто), ама за гадния й характер и отношение не я съжалява никой. Не ди вдига задните части от стола, вече стои на два, че не се събира на един. От София избяга, че всички негодуваха да не я уволнят дойде в Бургас.

Мръсна, опетнена и некоректна фирма...
Бива изместена в дъното на всички възможни фирми и разпростратена като фирма в блеклистите за бъдещи кандидати.

Сега в тази ситуация с короната назначават ли се хора?Немога да разбера,на едни места казват,че наемат на други не.Някой знае ли нещо?

Подписва се лицензионно споразумение за пазене на търговска тайна. Забранено е да се пише с клиенти без лог, а камо ли да ползваш Hangouts извън офиса. За това глобата е огромна !!!

Ако наистина обичаш приятеля си, не го дебни в чатовете, а го ОБИЧАЙ истински!!! Прави го щастлив, както никоя друга не може!!! Мъжете много харесват тройка, с две жени. Предложи му тройка с две жени, той ще разбере че НАИСТИНА го обичаш, и ще е вечено твой.

Всичко най-позитивно! И да се обичате безрезервно!!!