Sutherland Global Services /img/frontend/nomap.png"

Sutherland Global Services

Благодаря много

За питащите по долу искам да поясня няколко неща. Работата е сигурна и постоянна,разбира се ако не ти писне и не се махнеш сам. Дали ще е в един или в друг проект, все има работа за вършене. Като потенциал за развитие-НУЛЕВ, ти си служител и на никой не му пука за теб, важното е да върви работата и шефовете да си взимат кинтите. Иначе заплатата е добра, имаш и бонуси, имаш и ваучери и т.н. По отношение за отпуска-става с 300 уговорки и разбира се не в дните които искаш, често пъти се остава и извън работно време защото има много работа, съботи, недели и т.н.-разбира се плащат допълнително. По отношение на колектив-страшна мизерия-никой с никого не общува има напрежение между някои колеги. Ако си имате стабилна работа не си заслужава да идвате на това натоварване.

Наистина ли са по 70-100 човека в зала в Сердика Мол?

моля да ми дадете информация за фирмата - работна среда, условия, атмосфера. Струва ли си човек да напусне настоящата си работа, за да отиде в Съдърланд. Има ли възможности за развитие и за постоянна работа. Ако може и настоящи служители да споделят впечатленията си. Благодаря.

доколкото чета мненията на бивши и настоящи служители, има недоволни, доволни и неутрални мнения.

Моля да ми дадете информация за фирмата, струва ли си човек да започва там, ако говорим за не толкова натоварени проекти, има ли сигурност, или е само временна работа докато тече проекта, за 1-2 години например.

Наистина ли тази фирма е една "секта", в която манипулират служителите и те са просто пионки и нямат право на собствено мнение.

Към "успял емигрант":

Хей, подъл соросоид!
Как може да предлагаш да работим в други държави? Не може ли да имаме нормален живот в родината си? Защо трябва да бъдем чуждоземци, да плащаме данъци на друго място и да сме далеч от семейство, приятели и природа (човешка и естествена)?

Заради такива като теб и такива коментари изтича капацитета на България! Умове излизат извън БГ! Силно профилирани, добре образовани. Все пак говорим за хора с по 2 чужди езика, които се учат до 12ти клас. Кой има ценз, кой няма - да си колцентър агент не се иска висше. Плаща се като за 2 чужди езика до 12ти клас. Знаеш ли какво друго се плаща като за до 12ти клас образование и много практика след това? Монтажист (ако си завършил техникум), готвач (пак техникум, хранителновкусна промишленост), фризьор (професионална гимназия).. Да продължавам ли?

- Ама с тея 2 езика говоря с голями бизнеси, голями клечки, важни клиенти!
- Да, ама и с фризьорството пак си говориш с голями клчеки и важни клиенти!

Обратно към "успял емигрант" - къде ги пращаш тия хора в чужбинция бе? Да иде в Англия с "редките" си скандинавски езици, да работи в кол център и да каже дали е по-различно в края на месеца след платени сметки.

В чужбина с 2 езика пак ли ще търсят работа в кол център? Не, ще берат ягоди с английския си език, ще са товарачи или бачкат в Макдоналдс с несмкия си език, ще са шофьори с фламанския си език, ще са сервитьори с френския си език.

Не трябва да позволяваме на умовете да изтекат от България! Стискайте здраво онази 6-ца от 12ти клас по Английски език и потърпете! Всичко ще се оправи, когато дойде кораба-майка!

След 6 месеца договорите удължават ли ги?

Работя в конкурентна фирма само с английски език, но проектът не ме удовлетворява напълно и кандидатствах в тази велика фирма, която за същата позиция, но с ДВА ЕЗИКА ми предложи по-малко пари.

"тогава къде да работим?"

В ДРУГИ ДЪРЖАВИ БРАТЧЕТА И СЕСТРИЧЕТА СЪБУДЕТЕ СЕ.

Ми добре хора не знам как е там но за всяка една фирма която проверя тук дали за 60к дали за Съдърланд пише такива лоши работи...тогава къде да работим като всичко е еднакво зле според коментарите които чета?