Sutherland Global Services /img/frontend/nomap.png"

Sutherland Global Services

И аз днес пуснах за Airline Reservations Specialist with German и звъннах днес на телефона от уебсайта. Вдигна ми някаква много приятна мацка, която ми каза, че работата е на смени, но няма нощни, което ме устройва, ма за заплата не ми казаха нищо. Казаха, че ще се обадят до края на седмицата, пък ше видим....

Аз съм служител в проекта Хилтън - продажби на резервации. В този проект съм от С 3 и вече няколко години. Има супервайзори, които са гротеска и подигравка с човека, като цяло. Има и един двама, които стават и имат прилично държание. Отпуски не дават, няма и да дават, ако дадат - ще ти го натякват..
Немците ги сцепват от работа.
графиците не ги съобразяват с екипа..
Всеки ден, едно и също, развитие няма.
За мен поне, отношението и взаимоотношенията са най-важни, работа се намира, пари се изкарват, но с колкото по-малко гадове работиш, толкова по-добре..Тези тук...са ниски твари.. проблеми с какво ли не правят. А това, което трябва да бъде променено, не се променя и не го пипат - страшно криво е да случиш за бонус, ама зор заман като на ролетка... и симпатии. ненавиждам една от женските мениджърки - това е ходещ мамут, с много злоба и комплекси, горките хорица..вече няколко пътя ч чувам да казва как " ще разбие муцуната на служители, защото я ядосвали", че не знаят нещо си.. Отделно прави забележки кога да ставаш за вода и тоалетна, нещо хич не мисли, a има и други като тази. Не се очудвам, че вече няколко пъти от Съдърланд наемат хора с чужди езици за проекта и започват, но тези с френски не искали да започват.. Нея и други не ги слуша главата въобще, но пък не Съдърланд ги е наел - което е още по-жалко. Заплащането не мога да коментирам, защото е индивидуално. офисът и бюрата са ок, пейролът са ок, но като работиш с малоумни хорица по телефона, влизат ти грешни обаждания и не ти дават да си ползваш личните вещи, да трябва да се обясняваш къде отиваш и какво ще правиш като не си в почивка - това е проектът Хилтън - заповядайте :-))) НЕ се знае дали ще оцелее, защото има текучество, малко стари и обучени хора и е нов.
Успех на мазохистите - ще ви е скучно, а на оптимистите - ще станете мазохисти..!

Здравейте ! Относно въпроса за Customer Consultant for a Vacation rental website with Italian or Spanish може да се питат колегите от recruitment. Те могат да дадат повечко информация.

Тъй като се пишат главно негативни неща от недоволни бивши служители, искам да разчупя с едно позитивно мнение специално за проекта Spotify. Чудесен екип, прекрасни колеги и тиймлидери. Високо заплащане, доста по-добро от това на съпорт позициите в други подобни фирми. Натоварването наистина не е малко и със сигурност се обръща внимание на таргета от имейли, които трябва да се обработват. И въпреки всичко атмосферата поне в този проект е чудесна, а главно тя е причината хората да продължават да работят там. Защото е ясно, customer support навсякъде не е най-вълнуващата позиция.

Специално от Sutherland аз не съм получила негативно отношение, заплати се превеждаха винаги на точната дата и по всички други въпроси поне спрямо мен бяха коректни.

Напуснах заради по-добра позиция, но чисто като среда и колеги с два палеца нагоре препоръчвам Spotify :)

Някой може ли да изкаже мнение за позицията Airline Reservations Specialist with German?

Искам да попитам как стоят нещата с Customer Consultant for a Vacation rental website with Italian or Spanish? Благодаря Ви!

Някой може ли да напише нещо за Варна,и къде се намира офиса във Варна?

Прекарах почти година в Съдърланд и искам да кажа за Гугъл проекта някои неща.
Работното време е кофти - или са супер ранни смените или много късни, и се работи през уикенда (въпреки че на интервюто казват че уикенд смените са рядокст - при нас от 1 път месечно стана на 2-3 пъти в месеца да си целия уикенд в офиса). Има ежедневно юркане от страна на мениджмънта, Гугъл прави непрекъснато промени в проектите и процедурите на работа независимо дали това на теб ти харесва или не - ако ще започвате там имайте го това в предвид. Заплатите не са високи, но ви препоръчвам да си искате повечко на интервюто.
Работата си е типичен кол-център. Условията не са от най-добрите но поне не си непрекъснато на слушалка и ти крещят по-малко, почивките са разумни.

Успех!

Искам да попитам - проведох първото интервю по телефона и сега чакам да ми се обадят но минаха вече два работни дни и се интересувам дали попринцип се бавят повечко или просто не са ме харесали?

Реших и аз да се включа тук, за да споделя и моя опит с компанията. От скоро работя в Sutherland и преди да приема офертата им се колебах имайки предвид какво бях прочела тук. За радост обаче, нищо подобно от написаното по-долу не се случи.

Като за начало, аз работя в техническият проект на Гугъл от началото на септември. В началото трябваше да премина през няколко стъпки в процеса за подбор (телефоно интервю, няколко теста и тн), но през цялото време комуникацията с HR-ите беше открита и отговаряха на всички въпроси, които имах. Това ми направи доста впечатление, тъй като сравнявах с предишният ми работодател, при който до последно не знаех с какво точно ще се занимавам (визирам конкурентна компания).

При навлизане в самата работа всички „зайци“ бяхме преведени през доста сериозен трейнинг (заплатен) и ни се обръщаше достатъчно внимание от трейнърите въпреки че групата е доста голяма – бяхме над 20 човека. И досега няма никакво разминаване между това, което бяхме обсъждали с HR-ите и самата работа. Работим на смени, не ми се е налагало лично да предявявам претенции по графика, но на някои колеги, които са го правили, знам, че са се съобразявали с техните ангажименти.

Да завърша, досега целият ми опит с компанията е положителен. Единствено бих посъветвала, ако някой иска да кандидатсва, да не се влияе много от написаното – лошо има за абсолютно всяка една компания 