Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

Некоректен работодател, лоша атмосфера на работа, неравномерно разпределение на работата.

... Мога да се в пусна в много подробности. След като изчетох околу 188383 коментара и повечето негативни, реших че няма смисъл да повтарям повечето което вече бе описано от много бивши служители. Та и аз да отбележа, че мениджърите са избирани спрямо отношенията с други меринджей.. И кой повече и по добре ли е задници. От проекта спотифай бях и цирка който се разиграва там всеки ден е доста зрелищен. Заплатите са смешни, но пък на доста чуждестранни служители 3-но високи за една и съща позиция. Всички меринджейове бяха в една секта... Имам чувството че са минали обучение кой може да е с по ниски морални ценности, никакво уважение спрямо служителя. Решили са, че са дръъпнали дългата клечка и ще им се подчинява сякаш им дължиш нещо. Също така веднъж месечно се раздават награди, като от 200 служителя, наградените са само 5..и тези наградени се повтарят почти всеки месец. По междувременно меринджейове се награждава ха публично взаимно и се тупаха по раменете, други ред сълзи ред суполи за получените ай пади, принтери и какви ли не други скъпи Ел. Продукти. Цирка е невиждан. Гледаш големи жени да се радват на play station, други се прехласват и играят колко са очудени, че са получили награда. Една от високостоящите там на име Лили Йорданова, представлява жена на 30 и кусур години, носейки се като жена на 50.тази жена не е чувала за елементарен етикет, а именно да поздравява служителите си с добро утро, добър ден или лека вечер. Тва е някаква безсмъртна личност, а ти едно нищо. Не мога да изпусна и наглото асистенче което след достатъчно дълго лиза** на дупИта, а защо не и други услуги стана нейна к****. Систематично издевателстваха със служители които не са им удобни, притиска щи ги с индивиди от човешки ресурси да подписват в взаимно съгласие или да ги местят в други отдели.... Мишки, от най миризливите. Офиса е замрял и мизерен, счупени столове, малка миризлива и мръсна кухня... Която не се чисти а само се забърсва с мръсни парцали. Женски тоалетни на брой 3.от които две вечно бяха запушени. И редовно си миришеше на ла***. Та така, мога много повече да пиша, но нямам да ми стигне времето. Оооо забравих да спомена една невероятно дебилна меринджей на име Нели Проданова... Всеки който ще кандидатства да бъде предупреден, гледа те в очите, лъже те псиле ти забива нож... Зле много зле, най лошия ми опит в история на офис работа. Работя от 2006....

Здравейте,ето начин как да си искараш малко странични доходи от интернет.Плащат с крипто валута. Аз съм много доволен докарвам си близо 1BTC на година.

успех!

Много голяма грешка да работиш там

Защо изхвълиха Норчето?

Моля за информация - в този период фирмата предлага ли хоум офис или задължително на работното място?

Коя е най-злата шефка?

Привет!
Бихте ли споделили за проекта Амазон в пловдивския офис с немски език?
Атмосфера, отношение, заплащане? Всички ли работят на телефон? Има ли опция без?

Била съм в telus, но се махнах заради телефона.

Може ли някой да ми обясни ,защо фирмата съкращава 100 човека ,с оправдание че даден проект ще бъде премахнат , а в същото време пуска обява за набиране на нови служители ,отново с английски? Не е ли логично да пренасочи обучените кадри в другия проект. Не разбирам политиката на компанията и съм възмутена.

Коя шефка да се избягва задължително?