ЧЕЗ /img/frontend/nomap.png"

Интервюто е пълна пародия. Седях и чаках 15 мин на входа да ме повикат. Момичето което трябваше да ни посрещне си събра единия кандидат и тръгна да се качва. Трябваше да викам по коридора че и аз съм за интервюто. След това ми дадоха тестове и други документи да попълня заедно с другият кандидат. Чакането отне 1 час. След като отидох на 2 та част и казах че това отношеношение не е приемлив ми казаха че интервюто приключва. Благодаря за което. Тази фирма започва да се гаври с кандидатите още незапочнали работа пък си представям после какво ще е. Все едно си клошар е такова е отношението.

Искам да подчертая, че от това че постоянно се натоварват едни и същи хора, те на свои ред напускат работа, тъй като се преуморяват от работа - от там и непрекъснатото текучество на персонал.

заплащането не е никак добро в "ЧЕЗ България" ЕАД в сравнение с работата, която следва да се свърши. В други по-малки фирми заплащането и условията на труд са доста по-добри - видях и сравних.
Мнението на анонимния бивш служител на 09.06.2017 г. е абсолютно вярно - отношение на мениджъри към служители, работна среда, както и феномена - вечно болните служители. Вечните болнични на някои служите, за които шефовете там си затварят очите, човек има чувството, че се тези служители се толерират - или поне никакви механизми не се предприемат за да се предотвратят тези отсъствия. Така на свои ред се натоварват с работа малко по-съвестните служители и така порочният кръг се затваря. Моето лично мнение, е че са необходими сериозни промени на средно управленческо ниво - нещата не са добри.
Нямате ли "гръб" не си губете времето в това дружество - ще си го изгубите напразно, а нищо чудно и здравето да си загубите от прекомерна работа.

Искам да изразя разочарованието си от фирмата. Няма ден или вечер, без която токът в Люлин 9 да не бъде спиран, ама иначе ако пресрочиш с фактурата веднага е проблем. 21 век, всеки ден поне за по 30 минути няма ток, като попиташ авария било, как пък всеки ден аварира нещо не знам. В момента пак няма ток.... НЕСЕРИОЗНО Е!!!!!

Моля да кажете знаете ли каква е заплатата на длъжност мениджър корпоративни клиенти. Благодаря!

Не е енерго про фючърси Енерджи с индийците.А Виктор Станчев и брат му ще са първите уволнени скоро.

Вече продадоха всичко на Енерго Про.Но още се крие.Изпълнителният директор Виктор Станчев е казал на брат си Милен Станчев и той разтръби новината

​Не си струва човек да си губи времето в тази компания. За половин година си усвоил всичко възможно, не чакайте ръководителите да ви обучават-те просто няма да го направят. Всъщност те са спроблема там-всеки мисли за себе си ,но не и за стимулиране на хората, няма елементарно уважение на ръководство към подчинени, живеят си в соц време с авторитарен манталитет и се гаврят с хората. Явно тях са ги мачкали и сега го прилагат в/у другите. Говоря за по-ниско ниво в йерархията. Страх ги е да не ги замести някой. Прозрачност и яснота , откритост- 0, всичко е тайно Някои са в постоянен болнични и майчинство и никой не им държи сметка за това, но правата си ги знаят. Свобода- 0. Развитие -0. Текучество-постоянно.​

Има няколко интриганти като Георги Халевачев с големи роднински връзки които се мислят за много знаещи и постоянно заплашват колегите за дребни неща. Жена му е на висока позиция и плаши колегите и с нея.Колко тъп трябвада си за да се криеш зад жена си.

Бягаите от тази фирма.Подиграват се с труда ви за 500лв.Връзкари,хора те псуват постоянно това е позицията отчетник.