ЧЕЗ /img/frontend/nomap.png"

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

За краткия ми престой в ЧЕЗ съм доволен,да има си и минуси но в сравнение с други фирми в които съм бил са добре. Дори в момента съжалявам че напуснах,при първа възможност ще се върна отново във фирмата.

За 1000 лв си рискуваш живота всеки ден...и за смешните 60 лв купони за храна.
Много зле откъм заплащане,не е сериозно.
Колкото и да обичаш работата си,с тази заплата се подиграват с професионализма и професията.

Сериозна фирма с смешно ниски заплати,реално толкова взима един ел.монтьор който всеки ден рискува живота си...
Няма добавки за ковид положението,няма дрехи от няколко години.
Не се уважава и стимулира работника от когото зависи всичко...бонусите взимат началниците в хиляди левове...
900 лв за втора категория труд е СМЕШНО!!!

Привет , някой можи ли да каже какви са заплатите на позиция "Мениджър Клиенти" ?

Ще кандидатствам за позиция на финансов контрольор в София. Някакви мнения за среда, работно място, колеги ,отношение от мениджмънт, заплащане ?

Фирма която за съжаление вече не представлява интерес.Ниски заплати,директори /говоря за българите, защото чехите не знаят за какво става въпрос/ безскрупулни и арогантни рушветчии.Атмосферата в дирекциите и съответно в отделите е ужасна, стрес голям.Много от така наречените ръководители не трябва да са там-Васко Василев,Ралчев, Виктор Станчев и много други за които ще разкажа реални ситуации и случки в друг пост- кръгла нула като ръководители.За съжаление чехите не знаят какво става и им се представят нещата по друг начин.Всичко е далавера от обществените поръчки до изпълнение на инвестиционна програма и нови присъединявания-прикриват се страшно много пари които потъват незнайно къде.В тази фирма трябва да мълчиш и да прикриваш далавери за които някой друг взима пари.Потребителите ако знаят за какво става въпрос не ми се мисли какво ще става.

Работя в ЧЕЗ като отчетник.Работата не е много лека за не голямата заплата която получавам.Има дни когато е много натоварено има и дни когато е леко.Всичко зависи от това дебелият чичка със зелените зъби и смърдяща уста на кой каква работа ще определи.Казва се Добромир Желев и е заместник ръководител.Странно как са го избрали тъй като от колегите знам че е със средно образование.Няма нито техническо нито висше образование.Главният ръководител на ОЦ е почти глух и никога не чува какво му се говори.Предствям си как го псува чичката защото много му завижда и иска да в на негово място.Освен него в йерархията под него има още няколко души.Един младеж ..... който между другото хваща окото но хвърчи в небесата и незнае на кой свят се намира.Общо взето е отвеян и заблеян.Има още един въздухар ......който си пада малко скатавка но на него му е позволено защото е роднина на Биг бос и всички си траят да не каже на батко.Останаха две кокошки за които да разкажа.Едната е на моята възраст горе долу но ходи като надрусана и малко е неадекватна.Другата си е направо кифла.Върти си задника по цял ден и колегите само я заглеждат отзад и им текат лигите по нея.Явно знае и това я възбужда . Не и завиждам защото там където работя не си свалям гащите и не искам да съм на нейно място.Общо взето това прави по цял ден.Ходи понякога да ни проверява уж но никой не знае какво прави всъщност или къде си го слага.Опитва се да подръжава на Дебеломир нещо.И в нея кипи злоба и завист но по малко..Малко е глуповата и покрива тъпотата си с визия.Но да се върна на Чичката Желев заместник ръководителя.Бил е някога инкасатор преди ЧЕЗ да купят Енергото и си мисли че познава районите и определя кой какво ще работи според неговите виждания. Не съм виждала по прост и тъп човек от него. Освен че е тъп няма хигиена.Устата му вони на умрели жаби а зъбите му са зелени като тинясало блато.Не ги е мил от последния парад на БКП.Всеки ден ругае по нас.Той си мисли че говори нормално но не е така . Езика му е кафяв от гъзовете които е облизал през годините за да го държат на тази длъжност. Опитвала съм да му обясня че неправилно разпределя работата но все едно говоря на стената.Ако кандидатствате за отчтник измервателни уреди трябва да знаете че може да попаднете при него.Не че и в другите райони са цвете за мирисане от това което съм чувала между разговорите с колегите които идват понякога на помощ но тоя Дебеломир Желев е трагедия .Ще ви трябва противогаз за сутрешната оперативка . Особенно ако ви говори пред лицето.Истината е че всички ръководители са натегачи и лизачи на по големите ръководители и гледат те да са добре само.Но Дебеломир Желев се мисли за явно за собственик на ЧЕЗ .Раздава го като че му е бащиния.И по големите началници не знаят нищо от това какво се случва при нас и за злобата която избива от него всеки ден по всички отчетници.Особенно по тези които правят грешки.Като мен понякога. Но вече не ми пука толкова.Стоя още защото си тръгвам по рано и имам свободно време.

Бях наскоро на интервю за тази длъжност дистанционно отчитане.На интервюто бяха един гей и едно момченце (сигурно имат нещо интимно помежду си) което едва ли не си мислеше че ме изпитва.Пикльо.Както и да е.Интервюто беше безумно тъпо. Още в началото ми беше ясно че е уредено и ще вземат някой гей да си го дупят по три пъти на ден.Не съжалявам че не ме избраха.В тази фирма всички са роднини и връзкари.Заплатите са ниски но и затова постоянно търсят хора. Един себеуважаващ се висшист няма да им работи за жълти стотинки сред ръководство от напикаващи се момченца и джендъри.Бягайте далече от такива гей фирми.