Алианс Принт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Алианс Принт ЕООД

Може ли актуална, но по възможност безпристрасна оценка на фирмата и взаимоотношенията вътре?

Работници Няма.Един човек върши работа за трима.Назначават се само шефове,началник смяна,отека,началник цех и какви ли не още излишни хора.Друга е темата,че хората на тези позици просто неструват.Налага се да търпим,не само некадърниъе назначения ами и стях вървят,лъжите и интригите.Има хора,които работят неуморно......но какво от това?....?.Работим като луди,а за пари няма да коментитам.Просто няма смисъл.Няма смисъл и да споменавам собственика.Просто...........Ще кажа,първата работа която ми попадне......ще се разкарам за секунди.

Някой има ли информация какви са условията при търговците? Заплата, екип, експлоатация? От доста време публикуват обяви. Заслужава ли си?

Ето нещо актуално.Отиваш на интервю,общо взето протича нормално.Обявяват,че са те харесали и ти изброяват няколко машини ,на която ако искаш да работиш.Ииииии започва увъртането.Казват ти че ще започнеш една седмица без договор,за да видиш дали ще ти хареса.Веднага ти светва червената лампичка,защото така се нарушава трудовия закон.Не можеш да започнеш работа без трудов договор.А на машини не можеш да работиш без удостоверение от лекар,че си здрав и без да са ти прочетени инструкциите за безопасност,и съответно си се разписал в книгата.Реших да видя за какво става въпрос.Влизаш в цеха.Първото впечатление е,че е светло,сравнително чисто ,много машини ама малко хора.В книговезкия цех,има нови машини от 2013 година по европейски програми.Има вентилация но усещаш как устата ти се изпълва с прах,явно не е ефективна.Работата не е нищо особено.Всеки средно интелигентен човек ще навлезе максимум за две седмици.Разговаряш се с колегите и кирливите ризи започват да излизат.Вместо една седмица,те държат без договор два,три месеца.На интервюто обещават 800-1000лв,на банкомата излизат 500-600.Осигуряват на 500лв заплата.Не ти дават едно елементарно шкафче където да се преоблечеш.В цеха е горещо а няма един елементарен диспенсер за вода.На интервюто казват че се работи на две смени през деня,а се оказва че смените са три,включително нощна.Работи се редовно и в събота и неделя.Заплащането е като в нормален работен ден ,а не-1.6 и 1.75.Когато отсъства някой колега,което се случва често,блъскаш до припадък 12 часови дневни и нощни смени.Няма място за отдих на персонала.Храна си носиш и ядеш на тротоара пред фирмата.Наоколо няма заведения за хранене,което е проблем.Общо взето,хората които срещнах са приятни.Ако ви удовлетворяват тези условия и искате да започнете там,задължително изискайте договор,който след внимателно прочитане разписвате и чак тогава влизате в цеха!!

Почти вече сме 2016г.,но в Алианс Принт всичко си е както преди.Не е МРЪДНАЛО!!!Все така ужасяващо за работниците!

На мениджерско ниво нищо не е както трябва не се знае кога има работа а когато има не е пресметната за колко време трябва да се свърши,
Лошо отношение към работниците от ръководния персонал Румяна трябва да стане шефка според мен.

Толкова години след последните мнения - положението остава същото без промяна, даже по-зле става...ако имате възможност - НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ ТАМ РАБОТА дори през бюрото по труда по т.нар "програма"
За норм. пари, актуализиране на заплата, свободно време, почивка - забравяте; сменитете са "прекрасни" и се случва след 2-ра на др. ден да си първа с 4h сън...
И да Деси и един друг пичага от предпечата, за мижави пари носят на ръце всички поръчки за листов печат

Алианс Принт ЕООД  една тъжничка и СИВА ФИРМА.
Използват се механизми като ; Здрава ЕКСПОАТАЦИЯ и лошо отношение,
Започнеш ли там щезабравиш за ПОЧИВНИ ТЕ ДНИ,Постояно на работа.
Извънредните приходи и социалните придобивки са мъгла.
Има Служители с 5-6годишен стаж и нито лев актуализация на дохода.
Дойде ли време аз заплата,хората се МОЛЯТ този път да неге глобят много.
Закостеняло ръководство и неефективна междо отделова комуникация.
И ТОВА Е САМО НАЧАЛОТО.

здравейте, това което прочетох ме изненада много! бях чувала какво ли не за печатницата , но не предполагах че ште бъда толкова разочарована от това което видях и чух! Не мисля че човек би могъл да издържи повече от 8 часа без почивка и малко въздух в тези помештения в които се работи там. Това е лично мое мнение. за втория етаж бих казала само че има хора които не знаят какво и как да работят , това за което са ги назначили.

В момента работя в тази така наречена месомелачница,и ще помоля Стоянчо да спре да пиши неверни работи за АП(той работи там като човешки ресурси).Защо не напишиш колко са надолу заплатите за последните няколко месеца(моята е с над 30%).Или за крещянето по хората за щяло и нещяло,псувните,работата над 12 часа баз да се плаща и незачитането на труда на хората.