ЕВРОТЕКС 21 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЕВРОТЕКС 21 ЕООД

Добър ден на всички . Аз съм личност , която все още работи в фирма "Евротекс " , като казвам все още това значи , че всеки ден може да очакваш да бъдеш принуден да напуснеш , но не от своя шеф а от определени хора , които работят там . Те си позволяват по такъв начин да интриганстват , злословят, обиждат и т.н , че е просто неописуемо .
А относно лицето , което се прави на шеф " Галя Михайлова " и нейната сестра Петя , които се вземат прекалено на сериозно , а те са просто две обикновени служителки ,както и тяхното обкръжение състоящо се от още няколко служителки в тази фирма , са алчни , ограничени , хора без капка срам , с липса на коефициент на интелигентност , говорещи дори зад своите си гърбове са изгонили не малко на брой служителки , който са работили десет дори и повече (10) години в тази фирма .
Всеки който е напуснал тази фирма се чувства един вид освободен от един голям товар , който с годините им е нараствал все повече и повече .
Искам само въпросният шеф на фирма " Евротекс " нека да се позамисли , да погледне , да вникне в самият проблем . Нека бъде човек на място и веднъж завинаги да си отвори очите , че индивидите , които са посочени с име са виновните хора за напускането на тези негови служители . Това често напускане ще продължи докато тези ниско интелигенти и неквалифицирани жени работят там .
Много благодаря . Лек ден Ви желая .

Rabotata vav firmata e straxotna.Dostavq6e mi golqmo udovolstvie,no za golqmo moe sajalenie ve4e ne rabotq tam.Galq Mixailova e straxoten rakovoditel,no za sajalenie Margarita ne e takava.Pozdravi na vsi4ki kolejki(taka4ki)Iskreno sajalqvam,4e ne rabotq vav firmata,tq mnogo mi lipsva.Dano kogato gi nape4elq me vzemete pak na rabota.Jelaq vi yspex i mnogo pora4ki prez novata godina.

kato mqsto za rabota e dobro,zaplashtaneto e na nivo no ima oshte kakvo da se jelae, organizacia na rabota - dobra