Бор-Чвор ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бор-Чвор ЕООД

Харесвам всички продукти на БОР-ЧВОР,но новият йогурт/150г/който купих за детето не ми хареса.В него има всичко друго но не и мляко.Повече прилича на крем приготвен с готово нишесте,а и оцветителите и ароматите оставят горчив вкус в устата.

Здравейте, не знам какви са отношенията вътре във фирмата, но отскоро открих киселото мляко Бор-Чвор от 3.6% и мога да кажа, че то засега най ми допада като вкус и гъстота и изобщо, та ако ще и от растителни мазнини да го правят :)

Днес 21.02.2012 на обяд на пазара на Красно село си купих две кофички от новото Ви кисело мляко GOLD. Бях много нетъпелива да го опитам тъй като ползвам вашето кисело мляко БОР ЧВОР. Бях тотално разочарована! Млякото имаше вкус на пресечена прясна извара. Ще се радвам ако подобрите качеството му! Предпочитам цената да е по-висока от 0,55 лв., но да има вкус на истинско българско кисело мляко!

Я сега бившите служители да НАПИЩАТ колко РАСТИТЕЛНИ МАЗНИНИ се слагат в Бор Чвор!
Що реклама изтече, пък то не било от мляко, а от растителни мазнини!
БГ Бизнес!
Май това е НАЧАЛОТО на КРАЯ на бОР чВОР !

Здравейте,днес ми се обадиха от фирма БОР-ЧВОР за да ме поканят на интервю за търговски представител.Та интересува ме ако някой може да ми каже каква е работата точно в тази фирма/защото всяка фирма има различна представа за това що е то търговски представител/,какво е работното време и заплащането и най-вече вярно ли е че след известно време ти дават служебен автомобил.И друго-разгледах им сайта но никъде не видях да се споменава с.Световрачане,а там ме поканиха да се явя на интервю.

ще съм благодарна наистина ако някой внесе малко яснота

Не желая дори да си спомням за фирмата на Димитър Минев.В нея се назначават негови протежета и хора без всякакъв профисионализъм които да ръководят фирмата,които не знаят нищо относно работата във фирмата и нямат никакъв опит,които притежават само една гола амбиция и е унищожават ,а той ги лансира.В същото време гони без всякакво обяснение хора с голям трудов стаж и опит без обяснение, без да се допитва до мнинието им и дори не разговаря с тях относно проблемите във фирмата. Да не говоря за това че ползва в рецептите си и влага върната и развалена продукция,както и бадер в каймите, което е абсолютно недопостимо.Срамота излага месопреработването , а храни хора.
Мисля ,че нямя да просъществува дълго по правилата по които работи.

Днес за първи път си купих кисело мляко Бор чвор - 4,5 % - перфектно качество и страхотен вкус!

наи долната фирма вкоято съм работел работа на корем ниско заплащане неоснователни глоби въопще минев прави каквото си иска за него законите вдържавата неважат   небих седял и минута ако си намеря другаде работа

мисля чe koлегата XXXXXXXX e прав-деиствително работата е супер,шефовете са за пример във всяко едно отношение и наи-важното е че са мнооооооого търпеливи........ пожелавам успех на всички кандидати за работа в БорЧвор !!!

аз сьм изключително доволен , но не като директен работник , а като изпалнителен работник в дистрибуторска фирма , тук отговарям и на последния участник , че тьрговския представител е директен тьрговец т.е. Ексван представител , и не работи директно за фирмата а е техен представител от дистрибуторската фирма за дадения регион и има правото да избира и да рьководи продажбата а с тва и регулира и заплатата си