Бор-Чвор ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бор-Чвор ЕООД

За град Варна :
1. Обучават те 15 дни без заплащане срещу това и въпреки това ти крещят вдигат скандали, че не ставаш за работа!
2. Дават ти преди края на обучението да шофираш микробус без да знаеш в какво състояние е!
3.Машинките за стоковите изкарват всички на китайски език, а в машинката бройките никога не отговарят на това което имаш в камиона, но въпреко това ти се карат, че си се прибрал късно в базата защото цял ден си писал на ръка стокови!!
4. В моя случай стария шофьор е нямал книжка, спрели са го полицаи и са взели малкия талон на буса, него го изгони лично шефа и ми дадоха да карам без да знам че талона е в КАТ спряха ме полицаи 2 дни след като са спрели стария шофьор и ми взеха КНИЖКАТА защото нито шефа, нито синът на шефа, нито управителката Елена не казаха, че талона е взет, в краен случай аз си бях глупавия в случая защото приемах всичко на доверие, след това като разбраха шефовете че са ми взели книжката заради тях просто ми казаха, че няма как да ме назначат на работа защото съм нямал книжка вече!
Моля ви хора които четете това особенно тези като мен които зависят от книжката си, имат деца и т.н. не залагайте живота и бъдещето си заради такива неблагодарници, за тях важното е всички бусове да излязат на разнос не ги интересува нищо друго освен, защо не си излязал да правиш пари!

Фирмата не само в Бургас не става,а в цялата страна.Който започва работа там трябва да е човек напълно без мозък и неуважаващ себе си..Едва ли има друга фирма в страната, в коята интригата и това кой какво е казал да е по-важно от работата..Да не се оценяват хората,които работят по 12 часа на ден,милеят за фирмата,а се оценяват тези които "ближат газове" и са абсолютни мекотели гледащи само.да си направят своите схеми и да се издигат в очите на слепите..защото управата,която си мисли, че може да управлява,ама само с мислите може да си остане е точно такава сляпа и безрасъдна,незнаеща какво прави..
Не започвайте работа там!!

фирмата в Бургас няма никаква идея що е това "организация на работния процес"Абсолютно аматьорско отношение,изградено на лично отношение-харесвам те ,не те харесвам.Работи се 10-12 часа на ден,включитрелно и събота.Не използват потенциала на служителите си ,защото не знаят как.Липса на всякаква комуникация,и ако все пак има такава е "развален телефон".Средата е интригантска,изградена на слухове и лични мнения.Сина на шефа с двама негови приятели си играят на бизнес,без да знаят правилата на играта.Абсолютно не препоръчвам!

Остави.

Бях на интервю за ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.Не ми харесаха условията .Осигуровката е минимална даже ти одържат 100лв от заплата.Работното време е незаконно. 6 дни по 12 часа.Зимно от 7до 18грубо лятото от 6 до 18 грубо .Почивен ден в неделя.Споделих че имам дете в дец.градина.Предполагам автоматично намериха по подходящ кандидат .

Като бивш служител на фирмата искам да изкажа своята благодарност на г-н Минев,тъй като не успях да го направя лично,за което съжалявам.Желая успех,и завинага ще остана с добри спомени за времето ,когато работех там.Страхотен собственик,много добри продукти и всичко най-най....Благодаря  г-н Минев!

Харесвам всички продукти на БОР-ЧВОР,но новият йогурт/150г/който купих за детето не ми хареса.В него има всичко друго но не и мляко.Повече прилича на крем приготвен с готово нишесте,а и оцветителите и ароматите оставят горчив вкус в устата.

Здравейте, не знам какви са отношенията вътре във фирмата, но отскоро открих киселото мляко Бор-Чвор от 3.6% и мога да кажа, че то засега най ми допада като вкус и гъстота и изобщо, та ако ще и от растителни мазнини да го правят :)

Днес 21.02.2012 на обяд на пазара на Красно село си купих две кофички от новото Ви кисело мляко GOLD. Бях много нетъпелива да го опитам тъй като ползвам вашето кисело мляко БОР ЧВОР. Бях тотално разочарована! Млякото имаше вкус на пресечена прясна извара. Ще се радвам ако подобрите качеството му! Предпочитам цената да е по-висока от 0,55 лв., но да има вкус на истинско българско кисело мляко!

Я сега бившите служители да НАПИЩАТ колко РАСТИТЕЛНИ МАЗНИНИ се слагат в Бор Чвор!
Що реклама изтече, пък то не било от мляко, а от растителни мазнини!
БГ Бизнес!
Май това е НАЧАЛОТО на КРАЯ на бОР чВОР !