Бор-Чвор ЕООД

Фирмата не само в Бургас не става,а в цялата страна.Който започва работа там трябва да е човек напълно без мозък и неуважаващ себе си..Едва ли има друга фирма в страната, в коята интригата и това кой какво е казал да е по-важно от работата..Да не се оценяват хората,които работят по 12 часа на ден,милеят за фирмата,а се оценяват тези които "ближат газове" и са абсолютни мекотели гледащи само.да си направят своите схеми и да се издигат в очите на слепите..защото управата,която си мисли, че може да управлява,ама само с мислите може да си остане е точно такава сляпа и безрасъдна,незнаеща какво прави..
Не започвайте работа там!!

фирмата в Бургас няма никаква идея що е това "организация на работния процес"Абсолютно аматьорско отношение,изградено на лично отношение-харесвам те ,не те харесвам.Работи се 10-12 часа на ден,включитрелно и събота.Не използват потенциала на служителите си ,защото не знаят как.Липса на всякаква комуникация,и ако все пак има такава е "развален телефон".Средата е интригантска,изградена на слухове и лични мнения.Сина на шефа с двама негови приятели си играят на бизнес,без да знаят правилата на играта.Абсолютно не препоръчвам!

Остави.

Бях на интервю за ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.Не ми харесаха условията .Осигуровката е минимална даже ти одържат 100лв от заплата.Работното време е незаконно. 6 дни по 12 часа.Зимно от 7до 18грубо лятото от 6 до 18 грубо .Почивен ден в неделя.Споделих че имам дете в дец.градина.Предполагам автоматично намериха по подходящ кандидат .

Като бивш служител на фирмата искам да изкажа своята благодарност на г-н Минев,тъй като не успях да го направя лично,за което съжалявам.Желая успех,и завинага ще остана с добри спомени за времето ,когато работех там.Страхотен собственик,много добри продукти и всичко най-най....Благодаря  г-н Минев!

Харесвам всички продукти на БОР-ЧВОР,но новият йогурт/150г/който купих за детето не ми хареса.В него има всичко друго но не и мляко.Повече прилича на крем приготвен с готово нишесте,а и оцветителите и ароматите оставят горчив вкус в устата.

Здравейте, не знам какви са отношенията вътре във фирмата, но отскоро открих киселото мляко Бор-Чвор от 3.6% и мога да кажа, че то засега най ми допада като вкус и гъстота и изобщо, та ако ще и от растителни мазнини да го правят :)

Днес 21.02.2012 на обяд на пазара на Красно село си купих две кофички от новото Ви кисело мляко GOLD. Бях много нетъпелива да го опитам тъй като ползвам вашето кисело мляко БОР ЧВОР. Бях тотално разочарована! Млякото имаше вкус на пресечена прясна извара. Ще се радвам ако подобрите качеството му! Предпочитам цената да е по-висока от 0,55 лв., но да има вкус на истинско българско кисело мляко!

Я сега бившите служители да НАПИЩАТ колко РАСТИТЕЛНИ МАЗНИНИ се слагат в Бор Чвор!
Що реклама изтече, пък то не било от мляко, а от растителни мазнини!
БГ Бизнес!
Май това е НАЧАЛОТО на КРАЯ на бОР чВОР !

Здравейте,днес ми се обадиха от фирма БОР-ЧВОР за да ме поканят на интервю за търговски представител.Та интересува ме ако някой може да ми каже каква е работата точно в тази фирма/защото всяка фирма има различна представа за това що е то търговски представител/,какво е работното време и заплащането и най-вече вярно ли е че след известно време ти дават служебен автомобил.И друго-разгледах им сайта но никъде не видях да се споменава с.Световрачане,а там ме поканиха да се явя на интервю.

ще съм благодарна наистина ако някой внесе малко яснота