Бор-Чвор ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бор-Чвор ЕООД

На 15.01.2022 г., при акция на сирена и кашкавали с промоция-25% в ТМаркет КазанлъК, закупих 2 опаковки кашкавал по 400 грама с марка „Бор-Чвор“. При срязване на първата опаковка на която пишеше, че е отлежал достатъчно, се разнесе приятен аромат и вкусът ми напомни на кашкавал който съм ял от планинска мандра в детството си. След няколко дни отворих с нескрито удоволствие втората опаковка, при отрязване на парче консистенциятя беше тричава и солена, вкусът и ароматът нямаха нищо общо с първата опаковка. Моля Ви, внимавайте при сортирането. Опаковките и на двете разфасовки бяха еднакви!

Купих си грис с прясно мляко което беше натровемо и юиришеше на лекарство Тези който според мен бяха годни ги дадох на внучето си и то горското ги изяде Цял следобед повръща водихме го и на лекар Срамота на всяка цена печалба

Половината служители си нямат на идея какво се случва, силно неориентирани са. В буквалния смисъл са събрани от кол и въже. Другата половина са хора, които всеки ден се опитват да направят нещо смислено, но по всяко едно време биват прекъсвани и не им се оставя възможност за изява. Шефовете са "мутри от зората на демокрацията". Говори се едно, прави се друго.
Когато си нов, ти си бъдещето на фирмата и шефа (Росен) е най-щастливия човек. Когато дори един път ти се наложи да отсъстваш или имаш здравословни причини да не дойдеш на работа, вече ставаш мърша, безхаберник, подиграваш му се и куп още подобни епитети.
Работи се от понеделник до събота включително, като уговорката е, че през седмицата се работи до обяд, или ранният следобяд, а в събота се работи до преди обяд. В действителност обаче всеки ден се работи по 11-12 часа всеки ден. В края на седмицата за всички нерви, усилия и съсипано свободно време получаваш заплата от порядъка на 200-250 лева.
За трудов договор не се надявайте, или дори и да получите осигуровките са върху минималната заплата и са си за ваша сметка.

ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ТАЗИ ФИРМА

За град Варна :
1. Обучават те 15 дни без заплащане срещу това и въпреки това ти крещят вдигат скандали, че не ставаш за работа!
2. Дават ти преди края на обучението да шофираш микробус без да знаеш в какво състояние е!
3.Машинките за стоковите изкарват всички на китайски език, а в машинката бройките никога не отговарят на това което имаш в камиона, но въпреко това ти се карат, че си се прибрал късно в базата защото цял ден си писал на ръка стокови!!
4. В моя случай стария шофьор е нямал книжка, спрели са го полицаи и са взели малкия талон на буса, него го изгони лично шефа и ми дадоха да карам без да знам че талона е в КАТ спряха ме полицаи 2 дни след като са спрели стария шофьор и ми взеха КНИЖКАТА защото нито шефа, нито синът на шефа, нито управителката Елена не казаха, че талона е взет, в краен случай аз си бях глупавия в случая защото приемах всичко на доверие, след това като разбраха шефовете че са ми взели книжката заради тях просто ми казаха, че няма как да ме назначат на работа защото съм нямал книжка вече!
Моля ви хора които четете това особенно тези като мен които зависят от книжката си, имат деца и т.н. не залагайте живота и бъдещето си заради такива неблагодарници, за тях важното е всички бусове да излязат на разнос не ги интересува нищо друго освен, защо не си излязал да правиш пари!

Фирмата не само в Бургас не става,а в цялата страна.Който започва работа там трябва да е човек напълно без мозък и неуважаващ себе си..Едва ли има друга фирма в страната, в коята интригата и това кой какво е казал да е по-важно от работата..Да не се оценяват хората,които работят по 12 часа на ден,милеят за фирмата,а се оценяват тези които "ближат газове" и са абсолютни мекотели гледащи само.да си направят своите схеми и да се издигат в очите на слепите..защото управата,която си мисли, че може да управлява,ама само с мислите може да си остане е точно такава сляпа и безрасъдна,незнаеща какво прави..
Не започвайте работа там!!

фирмата в Бургас няма никаква идея що е това "организация на работния процес"Абсолютно аматьорско отношение,изградено на лично отношение-харесвам те ,не те харесвам.Работи се 10-12 часа на ден,включитрелно и събота.Не използват потенциала на служителите си ,защото не знаят как.Липса на всякаква комуникация,и ако все пак има такава е "развален телефон".Средата е интригантска,изградена на слухове и лични мнения.Сина на шефа с двама негови приятели си играят на бизнес,без да знаят правилата на играта.Абсолютно не препоръчвам!

Остави.

Бях на интервю за ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.Не ми харесаха условията .Осигуровката е минимална даже ти одържат 100лв от заплата.Работното време е незаконно. 6 дни по 12 часа.Зимно от 7до 18грубо лятото от 6 до 18 грубо .Почивен ден в неделя.Споделих че имам дете в дец.градина.Предполагам автоматично намериха по подходящ кандидат .

Като бивш служител на фирмата искам да изкажа своята благодарност на г-н Минев,тъй като не успях да го направя лично,за което съжалявам.Желая успех,и завинага ще остана с добри спомени за времето ,когато работех там.Страхотен собственик,много добри продукти и всичко най-най....Благодаря  г-н Минев!