Елмек Спорт България /img/frontend/nomap.png"

Елмек Спорт България

Фирмата е страхотна за стандартите на страната. Особено за провинцията, където заплащането е добро с оглед на натовареността. Условията за работа: зимата си на топло, лятото на хладно. Ако си фен на спорта това е мястото, но ако си само да идваш на работа с цел да върви надника - няма да Ви хареса. Спазва се изцяло българското законодателство, отпуската си е отпуска, работата в официални празници ти се плаща по закон. Предоставя ти се безплатно работно облекло и интересна информация за марката.
Успех и ако Ви одобрят, пробвайте. В тази фирма има шанс за кариерно развитие, а не та тъпчеш с години на едно място.

Взимат ли без опит? Става въпрос за продавач-консултант. Мерси много!

Иванчо мама! С Румен поляхте ли цветята? Нека да бъдем обективни, а?! За няколкото месеца в които Борислав беше във фирмата бъди честен и кажи колко пъти е закъснял? Недей да лъжеш, момче! Мислех хората от твоя бряг ,че са по-честни! Лично това момче ме е обслужвало, не както обслужваш Румен разбира се (тука намигвам), но въпреки това обслужването беше на ниво по-добро от средното за магазините в МОЛ Сердика. Не мога да твърдя, че знам със сигурност дали е ползвал 4 часови почивки, но от начина по-който се изразяваш и описваш ситуацията е пределно ясно на всеки поне средно интелектуален индивид, че преувеличаваш и нападаш твой подчинен, което говори само и единствено за слабо или липсващо управленско (мениджърско - предполагам, че си падаш по такива думи) умение. Доколкото съм запознат именно ти си част от това управление. С тези си изказвания затвърдяваш мнението, че си некомпетентен за длъжността си. Освен нападките ти към бившите ти подчинени се забелязва в мнението ти, че най-малкото преувеличаваш в дадените ти оценки за нивото на фирмата. От дадените от теб оценки, може да се направи извод, че 1)или си поставено лице или 2) или се мазниш или точка 1 и точка 2 в комбинация.

И сега нека да дадем реална оценка:

Заплащане: Заплащането е под средното за бранша, но положителен фактор е, че се получава редовно.
Уважение: Уважението от началниците е на ниво, за негативен аспект може да се смята алчността на ИД-то ,сиреч Кацибирис.
 Привилегии: Има доста бонусни схеми и игри, както и 13-ти заплати (или бонуси), но се забелязва липсата на равенство при тях.
Фирмена Сигурност: На средно ниво, възможни рокади и внезапни уволнения/понижения (но не са често срещани). Нормално за бранша и според управлението се предполага, че са заслужени (всяка монета има две страни).
Ангажираност: Нормална за бранша, леки трудности с организацията от страна на мениджмънта. Неадекватно съотношение персонал / трафик на хора, по време на пикови периоди.
Потенциал за развитие: Нормална за бранша. Възможност за развитие на по-ниски нива. Нямам наблюдения за централен офис.
Местоположение: Централният офис е на лесно достъпно място (Цариградско шосе). Човешки Ресурси правят всичко възможно да разпределят персонала на удобни за тях местоположения.
Колеги: В повечето магазини екипите сработват на добро ниво, освен може би Конверса, както се забелязва от предишните постове.
Работна среда: На средно ниво за бранша, лошата оценка идва от ниските условия в складовете, на фона на други магазини.

Здравейте, Първо искам да обърна СПЕЦИАЛНО внимание на Борислав   и Тихомир  - бивши служители на фирмата - ПЪРВО СЕ НАУЧЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ПРАВИЛНО !!! и тогава коментирайте кой какъв е !!
Като не си вършите работата .. това са последиците.. !! После ревете и се оплаквате в някакви форуми.. Ами ОК.. Силно се надяваме отсега нататък да си намерите работодатели, които да ви търпят със цялата негативна нагласа, мързел, наглост и лицемерие, които притежавате!!!
Но вие сте си такива хора, какво ли може да се очаква от вас!! .. Успех в живота, момчета и ... Внимавайте с правописните грешки - НЕ ПРАВЯТ ДОБРО ВПЕЧАТЛЕНИЕ - СИМВОЛ НА НЕГРАМОТНОСТ И ТЪПООТА СА !! :)

Та що се отнася до този Иван Стоянов...т.е. АЗ , нека да кажа за този "Петър Симеонов" , както се представя или по точно казано Борислав Гаджиев което е истинското му име , че ако беше се постарал малко да поработи , нямаше да бъде уволнен ,  Не аз съм му трън в очите , а неговия мързел , един негов ден минаваше така.. идва за 2-ра смяна със 20 минутно закъснение , преоблича се 20 мин, и решава че е гладен отива да си закупи храна и не се връща още 20 мин. а след като се върне яде 45 мин. след като маминото момченце се нахрани , се започва с питане Защо трябва да се подрежда склад , или защо трябва да се презгъва,,, ама точно сега ли трябва да се чисти , а бе тая музика що е толкова слаба.. , та...до сега минаха вече 4 часа... нашето момче отново огладнява отива взима си яде 45 мин , след което трябва да влезе в ФБ там го чакат приятелите му и хоп вече са минали още 3 часа ... Влиза клиент и го пита "колко стурват тези обувки" , а нашето момче отговаря "ей там отдолу пише..." , та...нека да кажа и нещо друго , не е важно дали си човек на някой важното е да си вършиш работата както трябва , а не като познатия на доста колеги във фирмата Мързеливия Борислав , Бориславе! обръщам се към теб мойто момче , като не ти се работи недей да работиш , Регионалния мениджър беше доста търпелив спрямо теб , и точно този човек , когото ти и още двама твои "приятели" , плюехте и плюете , той прави всичко за да ви е добре и да ви дава бонуси , а вие тримата НЕБЛАГОДАРНИЦИ И МЪРЗЕЛИВЦИ , ЗАРАДИ ВАС ПАТЯТ ВСИЧКИ КОЛЕГИ , ЗАРАДИ ТАКИВА КАТО ВАС ТРИМАТА НИ ПАДА РЕНОМЕТО НА ФИРМАТА , ТАКИВА КАТО ВАС НЕ ЗАСЛУЖАВАТ УВАЖЕНИЕ , ТАКИВА КАТО ВАС НЕ ЗАСЛУЖАВАТ И 100 ЛВ .

Фирмата като цяло е точна и плаща на време, но има служители като Иван Стоянов, които са с връзки и се мислят за много властни, предлагам ви да си нямате работа с този човек, до никъде няма да ви докара, заради такива като него - цялата фирма губи. Ако обичате двуличието, лицемерността и близането на задни части, сте точния човек. Друго - Фирмата няма никаква тактика, регионалния мениджър незнае как да си оправлява магазините, и често му говорят зад гърба и го плуят, а като го видят му се мазнят. Всичко става зад гърба ви, никой нищо не ви казва до последния момент. Никаква колегиалност и отношение, никаква колективност и работа в екип.

Успех! На всеки дръзнал да се занимава с фирмата ще му е нужен, ако имате афенитет към подмолно и двулично поведения може би сте намерил правилното място. Съжелявам само за свестните хора в тази фирма, на които им предстои да го разберат това нещо! :) Благодаря за вниманието!

Това ,което ви казват на интервюто няма нищо общо с това ,което ви очаква като почнете работа.Смешни заплати,невъзможни търгети и много дни и часове допълнителна работа,която не се заплаща.Няма нужда да се унижавате да работите там.

Елмек Спорт е представител на НАЙК за България , а условията на работа са далеч далеч от представата за работа за тази световна  марка. Всичко е подчинено на гръцкия модел за печелене на пари в България. Ниски заплати, нулева мотивация на служителите, надути цени в магазините. Хората , работещи в магазините започват на 400 лв и се очаква да са мотивирани, амбицирани и да постигат заложените таргети. Елмек единствено става да си го напишеш в биографията , че си работил за НАЙК и да си намериш по-добра работа. Шанс за развитие - нулев. За работещите в офиса не е по-различно, освен че нямат такова натоварване. Пак седят за смешни пари и само се надуват, че са  мениджъри в НАЙК. Обичам тази марка, но целия и модел в БГ е сбъркан.  Единственото ок във фирмата е, че като си договорите заплатата, която е смешна, ще ви я плащат навреме и са точни.

Необходимо е ръководството на фирмата да цени и уважава повече своите служители, да инвестира в тяхното развитие и да направи така, че всеки да разкрие максимално потенциала си.