Атаро Клима ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Район р-н Северен, бул. ВАСИЛ ЛЕВСКИ, 272&markers=Пловдив,Район р-н Северен, бул. ВАСИЛ ЛЕВСКИ, 272

Атаро Клима ЕООД

Незнам в другите офиси но в офис Бургас има един самозабравил се човек който вреди страшно много на фирмата и на работната среда - така нареченият технически ръководител Д. Апостолов. Ако господата ръководители над него скоро не вземат мерки офисът ще бъде закрит и никой няма да иска да чуе за Атаро в региона. Моя съвет е да БЯГАТЕ от работа в Атаро клима - офис Бургас.

Относно самата фирма:
Голям производител,изпълнител на монтажи-почти затворен цикъл!В тази фирма ще получите гилям потенциал за развитие.Хубавото за тези,които искат да "крадат"занаят е това,че почти на всеки нов обект можеш да научиш нови неща.Техниката с която се работи е на много високо европейско ниво и най-важното често се обновява.С една дума имаш достатъчно възможност.
Голям плюс за фирмата е,че собственика и е човек,който е в крак с времето и не се страхува да инвистира баснословни суми в нови машини,в строежи на нови бази и да разширява постоянно фирмата,което е проблем за повечето родни бизнесмени.Тези неща ви предоставят голямо полеза развитие.
Относно организацията:
Проблема е,че някои от преките началници и изпълнителния директор на базата в пловдив са абсолютно некадърни и непрофесионални хора,които живечт още в ерата на държавните предприятия.Най-големия проблем разбира се е изпълнителния директор,който разполага с цялата административна власт в предприятието.Всеки предполагам се досеща какво се случва,когато такива правомощия се дадат на човек,който постоянно прекрачва границата между личните интереси и работата.Най-лошото е,че пред собственика на фирмата се представят версии,които са много далеч от истината.
Иначе в общи линии получавате не лоша заплата,превилегии,нормално работно време.

Подкрепям напълно мнението на MMM! А на този който пише че има "безплатен обяд" ще кажа ХА ХА ХА! Този "безплатен обяд" се удържа от заплатата на всеки който го яде!
Всичко в тази фирма е изкривено и даже извратено. Няма такова нещо като нормален работен ден или нормална работна среда. Защо ли ?
Ами първо заради държанието на т.нар. шефове - те се държат със служителите си така сякаш не са служители а РОБИ! Няма уважение, няма търпимост - точно обратното! Липсва им само един бич в ръцете и картинката ще е пълна! Това като, грубости, обиди е всекидневие в тази фирма (имам предвид точно от страна на т.нар. шефове)!
Колкото до самата работа, тук не се признават неща като квалификация, образование или длъжностна характеристика. Всеки трябва да разбира от всичко и да може да прави всичко и то по всяко време на денонощието! Разбира се оправдания не се приемат, освен може би смъртен акт.
Ако Ви се възложи една задача и Вие не можете да я свършите защото никога не сте учлили или работили за такова нещо и Ви е за първи път - това също не е оправдание, трябва да го можете!
Ако пък сте притиснати от много работа и нямате време, за да свършите тази задача - тогава може да преспите на работното място, но работата трябва да се свърши!
Изобщо мога да пиша още много "хубавви" неща за АТАРО Клизма, но ще кажа само че всичко това е върха на айсберга.
Ако ще почвате работа в АТАРО Клима то знайте че ще станете свидетели на ХАОС, БЕЗХАБЕРИЕ, ОБИДИ, НЕУВАЖЕНИЕ и други гадости!
Ако пък наскокро сте почнали ... е след няколко месеца сами ще се убедите в това което пиша!
Упех!

Здравейте, искам да изразя моето лично мнение относно Атаро клима. Аз съм служител от скоро и относно заплащането не мога да кажа много, но доколкото съм слушал от колеги заплатите са на едно добро равнище за гр.Пловдив. Работата е там,че ще получиш толкова колкото си изработиш, така че ако не те мързи и имаш късмет с обекти те на които ще работиш(да са големи обекти-хотели,молове,цехове и тнт.) ще си доволен от финансова гледна точка-е милярдер няма да станеш :)
Относно хората които са на чело на фирмата бих казъл, че са загрижени за своите служители, защото в условията на криза фирмата е запазила превилегиите за персонала като безплатен обяд, в стола също се предлагат хранителни продукти за вкъщи на доставна цена-спестявваш си времето за ходене по магазините и е даже изгодно. Знам също така че фирмата взема студенти от ВХВП-Пловдив на стаж подготвя ги и после им предлага работа.

Като цяло собственика на фирмата я е оставил в ръцете на хора които му замазват очите и които искат да са над другите, чрез подлост и говорене зад гърба. Условията като цяло са добри за България. Във фирмата господетват шепа хора имащи родствена връзка по между си мислещи че всичко им е позволено. Те злепоставят и злословят срещу всички във фирмата, но по-лошото и смешното за тях е че го правят зад гърба на всички. Тази фирма отива към дъното.

Всчко в тази фирма е ужас.Всеки се бори за надмощие над другия.Някои от бригадирите се правят на най-великите и си карат подчинените да варшат каква ли не друга работа.Президента на фирмата е оставил управлението на други които само глупости мислят но за заплати въобще и не дават думи да става.Като трагнеш да си изкажеш мнението по даден въпрос постоянно ти жикат млъкни млъкни ти нямаш право на глас.Който е напуснал не е сбъркал а който все още работи му пожелавам успех в намирането на нова работа.
БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА

Работил съм известно време в тази фирма. Изкам да ви кажа, че по отношение на заплащането всичко е наред. Искам да кажа, че плащат на време и това което си си изработил. По отношение на колегите нямам думи. Монтажниците са свестни. Има доста кадърни има и такива които просто си вършат работата, но всички са хора. При тях няма завист, за разлика от така наречените проектанти и технически изпълнители. Пълни театри. Страхотно лицемерие. Завист. Алчност. Мисля че това е достатъчно.

А какви са заплатите на Проектантите?

Ха-Ха. Тази фирма явно се е доближила до комунизма, това някакви щатни пропагандатори ли са? Направо си представям как монтажниците превиват гръб под тежките въздуховоди в един момент изсвирва тръба за сбор всички захвърлят работата и под строй се нареждат с чиния в ръка. Иззад ъгъла тогава се подава усмихната лелка с каца боб в ръка и с щедра ръка пълни паниците на отрудените момци докато те я питат "Как е боба днес, бабо?", а тя им подава по една люта чушка с палаво намигане....Идилия, искам и аз, моля вземете ме обещавам да ям по два обяда :))))

П.П извинете ме но ми стана доста смешно. Работил съм с Атаро като клиент затова мисля че оценката ми е обективна, служител няма да им стана защото перспективите за развитие са скромни.

работата е добре колегите всеки се бори за надмощие над другия и просто ужас .Заплащането е добро за региона и имаш безплатен обяд.