Атаро Клима ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Район р-н Северен, бул. ВАСИЛ ЛЕВСКИ, 272&markers=Пловдив,Район р-н Северен, бул. ВАСИЛ ЛЕВСКИ, 272

Атаро Клима ЕООД

атаро клима е просто школа за кадри в сферата на климатичните системи и вентилация кофти е че си загуби кадарните кадри които работиха за фирмата не давам оценка за фирмата защото отдоста време не работия там

като цяло фирмата е много добра със изключение на самите техници и проектанти!във тази фирма всичко е брат братовчет,шурей бълдъза и т.н.
техниците си мислят че фирмата е тяхна и се правят на голямата работа а всъшност винаги търсят начин да те унижат и прекарат,не уважават никого освен себеподобните си или се правят че те уважавт до някаква степен само когата им ходиш по гайдата ако решиш да се противопоставиш си вече най големият им враг,заплащането са го направили със едни коефиценти лични което хем е добре хем е зле ако искат смъкват ти коефицента и вземаш един гол ..........,другото е че никога не си знаеш какви пари ще получиш на края на месеца и не можеш да си направиш  сметка.във общи линий за тия 2 две години дето работих натрупах само отрицателни емоций, знайте че и добри да сте във работата си опълчите ли се на някой измислен проектант или техник вие вече сте враг номер 1.приятна работа на тези дето искат да работят във фирма във която действа КОМУНИЗМА.

Искам да попитам в момента дали набират работници в Пловдив,за монтажници,някои има ли си напредстава?Ако знаете  пишете.Предварително благодаря.

Аз имам въпрос - а на кое число се дават там заплати? И в какъв срок бившите служители са си подписвали договорите?

Относно организацията -малко куца-това е следствие от роднинските връзки и хаоса в управленческия състав.Манията за величие и вулгарност на изпълнителния директор е пословична в ,което прави лошо впечатление дори и на клиентите,а обстановката в производството е по скоро тягостна вследствие на това.За кандидатите за работа-имате нелоша възможност за развитие в определени отдели в фирмата:цеха с ЦПУ щанци и механичния цех -там са кадърните хора.Ръководителите им са свестни хора -Данчо ,Чавдар и др.
Да не забравяме и климатичния отдел-там има какво да се научи.

Втора като нея няма тя е фирма най-голяма!Заплащането е добро всичко там е на ниво!Това е супер фирма!

Разбира се, че не може всичко да е перфектно.Кажете ми една фирма, в която да е така?!Няма такава.Недостатъци - няма добър колектив. Явно, както е направило впечатление на всички ... чисто и просто интриги и сплетни, а освен това и заплетени семейни отношения. Всеки е роднина на някого и т.н. Относно хората в офиса - малко са тези, на които може да се разчита. Качествените хора се броят на пръсти. За цеха нямам думи - там са истинските интриги, няма по - прости хора. Клюката е на първо място и главаната цел - разпространение със скоростта на светлината. Ужасно глупави хора. Иначе се срещат и привилегии. Заплатите са на най - високото ниво. Никога няма закъснения или нещо подобно. Винаги са на точната дата. Явно там си вършат наистина добре работата. Едни от малкото ...

Не ти трябва да започваш работа там. Монтажниците са готини впъреки, че може да си вършат и по добре работата. Тези, които стоят в офисите са най-лошите за нищо не стават, големи са интриганти и само злословят по нечий адрес и се имат за най-добрите в бранша и не спират да го показват, въпреки че е без покритие. По добре да си нямаш работа с проектантите и администрацията. Всички, които са в офисите са връзкари и като нищо, ако им скимне дори и нищо да не си им направил да те наклеветят и да последва уволнение. Най-добре не се занимавай с тях, спести си нервите и времето прахосани там.

iskam da po4na rabota v ataro klima kajeto ne6to za firmata i kolegite

Каквото и да се каже за "Атаро клима", няма да е достатъчно. Работната среда е много напрегната, витае един непрекъснат стрес. Работното време е нормално, но винаги на шефовете им си иска да работиш повече. Има осигурен безплатен обяд, но все пак се намират извън града. Заплащането е много добро, стига човек да ходи всеки ден на работа, т.е да не отсъства по отпуск или по болест. Служителите са доста нелюбезни, малко е като в комунизма - "защо си дошъл да ми разваляш рахата". Има чести спречквания между колегите, обстановката е по-скоро злобна. Структурата е много неорганизирана. Всеки се мисли за шеф и се получават заповеди от различни хора, няма ясно обособени ръководители. Най-вече се командва от роднините, които не са никак малко в тази фирма.