Мега ЕЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Мега ЕЛ ЕООД

Заплата на оперативен счетоводител,след 18 месеца работа във фирмата 650лв.Другото съм го дал в оценки.

Всички тези които са дали високи оценки са от висшия персонал на фирмата ГАРАНТИРАМ. За тези които искат да научат истината попитаите някои от служителите на фирмата за да не си мислите, че говоря на празно. АЗ лично съм работил там и са супер зле.

Няма да давам оценка, но според коментара на вече съществуващ служител: Кошмар за " Д ", спрямо друг (дори и бивш)...изглежда колектива се е ""сработил""

Аз съм служител на фирмата и се включвам в този сайт ядосана от това, че се разрешава на такива като „Анонимен”, „Да” „ Biv6”, „а”- един и същи човек- без работа, който се чуди как да злепостави този, който му е дал работа и пари.
В МЕГА ЕЛ работят много хора,които са с образование и знаят чужди езици.
Госпожицата сигурно си е мислила,че тя ще е единствената с: ниво експерт- английски, ниво средно напреднал-немски и като начинаеща- руски.
Съжалявам госпожице но видя (макар да отричаш в този форум ), че много от хора работещи в Мега Ел те превъзхождат по знания и умения.
Управляващите фирмата дават възможности на работещите и служителите да се доказват и да вървят напред.
Може би много от четящите тук знаят и са виждали колите на МЕГА ЕЛ.
Тайничко, поне сте искали и вие да работите с нас.
Мисля, че се въвлякох в гнусотийте на „Анонимен”, „Да” „ Biv6”, „а” само защото душа ми не дава да се оставя на такива , като това малко провинциално момиченце.
И пак повтарям : Много от Вас знаят коя е фирма МЕГА ЕЛ ЕООД и колко от Вас искат да работят за нея.
С най-добри чувства към четящите това.
Оценката за фирмата ми е 5.

За тези "експлоатираните"
Сверете си часовника 2007г. е и има много неща да се правят за да се стигне "белия свят", а от такива мамини момченца, като Вас сега си строим метро и др. инфраструктора, защото се ни боли, като доиде ред за работа.

A moje bi "mama" e glupavata s4etovoditelka na firmata, ot koiato proizhojdat pove4eto problemi s dokumentalnoto oformlenie po dogovorite?Vsu6tnost po4ti nikoi v tazi firma ne e dovolen ot usloviata, v koito raboti, no nali triabva da se za6titava imeto na firmata, samo i samo da se polu4i edna mijava zaplata.
Tazi firma naistina e za danu4na proverka. Da ne govorim 4e obe6tavat kakvi li ne gluposti predi da te naemat, a polu4ava6 edno ni6to nakraia.

Kakvo da Vi kaja, vsi4ko v Mega El e super. Tam rabotiat nai-gotinite xora i znaiat kakvo iskat da postignat.

Много хора биха желали да работят в подобна среда.Г-н "Анонимен ", били отскочил до Кремиковци да видиш ти една работна среда.
Развиваща се фирма, силна , мощна.
Който го може го може.
Колегите млади,изучили се,амбициозни.
Има и мързеливци,който сами отпадат от колектива.
Заплащането е добро.
Може би г-на иска 3000(три хиляди)заплата, е,за сега е по-малка.

Какво ми харесва:
1. Колегите - Всички са млади и интелигентни хора
2. Работната среда - работиш с колеги, които харесваш и уважаваш
3. Социална политика - социалните придобивки са много добри

Какво не харесвам:
1. Заплатата (около средната в страната)
2. Потенциал за развитие почти няма
3. Местоположение на офиса ;-(

Призовавам всички данъчни служители и хората от инспекцията по труда да скалъпят по една проверчица на тази фирма. Мисля, че ще има доста актове за писане!