ЛС КОМЕРС /img/frontend/nomap.png"

ЛС КОМЕРС

Искам да помолия служители на ЛС Комерс,да не злепоставят Парко,конкуренцията си е конкуренция,но не е редно да се злепоставят фирмите в този саит,не е това идеята на саита,а и някакак си е грозно и долнопробно,но въпрос на принципи и достоинство !

Нещастния суперваизор да не е изгонен от Парко комплексар имам такива съмнения ако някои му знае номера на телефона или имената да ми ги напише,имам сметки да разчиствам с него,благодария на всеки които ми помогне,това ми е номера 0878779794 !

В отговор на коментара на бившия служител от 02.10.2016г.
Омръзна ми да чета коментари от анонимни ,които нямат честта и достойнството да излязат със собственото си име,които си нямат други забавления в живота освен да злословят по чужд адрес и си завират носа там където не и е работа.От хора без цел в живота,без способност да защитят тезата си.От хора ,които са постоянно недоволни от някой или нещо и намират утеха и развлчение в разнасянето на клюки и интриги.От хора без собствено мнение,които чакат половинката им да каже какво да направи,кога да го направи и защо да го направи.От хора,които вместо да коментират неща ,които биха били от полза на тези които четат тези мнения,си изплаква болката и личните проблеми тук.Коментират личния живот ,образование,интелект на хора, които за разлика от тях са постигнали нещо в живота си .В заключение бих искал да кажа на всички,които си търсят работа да не се делят от собствения си разум и да им пожелая успех.

Никаква коректност и уважение. Шефката е бивша детска учителка. Не коментирам интелекта и. Супервайзора е .... нещастен в семейния си живот и е доста комплексиран. Смяташе, чу ще го направят търговски директор, но за радост това не стана. Като напуснах измислиха кякво ли не за да не ми платят заплатата за последния месец. Като цяло фирмата не струва. Много часове работа, недостижими таргети, заплащане в най добрия случай 1000 лв., Но нервите изхабени за тези пари.... С две думи не кандидатствайте там, освен ако не сте много на зор.

Някак не е нормално да отидеш в уречения за интервю и да чакаш 30 минути да се наприказва с колежката.

Високи и недостижими таргети, искане все повече и повече и не се взима под внимание факта, че работиш по 12-14 часа на ден и на края на месеца вземеш пари, малко над минималната заплата.

кандидатствам за място в вашата фирма и виждам много позитивни мнения за вас което ви прави чест.харесвам такива стабилни фирми защото винаги има какво да се научи в тях а и така карат самия работник да се чуства добре и да бъде лоялен

Като се има впредвид безработицата в цялата страна, мога да кажа, че фирмата предлага сравнително добри условия на труд. Момчетата в склада носят и влачат тежки кашони, но я ми кажете къде може да получиш заплата, доста над минималната за работно време от 8-9 часа и то да я получаваш редовно.
Аз започнах от работник в склада, а сега вече съм на доста по-добра позиция. Ако си съвестен и си вършиш работата с желание има възможност да получиш повишение. А по въпроса за отношенията между колегите, имайте впредвид, че както се отнасяш с хората, така и те ще се отнасят с теб.

Като цяло работата е добре,има какво още да се желае като например отношението към работниците,заплащането,условия на труд,материалната база (автомобилите),всичко е прага.Трябва да се оправят нещата там щото има хора които работят и получават само негативи.Докато си добър и им угаждаш си горе долу добре, а после ставаш лошия и се започва една игра на нерви в която е ясно че не можеш да спечелиш.Докато се мисли по Ганьовски че много хора чакат за твоето място работите там няма да се оправят,все пак и нашите разходи се увеличават.Претенциите към работниците са големи а условията ..... .Съветата ми към бъдещите кандидати е да си помислят дали искат да ги наричат със всякъкви епитети и да бачкат за слава.

фирмата е под всякаква критика,много минаха през нея и никой здравомислещ не се задържа там.шефката не е наясно изобщо с нещата от живота си,камо ли с работата си.супервайзорите са пове4е пре4ка отколкото помощ.управителите на склада се вземат за собственици на фирмата и понеже постоянно се карат и спорят с клиентите,ти забраняват да работиш с пове4ето си клиенти(естествено с най-големите)таргетите изобщо не се стигат,ако преди са се стигали,то сега те са х2.ако не си стигнеш те глобяват,а ако ги стигнеш не полу4аваш нищо,бонуса ти е 4е не си глобен.колите са под всякаква критика.разпадат се постоянно и те оставят на пътя,караш с гуми на 4 години и при първия дъжд или сняг може да си заплюеш стълб и разбира се не е виновна колата,а ти щото не можеш да караш.плащаш си служебния телефон,за да им вършеш работата и не искат да ти дадат разпе4атка.ако  имаш задължение на някой клиент дори и за 20 лева стоиш без заплата може и 2-3-4 месеца без абсолютно никой да го интересува,4е и ти си 4овек и ти имаш разходи,работи се по 10-11 4аса и си постоянно под стрес и огромни нерви,не си ли на някой 4овек си НИЩООО.голяма шуробаджанащина,всеки е роднина на друг,сестра,брат,жена и т.н..Ако са ви мили нервите никога не по4вайте там работа,много ще съжалявате.много грешки,много ядове и постоянно излагане пред клиентите и подигравка от тяхна страна,4е поредния се е сменил и запо4ва следващия,който ще избяга.повярвайте нещата са отврат,ако имате алтернатива-бягайте дале4.