ЛС КОМЕРС /img/frontend/nomap.png"

ЛС КОМЕРС

Отвратително отношение към работниците и смешно заплащане!

чувствам се длъжен да изразя мнение за работата си в ЛС Комерс склад Варна и по-конкретно в търговския отдел.

Ще започна с едно от най-важните неща а именно заплатата в съотношение с работното време и положения труд. Определям, като незадоволително. Сложно формулиране на заплатата, което не Ви се предоставя в писмен вид и следва да се доверите безусловно, а след това в деня за заплата логично, Вие не сте разбрали правилно, каква е била целта и съответно възнаграждението за нея. Подходящо е за хора без опит, които да натрупат стаж в сферата на търговията, като трябва да се има предвид, че ще Ви се наложи да се лишите от личния си живот, както и ще отвикнете да почитате на официалните празници за страната.

Във връзка с уважението на работното място, може да получите такова само ако не притежавате собствено мнение. Според управленската политика, Вие имате право да сте съгласни с всичко, което Ви кажат, че е правилно, дори това правилно да е във Ваш ущърб.

По отношение на привилегиите във фирмата, вероятно има такива, но за съжаление не мога да Ви споделя какви, колко и кога се придобиват те. :)

В раздел Фирмена сигурност мога да включа три факта, на първо място не очаквайте да Ви осигуряват на заплатата, за която се договаряте! На второ место ще подредя използването на полагаемия „платен“ годишен отпуск, той не е мираж, но тук се счита за злоупотреба използването му, като по време на същият, от Вас се очаква да вземате заявките си по телефон.
На трето место идва края, когато разберете, че всъшност всичко това, което Ви е представено и обещано при кандидатстването за позицията, се окаже неистина, ще дойде време да си подадете заявление за напускане. Имайте предвид, че няма значение чие е волеизявлението (Ваше или от страна на фирмата) за прекратяване на трудовите взаимоотношения, ще разпространяват след Вас мълвата, че са Ви уволнили!

В категория Колеги, както във всяка друга компания, така и в ЛС комерс има цветна палитра от нрави и характери.
Тук е важно да Ви обърна внимание, към конкретно една персона, с която ще се сблъскате от самото начало и сблъсъците с нея ще са перманентни, без значение на каква позиция ще бъдете назначени. Името и е Доротея, позицията и във фирмата е неясна, самочувствието и е, като на Доналд Тръмп, за съжаление то не се оправдава с високо-квалифицирано образование или бизнес просперитет, разбира се всичко това се дължи преди всичко на липса на възпитание. Въпреки това е овластена, не документално, да ръководи склада. До голяма степен от действията и поведението на същата произтичат множество организационни проблеми, а не на последно място и текучество на персонал.
Нещо повече: в склад Варна от известно време се води любителска писмена статистика от персонала, за това, колко служители са започнали и напуснали работа там, като същата се препредава от напускащите на новопостъпилите. Тъжното е, че числото е почти трицифрено за много кратък период, което е видно и от неспиращите обяви в сайтове за набиране на персонал.

Надяявам се горното, да Ви е помогнало за вземане на информирано решение.
Бъдете разумни при избора си на работодател.
Успешна Нова 2020 Година на всички.

Ходих на интервю в тази "престижна" фирма, интервюиращия беше изключително нагъл и ужасен държеше се все едно съм най-глупавия човек на света и кандидатствам за директор на банка, 40 мин. ми задаваше заучени въпроси и ми обясняваше как нямам опит, ами защо тогава ме викаш на интервю бе смешник (не знам как се казва т.к. не сметна за необходимо да се представи на такава мижитурка като мен). За заплатата и дума да не става на първо интервю за този въпрос има второ, трето интервю, все пак кандидатстваме за супер "престижната" позиция търговски представител на прах за пране. Постоянно имат обяви за работа и сега разбрах защо. Изгубих един час от живота си да се занимавам с глупости и да отговарям на въпроси от сорта на "как виждаш живота си след 5 години", "защо искаш да работиш в нашата фирма", ролева игра знаеш ли какво е" и т.н.т.ПАРОДИЯ

Искам да помолия служители на ЛС Комерс,да не злепоставят Парко,конкуренцията си е конкуренция,но не е редно да се злепоставят фирмите в този саит,не е това идеята на саита,а и някакак си е грозно и долнопробно,но въпрос на принципи и достоинство !

Нещастния суперваизор да не е изгонен от Парко комплексар имам такива съмнения ако някои му знае номера на телефона или имената да ми ги напише,имам сметки да разчиствам с него,благодария на всеки които ми помогне,това ми е номера 0878779794 !

В отговор на коментара на бившия служител от 02.10.2016г.
Омръзна ми да чета коментари от анонимни ,които нямат честта и достойнството да излязат със собственото си име,които си нямат други забавления в живота освен да злословят по чужд адрес и си завират носа там където не и е работа.От хора без цел в живота,без способност да защитят тезата си.От хора ,които са постоянно недоволни от някой или нещо и намират утеха и развлчение в разнасянето на клюки и интриги.От хора без собствено мнение,които чакат половинката им да каже какво да направи,кога да го направи и защо да го направи.От хора,които вместо да коментират неща ,които биха били от полза на тези които четат тези мнения,си изплаква болката и личните проблеми тук.Коментират личния живот ,образование,интелект на хора, които за разлика от тях са постигнали нещо в живота си .В заключение бих искал да кажа на всички,които си търсят работа да не се делят от собствения си разум и да им пожелая успех.

Никаква коректност и уважение. Шефката е бивша детска учителка. Не коментирам интелекта и. Супервайзора е .... нещастен в семейния си живот и е доста комплексиран. Смяташе, чу ще го направят търговски директор, но за радост това не стана. Като напуснах измислиха кякво ли не за да не ми платят заплатата за последния месец. Като цяло фирмата не струва. Много часове работа, недостижими таргети, заплащане в най добрия случай 1000 лв., Но нервите изхабени за тези пари.... С две думи не кандидатствайте там, освен ако не сте много на зор.

Някак не е нормално да отидеш в уречения за интервю и да чакаш 30 минути да се наприказва с колежката.

Високи и недостижими таргети, искане все повече и повече и не се взима под внимание факта, че работиш по 12-14 часа на ден и на края на месеца вземеш пари, малко над минималната заплата.

кандидатствам за място в вашата фирма и виждам много позитивни мнения за вас което ви прави чест.харесвам такива стабилни фирми защото винаги има какво да се научи в тях а и така карат самия работник да се чуства добре и да бъде лоялен