ЛС КОМЕРС /img/frontend/nomap.png"

ЛС КОМЕРС

Ходих на интервю в тази "престижна" фирма, интервюиращия беше изключително нагъл и ужасен държеше се все едно съм най-глупавия човек на света и кандидатствам за директор на банка, 40 мин. ми задаваше заучени въпроси и ми обясняваше как нямам опит, ами защо тогава ме викаш на интервю бе смешник (не знам как се казва т.к. не сметна за необходимо да се представи на такава мижитурка като мен). За заплатата и дума да не става на първо интервю за този въпрос има второ, трето интервю, все пак кандидатстваме за супер "престижната" позиция търговски представител на прах за пране. Постоянно имат обяви за работа и сега разбрах защо. Изгубих един час от живота си да се занимавам с глупости и да отговарям на въпроси от сорта на "как виждаш живота си след 5 години", "защо искаш да работиш в нашата фирма", ролева игра знаеш ли какво е" и т.н.т.ПАРОДИЯ

Искам да помолия служители на ЛС Комерс,да не злепоставят Парко,конкуренцията си е конкуренция,но не е редно да се злепоставят фирмите в този саит,не е това идеята на саита,а и някакак си е грозно и долнопробно,но въпрос на принципи и достоинство !

Нещастния суперваизор да не е изгонен от Парко комплексар имам такива съмнения ако някои му знае номера на телефона или имената да ми ги напише,имам сметки да разчиствам с него,благодария на всеки които ми помогне,това ми е номера 0878779794 !

В отговор на коментара на бившия служител от 02.10.2016г.
Омръзна ми да чета коментари от анонимни ,които нямат честта и достойнството да излязат със собственото си име,които си нямат други забавления в живота освен да злословят по чужд адрес и си завират носа там където не и е работа.От хора без цел в живота,без способност да защитят тезата си.От хора ,които са постоянно недоволни от някой или нещо и намират утеха и развлчение в разнасянето на клюки и интриги.От хора без собствено мнение,които чакат половинката им да каже какво да направи,кога да го направи и защо да го направи.От хора,които вместо да коментират неща ,които биха били от полза на тези които четат тези мнения,си изплаква болката и личните проблеми тук.Коментират личния живот ,образование,интелект на хора, които за разлика от тях са постигнали нещо в живота си .В заключение бих искал да кажа на всички,които си търсят работа да не се делят от собствения си разум и да им пожелая успех.

Никаква коректност и уважение. Шефката е бивша детска учителка. Не коментирам интелекта и. Супервайзора е .... нещастен в семейния си живот и е доста комплексиран. Смяташе, чу ще го направят търговски директор, но за радост това не стана. Като напуснах измислиха кякво ли не за да не ми платят заплатата за последния месец. Като цяло фирмата не струва. Много часове работа, недостижими таргети, заплащане в най добрия случай 1000 лв., Но нервите изхабени за тези пари.... С две думи не кандидатствайте там, освен ако не сте много на зор.

Някак не е нормално да отидеш в уречения за интервю и да чакаш 30 минути да се наприказва с колежката.

Високи и недостижими таргети, искане все повече и повече и не се взима под внимание факта, че работиш по 12-14 часа на ден и на края на месеца вземеш пари, малко над минималната заплата.

кандидатствам за място в вашата фирма и виждам много позитивни мнения за вас което ви прави чест.харесвам такива стабилни фирми защото винаги има какво да се научи в тях а и така карат самия работник да се чуства добре и да бъде лоялен

Като се има впредвид безработицата в цялата страна, мога да кажа, че фирмата предлага сравнително добри условия на труд. Момчетата в склада носят и влачат тежки кашони, но я ми кажете къде може да получиш заплата, доста над минималната за работно време от 8-9 часа и то да я получаваш редовно.
Аз започнах от работник в склада, а сега вече съм на доста по-добра позиция. Ако си съвестен и си вършиш работата с желание има възможност да получиш повишение. А по въпроса за отношенията между колегите, имайте впредвид, че както се отнасяш с хората, така и те ще се отнасят с теб.

Като цяло работата е добре,има какво още да се желае като например отношението към работниците,заплащането,условия на труд,материалната база (автомобилите),всичко е прага.Трябва да се оправят нещата там щото има хора които работят и получават само негативи.Докато си добър и им угаждаш си горе долу добре, а после ставаш лошия и се започва една игра на нерви в която е ясно че не можеш да спечелиш.Докато се мисли по Ганьовски че много хора чакат за твоето място работите там няма да се оправят,все пак и нашите разходи се увеличават.Претенциите към работниците са големи а условията ..... .Съветата ми към бъдещите кандидати е да си помислят дали искат да ги наричат със всякъкви епитети и да бачкат за слава.