Делта ООД русе /img/frontend/nomap.png"

Делта ООД русе

Здравейте драги кандидати за работа,
като такъв, явил се на интервю в тази фирма ще ви разясня как протече то, за да си направите своите изводи.
Обадиха ми се по телефона да ме извикат на интервю, като човекът, който ми се обади не пожела да се представи по телефона, казаха ми, че е за въпросната фирма, ден и час и малко след това прекратиха разговора.
В уреченият ден бях там, като по етикет подраних с 5 мин., влязох в офиса, където беше лудница, никаква организация. Представих се на човекът, който ме посрещна, обясних за какво идвам и ми казаха да изчакам. Малко след това пристигна въпросният господин, който ми се обади и ми посочи съседното помещение, като ми каза да вляза там и да си избера стол, докато дойдат той и неговият съдружник, защото в момента имали много работа. Влязох, имаше оставени кабели по пода и 3 стола, седнах и чаках между 10 и 15 минути да започне интервюто ми, след което влязоха двама мъже, със строги физиономии, неприветливи, без да поздравят седнаха на стола и започнаха с въпроса "А вие кой сте?". След като се представих ме попитаха къде и какво съм работил последно, а след отговора ми последваха въпроси от рода "И какви заплати вземат там?", "А вие защо не се интересувахте от допълнителна работа и материя там?", "А защо наемат хора с висше образование за такива нагледно прости операции?". Чувствах се като на изпит със зъл преподавател, недоволен от живота и изборите си, типичен комунист, целящ да ти покаже как е над теб, как притежава повече знания за привидните си 45+ години и как ти си маловажен и поколението, от което си нищо не може. Имаше 2-3 въпроса, свързани с електрониката от типа "Какви сигнали има по кабелите, които ние провеждаме?", "С какъв уред може да се представи фигурата на тока?", "С какво се мери тока?". След което започнаха да задълбочават с въпроси, които са типични за тази длъжност, предвид че в обявата беше посочено, че има предвидено обучение за всички и не са нужни задълбочени познания. Усещах арогантност, неприятно отношение, надменност и неприветливост. Единият от двамата души гледаше в тавана и настрани, но никога в мен, другият ме гледаше изпитателно само когато задаваше въпроси, които привидно не бяха свързани с работата, а в останалото време гледаше в далечината.
Имаше въпроси, които по никакъв начин не бяха свързани с длъжността "Техник кабелни мрежи", като "Какъв е бил брутният вътрешен продукт на България за 2013г. ?", "Какво е геодезията?", "Къде и с кого живеете?", "На квартира или в собствен апартамент живеете?"
Осъзнах, че не са запознати с автобиографията ми, тъй като при въпроса "Какво сте завършили?" не очакваха отговор "Все още съм студент." и последва втори въпрос "А защо не сте ни уведомили", на което им посочих мястото в автобиографията ми, където е упоменат този статут.
След няколко подобни въпроси, реших че няма смисъл от такова интервю, попитах дали имат последващи въпроси, след споглеждане от двамата другари, установихме, че няма, пожелах им приятен ден, подадох си ръката, но от единият господин не получих отговор, а извръщане на главата, а от другия получих ръкостискане с едната ръка, докато с другата сочеше отвън друго момче с думите "А това май е следващият ни кандидат".
Изключително нагло и невежо поведение, нетипично за мъже на такава възраст и за имащи се за интелигентни.

Интересува ме как се кандидатства в тази фирмас какво образование трябва да си и искат ли стаж“
Имам Средно СОУ профил Информатика
Висше образование Югозападен университет ЮЗУ
направление Икономика, специалност Счетоводство
каква длъжност мога да заемам в тази фирма?
ако някой е приятел с шефа да пише.

Искам да попитам как мога да се свържа с фирмата не мога да намеря телефон и адрес ?Само знам,че се намира някъде на Дунав Мост до фирма Еконт.Можете ли да ми помогнете да ми дадете някакъв телефон на фирмата ?Ще съм ви много благодарна

Фирмата е супер! Идвайте при нас! Имаме нужда от нови донори :)
До: Иван Иванов.
Ванка, интересно ми е да чуя твоето мнение отново. Вече като бивш служител, впредвид начина по който напусна фирмата :)
Със здраве!

Фирма като всички други в България. Някои хора са доволни, други не.
Това, което ми направи впечатление е, че хората не спират да са недоволни от това, което имат. Или поне повече показват недоволството си, за сметка на положителните страни на условията. Да са живи и здрави.

И все пак коментарите от повечето работници са, че като съотношение работа/заплащане, нещата са много добре в сравнение с условията при конкурентните фирми.

Както мълчанието е злато ... понякога, така и животът е хубав .. понякога!

Започнах преди по-малко от 2 години работа във фирмата на 300 лева а сега взимам 650 левя за това сами си правете изводите.

Аз работя в Делта ООД и искам да отвърна на предишния коментар, като кажа, че няма и капка истина в думите на тия коментатор. Тоя който го е писал тоя коментар, беше уволнен и след това искаше да се връща на работа но не го огря и за това пише такива коментари. А относно събиранията на колейктива- правимги почти всяка седмица на различни места, дори и началника ни идва с нас и си прекарваме чудесно.

това е фирма където не ви препоръчвам да започвате работа тъи като мисля че всеки един нормален човек гледа парите които получава а тук съответно ще вземате 350 лева поне година и половина а след това повишението е едва 50-на лева и така смятам че някои които води нормален начин на живот тези пари ще са не смешни а незнам кави.а отношението на шефовете към екипажа е отвратително като те видят на улицата не те познават за 4-5 години веднъж не са направили един банкет у или събиране дори ако ще да е ние да си платим сички разходи абе просто нямам думи фирма-отврат. еми това е после да няма еи защо рискувах и си изгубих времето при тези идиоти.