п.и.к.ко /img/frontend/nomap.png"

Не препоръчвам започване на работа в тази фирма, особено в отдел логистика!

Във въпросната фирма бях поканена на интервю за позицията Мениджър индустриални химикали. Нивото на интервюиращите ме Ива Йорданова и Венцислав Христов на пръв поглед оставя впечатление за професиоанлизъм. И всичко е до там. Изключително унизително отношение на Ива Йорданова с цел да смачка самочувствието и да си дойдем накрая на въпроса каква заплата очаквам..... и така смачкан да искам колкото е възможно по-малко. Колегата й го раздаваше доброто ченге....щял да ме обучава и т.н. Обратна връзка след интервюто беше обещана,но нямаше. Общо впечатление - много лошо. Не препоръчвам на никого.

Фирмата като цяло не е лоша, но за бъдещи кандидати за Пласмент- да си знаят, че ще трябва да работят с многооо злобни хора, визирам 2-3 лелки - който нямат личен живот и по цял ден обсъждат останалите хора от фирмата без изключения! Само те са най-специални, кадърни и готини. Пласмента е отделно от офиса - работят 6 човека, и по цял ден ще трябва да им слушате глупостите и хейта. Обедна почивка няма или ако ползваш те гледат с пронизващ поглед все едно си убил човек. До тоалетна също не е удобно да се ходи. Въпроси относно работа, също не се толерират. Господ да Ви е на помощ, ако не сте от тяхната „кръвна група“!

Защо постъпихте така? С кое не се справих - с тоалетните, смърдящиге писуари, фоайето, мъжката съблекална или кабинета на Боса? Да спестих се истината, че в момента работя без трудав договор като хигиенист и затова не мога да посоча телефон за препоръка, спестех ви  истината, че съм икономист- счетоводител ; само исках работата като хигиенист - нищо повече. Посочете ми грешките!
За алдиторията: Поканиха ме да започна работа като хигиенист на трудов договор и след три часа, казаха че не съм одобрена.
Правете си сами изводите...

Смятам, че материалната база е добра, колективът е добър, хората са интелигентни и много от тях са във фирмата отдавна. Както навсякъде, така и тук има изключения, важното е, че са в приемливи граници.
Заплащането е добро, служителите се осигуряват на пъла заплата и получават редовно парите си. Фирмата е стабилна.
Работата на повечето хора е напрегната и поради обема  й, понякога трябва да се оправяш сам, да не разчиташ много на обяснения, помощ и т.н. Структурата е динамична и това всява определен хаос, но в организации, които се развиват непрекъснато, това е нормално. Много хора не издържат на темпото, особено тези, които идват от организации с по-слабо интензивна дейност или стройна система на работа/ взаимоотношения.
Възможност за развитие има, което не означава, че непременно ще те повишат, но че ще те забележат и ще ти делегират повече (със съответното материално възнаграждение), е почти сигурно.
Отношенията с ръководството са непринудени, говори се на "ти" и вратите на мениджърите обикновено са отворени, ако имаш нещо да попиташ.
Отдалечеността от града е проблем, не всеки е склонен да пътува, въпреки че има фирмен транспорт.

пазарувах веднъж от склада в пловдив , наистина бях обслужен коректно и бързо но ми направи лошо впечатление виковете които се носеха навсякъде . къв беше тоя дето вика като ненормален незнам , май на шеф ми приличаше но беше доста неприятно .не ми направи добро впечатление и обслужването от страна на товарачите , но пък хората в офиса се справиха доста бързо дори и с информацията която поисках .
все пак общо взето нивото е добро .

Кандидатствах за работа при тях. Намират се в Казичане. 45 мин. с маршрутка. Изключително обидно отношение от г-жа В. Николова. Отидох и вместо интервю, портиерът ми даде лист с 2 логистични казуса за решаване. Написах ги. След което г-жа Николова слезе намусена и лоша, каза ми 2 думи. Попита ме защо отговорите ми не са на английски. Отговорих, че въпросите са зададени на български и никъде не пише за отговор на друг език. След което ме остави да си ги напиша и на английски, а тя си излезе. Г-жо Николова, това е изключително обидно, да оставим че ми изгубихте времето. Същия казус можехме да направим онлайн, на скайп например, с 5 мин. време за писане, а не да ме разкарвате. Вие сте лицето на компанията при едно такова кандидатстване и не може да се държите лошо и надуто, най малкото защото противоречи с написаното в обявата "приветлива атмосфера". А и това, че ще ставате майка, трябва поне малко да Ви е облагородило. Но явно не.

в склада ? ми те имат и администрация - все пак

Pak ste napisha klient, za da se znae, che e tozi deto zapochna temata...
Da iskam info ot hora - rabotili vav firmata, za da znam ima li smisal da podavam documenti za rabota pri tqh ... A i e logichno, vse pak sajta e BGRABOTODATEL...
I taka molq, da spodelite kak e tam - rabotna sreda, zaplastane, osigurqvane, otnoshenie ...

Браво бе уж клиент пък не знаеш с какво се занимават ли???Да не искаш да почваш работа там е другия въпрос.Хората ще обяснят на място се вижда с какво се занимава склада.