п.и.к.ко /img/frontend/nomap.png"

Фирмата е собственост на един византиец, който само чака да се появи "криза" за да намали парите на служителите си. На ръководни позиции, седят хора, който са спали с византиеца и няма кой да ги бутне, въпреки некомпетентността си.
Повечето хора, не знаят защо са там. По цял ден пушат цигари, малко работят. Привилегии няма да видите, взимате само една заплата, която е много малко за работата, която се изисква от Вас.
Повечето колеги там, хейтят яко фирмата, но не смеят да напуснат от страх, че няма да намерят по добро и с право, глуповати са. Пък и кой ще им дава 2000 лв заплата, за да пушат по цял ден, е как кой, този на който са го обработвали с уста.
Има и един миризлив индивид, който поддържа компютрите, един от най-големите интриганти там.
С две думи, бягайте далеч от фирмата, добро няма да видите там.

Не препоръчвам започване на работа в тази фирма, особено в отдел логистика!

Във въпросната фирма бях поканена на интервю за позицията Мениджър индустриални химикали. Нивото на интервюиращите ме Ива Йорданова и Венцислав Христов на пръв поглед оставя впечатление за професиоанлизъм. И всичко е до там. Изключително унизително отношение на Ива Йорданова с цел да смачка самочувствието и да си дойдем накрая на въпроса каква заплата очаквам..... и така смачкан да искам колкото е възможно по-малко. Колегата й го раздаваше доброто ченге....щял да ме обучава и т.н. Обратна връзка след интервюто беше обещана,но нямаше. Общо впечатление - много лошо. Не препоръчвам на никого.

Фирмата като цяло не е лоша, но за бъдещи кандидати за Пласмент- да си знаят, че ще трябва да работят с многооо злобни хора, визирам 2-3 лелки - който нямат личен живот и по цял ден обсъждат останалите хора от фирмата без изключения! Само те са най-специални, кадърни и готини. Пласмента е отделно от офиса - работят 6 човека, и по цял ден ще трябва да им слушате глупостите и хейта. Обедна почивка няма или ако ползваш те гледат с пронизващ поглед все едно си убил човек. До тоалетна също не е удобно да се ходи. Въпроси относно работа, също не се толерират. Господ да Ви е на помощ, ако не сте от тяхната „кръвна група“!

Защо постъпихте така? С кое не се справих - с тоалетните, смърдящиге писуари, фоайето, мъжката съблекална или кабинета на Боса? Да спестих се истината, че в момента работя без трудав договор като хигиенист и затова не мога да посоча телефон за препоръка, спестех ви  истината, че съм икономист- счетоводител ; само исках работата като хигиенист - нищо повече. Посочете ми грешките!
За алдиторията: Поканиха ме да започна работа като хигиенист на трудов договор и след три часа, казаха че не съм одобрена.
Правете си сами изводите...

Смятам, че материалната база е добра, колективът е добър, хората са интелигентни и много от тях са във фирмата отдавна. Както навсякъде, така и тук има изключения, важното е, че са в приемливи граници.
Заплащането е добро, служителите се осигуряват на пъла заплата и получават редовно парите си. Фирмата е стабилна.
Работата на повечето хора е напрегната и поради обема  й, понякога трябва да се оправяш сам, да не разчиташ много на обяснения, помощ и т.н. Структурата е динамична и това всява определен хаос, но в организации, които се развиват непрекъснато, това е нормално. Много хора не издържат на темпото, особено тези, които идват от организации с по-слабо интензивна дейност или стройна система на работа/ взаимоотношения.
Възможност за развитие има, което не означава, че непременно ще те повишат, но че ще те забележат и ще ти делегират повече (със съответното материално възнаграждение), е почти сигурно.
Отношенията с ръководството са непринудени, говори се на "ти" и вратите на мениджърите обикновено са отворени, ако имаш нещо да попиташ.
Отдалечеността от града е проблем, не всеки е склонен да пътува, въпреки че има фирмен транспорт.

пазарувах веднъж от склада в пловдив , наистина бях обслужен коректно и бързо но ми направи лошо впечатление виковете които се носеха навсякъде . къв беше тоя дето вика като ненормален незнам , май на шеф ми приличаше но беше доста неприятно .не ми направи добро впечатление и обслужването от страна на товарачите , но пък хората в офиса се справиха доста бързо дори и с информацията която поисках .
все пак общо взето нивото е добро .

Кандидатствах за работа при тях. Намират се в Казичане. 45 мин. с маршрутка. Изключително обидно отношение от г-жа В. Николова. Отидох и вместо интервю, портиерът ми даде лист с 2 логистични казуса за решаване. Написах ги. След което г-жа Николова слезе намусена и лоша, каза ми 2 думи. Попита ме защо отговорите ми не са на английски. Отговорих, че въпросите са зададени на български и никъде не пише за отговор на друг език. След което ме остави да си ги напиша и на английски, а тя си излезе. Г-жо Николова, това е изключително обидно, да оставим че ми изгубихте времето. Същия казус можехме да направим онлайн, на скайп например, с 5 мин. време за писане, а не да ме разкарвате. Вие сте лицето на компанията при едно такова кандидатстване и не може да се държите лошо и надуто, най малкото защото противоречи с написаното в обявата "приветлива атмосфера". А и това, че ще ставате майка, трябва поне малко да Ви е облагородило. Но явно не.

в склада ? ми те имат и администрация - все пак

Pak ste napisha klient, za da se znae, che e tozi deto zapochna temata...
Da iskam info ot hora - rabotili vav firmata, za da znam ima li smisal da podavam documenti za rabota pri tqh ... A i e logichno, vse pak sajta e BGRABOTODATEL...
I taka molq, da spodelite kak e tam - rabotna sreda, zaplastane, osigurqvane, otnoshenie ...