Рейнбоу Плаза ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ул. Атанас Дуков 29&markers=София,Ул. Атанас Дуков 29

Рейнбоу Плаза ООД

В тази "фирма", офис Ямбол заплатите на мениджъри са от порядъка на 300 лв.
Трудовите условия са отвратителни - носи си тежко.Трудова експлоатация - работи се извънредно и в събота и неделя.Трудовите договори не се изплащат и затова се напуска.Не е място за висококвалифицирани,а само за нискоквалифицирани.  Намесват се и в личния живот на служителите

За офиса в Ямбол - тази,която провежда интервюта ,мениджърче най- нагло се меси в Личен живот на кандидатстващите.заплатка- 300 лв!!!!!Работи се след работно време и в събота и неделя!!!!!! Напускат заради неизплатени заплати.
съвместяват се няколко длъжности в една.Там не е място за квалифицирани.
Нагли са ,нахални и некомпетентни ......Не ходете там да си губите времето,Носи се и тежко......

За офисчето в Ямбол - момиченцето,което провежда интервюта най- нагло и нахално се бърка в Личен живот на кандидатстващите.Заплатка - 300 лв.Работело се в събота и неделя!!!   и СЛЕД РАБОТНО ВРЕМЕ !!!!  Носи се тежко. Това не е място за квалифицирани, наистина се вършат няколко длъжности . Напускат най - вероятно за неизплатени заплати.Не ходете там да си губите времето .Наистина са нагли,нахални , некадърни и прости.
ако сте висококвалифицирани - не си губете времето - за простаци е ......

Закупих си техния прекрасен продукт не желаиа да му правия реклама
заштото това беше едиственото хубаво нещо и безпроблемно .Не коректно отношение от страна на фирмата към мен .Сега мисла да се косолтирам с темида просто тези хора са наглиииииии
ХОРА НЕ КОПУВАИТЕ
от офиса в София

За клиента от Варна.
Рейнбоу-Плаза ООД няма подразделение или представителство в други градове освен в София. Рейнбоу-Плаза е бизнес, шоу и конгресен център със собствен ресторант. Относно продуктите на Rexair и представителите на Rainbow се обръщайте към регионалните дистрибутори.

За гр. Варна: 0888 070 040

Ако някой, някога тръгне да кандидатства в Рейнбоу плаза да внимава какво договаря и кога сключва трудов договор. Може два месеца да си работите без договор и да го карате на милостиня (заплата)! В случай, че все пак започнете работа, знайте че е тежко, а заплащането не е конкурентно и за увеличение на парите дума да не става и за сравнително едни пари, някои се чешат, а други изтрещяват от работа.
Квалифициран персонал не им трябва, предпочитат "мултифункционални глупачета" да съвместяват по няколко длъжности в една.

Здравейте!Като клиент искам да си изкажа мнението за екипа на фирмата ви, който работи във гр.Варна.Безкрайно съм възмутен от некоректното отношение на семейство - менаджери,които работят в офиса ви във гр.Варна.Тези хора поемайки ангажимент за определана програма не само,че не я провеждат докрай,нарушават политиката на фирмата,като извършват спрени вече програми само за подбрани от тях хора.на демонстрации се държат непрофесионално, като съкращават времето на представяне на системата и не работят с официално подадените адреси във офиса Ви. Това семейство със липсата си на професионализъм и мениджърски умения, твърдо подронва авторитета на фирмата Ви. След демонстрациите им потенциални клиенти не желаят да продължат контакта си с тях.

Изобщо не съм съгласен с предходното мнение. Това очевидно е писано от някой със средни ръководни функции, който не си е свършил добре работата и се е наложило да бъде освободен (защо ли предпочита да остане и анонимен??). Заплащането тук е повече от добро. Служителите са на ниво. И никой никога не е бил освобождаван без да да му бъде изплатено дължимото!!! Заведението отвори врати само преди месеци и е нормално нов екип да не се сработи от самото начало. Нещата обаче потръгват, служителите са доволни, календара е пълен и най-важното- всички клиенти се връщат отново!

Не изплатиха дължимата сума за цял месец, както и извънредните ми часове. Изплатих заплатите на персонала ми на половина без предупреждение. Имах некомпетентна намеса в работата си с цел съботаж. Мястото е прекрасно. Условията за работа са добри, но работната среда е лоша, взаимоотношенията са некоректни и резултата е некачествен продукт, което води до ниска удовлетвореност. А и незаплатените договори на персонала ми не заслужават да бъдат забравени.