СПОРТАРТ - ЛС ООД /img/frontend/nomap.png"

СПОРТАРТ - ЛС ООД

4 точки от 1 мнение

Здравейте! случайно видях този сайт и поздравявам хората, които са организирали това представяне на фирми. сега по-конкретно - фирмата се занимава с хотелиерство и ресторантьорство. по отношение на заплащането може да се каже,ч е съм доволен с уговорката,че винаги имам какво повече да се желае, но както се казва всяко нещо с времето си. засега да благодарим на шефовете за наличното, както и за уважението! привилегии не може да се каже, че имам големи, но когато ми трябва свободно време, дори по време на работа, винаги съм ползвал почивка. фирмената сигурност е на ниво наистина, доволен съм.за съотношенито свободно време/работа вече косвено се изказах, нямам изобилие от свободно време, но както казах, когато имам нужда имам и време:)! за развитие имам възможност, засега работя усърдно и се развивам. за колегите мога да кажа само хубави неща, а това е важно за процеса на работа навсякъде! работната среда - тя пряко е свързана и с колегите, в смисъл, че микроклимата на работа влияе на тази работна среда, а иначе като условия на труд всичко е на много добро ниво. хайде засега спирам с оценките. никъде не съм дал пълната оценка, защото както казах нищо не може да бъде "на 6" да се изразя малко по-народно или жаргонно:). хайде успех на всички!