Есо комерс /img/frontend/nomap.png"

Есо комерс

Една достойна за уважение фирма!

човек има какво да научи, но парите са малко. Няма никакви придобивки

Позволете да напиша и аз коментара си за фирма ЕСО КОМЕРС ООД, Варна като споделя личното си мнение относно всичко изложено по-долу за заплати, осигуровки, работно време, отношение и прочие..
Собственикът е достатъчно ясен по време на интервюто, той не крие или не лъже за условията, заплащане, привилегии, мотивиращи стимули и т.н.! Всяко обещание, което е дал по време на интервюто се спазва! Относно осигуровките, плащат се ежемесечно! ЕСО КОМЕРС Е ЕДНО ОТ ФИРМИТЕ В ХОЛДИНГА ЕСО ГРУП, А ТАКАВА ОРГАНИЗАЦИЯ НЕ МОЖЕ ДА СИ ПОЗВОЛИ ЛУКСА ДА НЕ ПЛАЩА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА СИ КЪМ ДЪРЖАВАТА ИЛИ ДРУГИ ЧАСТНИ ЮРИДИЧЕСКИ ИЛИ ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА! БЕЗ ДА СЕ ЗАСЯГАТ БИВШИТЕ СЛУЖИТЕЛИ, КОИТО НЕ СА ОСТАНАЛИ ДОВОЛНИ, НО ТОВА Е ФАКТ! НЕ СЪМ В ТЕЧЕНИЕ НА ТЕХНИТЕ ИСТОРИИ И НЯМАМ ПРАВО ДА ГИ КОМЕНТИРАМ, НО ЕДВА ЛИ САМО ЕДНАТА СТРАНА Е ВИНОВНА! Аз също започнах на минималната заплата, която предлагат на всички новозапочнали, при това работех известно време за тези пари, но това, което ми бе обещано, бе изпълнено! Колкото до работното време, не напразно е плаващо, има си работно време, но винаги, когато има нужда човек може да закъснее и никой не упреква за това! Служителите са с високо ниво на интелект, образовани и културни! Относно отношението и уважението - аз лично си извоювах уважение и добро отношение, но го постигнах с огромно търпение, усилия и труд! Не напразно хората са казали "Каквото е повикало, това се показало", а аз винаги казвам "Езикът е силата на човека, която създава и разрушава взаимовръзките и добрите отношения".., а има и една друга поговорка "Който става с гняв си сяда с вреда"! В процеса на работа всички са изнервени, напрегнати и казват неща не толкова хубави, а понякога и дори се карат.. Управителите не мислят само за заплати или работници; въпросите, които трябва да разрешават са безкрайни, но те все пак се стараят да обърнат внимание на всички служители поотделно.. Моето мнение е, че всеки, който претендира, че знае и може всичко, което е по длъжностната му характеристика, просто първо трябва да покаже, че наистина може, да спечели уважение и доверие, и чак след това да претендира за по високо възнаграждение! За да получиш нещо, първо трябва да дадеш! Комуникацията и правилния подход са много важни!
Хората не са длъжни да дават даром пари, защото никой не дава! И на края бих искала да довърша, добрият управител не хвали служителите, които са постигнали успех, защото така може да им навреди, а как точно, може и сами да се досетите! Успех на всички кандидати!

искам да попитам какви са заплатите в еко комерс в варна мислиа да почна в пакетажа било на заработка и насмени просто далисиструва

Страшни нерви малко пари, уважение нула. Просто нямам думи за офиса във Варна. Осигуровки - я има, я не. Работих една година и ме оцениха, чак като тръгнах да напускам. Мерси,но никъде не съм яла такава попара. А съм имала не малко нервни работодатели. Общо взето беше време на "как се каляваше стоманата", но в друг смисъл....

mnogo rabota za malko pari 4esno,ina4e sa uvajitelni,no prosto nqma smisal da zapo4vate tam 4esno vi kazvam

Много работа и нерви - малко пари.