списание Rouge, списание Домът /img/frontend/nomap.png"

списание Rouge, списание Домът

Започнах работа в списание ROUGE преди по-малко от една години. За този период ми увеличиха заплатата три пъти, имам си трудов догово и осигуровките ми са върху пълната работна заплата. Шефовете ми всеки месец сядат с нас и заедно обсъждаме идеите си за развитие. Колегите ми са супер! Естествено, ако не си вършиш работата, никой няма да те носи на гърба си. Всеки си има зъдържения, които трябва да изпърни и никой не се прави на велик. Много съм щастлива, че в екипа няма сплетни и интриги - като кажем правим нещо заедно, то наистина се случва. Знаете ли, че това е едно от най-продаваните списания на пазара? И то е заради екипа! Ако някой не си е намерил мястото при нас, нека опита на друго място, а не да ни плюе! Колкото до изпитателния срок, моят беше 6 месеца. Това, че някои искат от първия ден да са със заплата 1500 лева си е техен проблем, не на списанието:)

Заплащането е страхотно, но разбира се винаги има какво още да се желае, независимо къде работиш.
Винаги когато имаш някакво предложение или мнение по даден въпрос те изслушват и се отнасят с идеите ти с уважение.
Когато покажеш, че на теб може да се разчита, можеш да си сигурен, че работата ти е сигурна. Е, разбире се ако стане страшна издънка, без значение къде работиш, ще си поемеш последствията.
Работи се и извънредно, но само когато не си свършил работата си навреме.
Фирмата е много гъвкава и дава голям потенциал за развитие, защото и самата тя се развива.
Определено си заслужава да се работи за тези хора!

не започвайте работа там без договор и не приемайте изпитателен срок без изрично договорена сума за заплата! лъжат най-безочливо!!!! иначе заплащането може и да е добро, стига да ви се гарантира по закон, но при тези хиени не ви съветвам да стъпвате