Мундифарма медикъл /img/frontend/nomap.png"

Мундифарма медикъл

Компанията в момента има друг, по-различен облик. В екипът работят доста кадърни и приятни хора. Заплащането също е на ниво. Изглежда малка и бутикова компания с позитвна атмосфера. Новият шеф очевидно доста добре си разбира от работата.

Neshtata izglrjdat promeneni

Работил съм за тях. Заплащането - смехотворно за бранша. Обещават ти едно, после е съвсем друго. Тая ....... е наистина пълна скръб. Администрацията и мениджърчетата по липса на нещо друго, което да си премерят /качества, ум, креативност/, си мерят телефоните - чий е по-готин. Колегите представители какво - мълчат си, докато дойде и техния ред за прецакване. Въпросът е дали австрийската "шапка" на фирмата знае изобщо какво се случва тук.

Има нещо гнило в Мундифарма. Намирисва на злоупотреби и този дъх се смесва с лошо отношение към служителите. Цари лицемерие и несигурност - за такива неща като спазване на трудовото законодателство, забравете. Слаб мениджмънт, посредствено управление... Изобщо женичката на известен оператор от ТВ се прави /или пък изобщо не се прави/ на нещо средно между управител на фирма, наркопласьор и ченге от времето на .........., включен в модерен далавераджийски сюжет. С една дума - въздух под налягане, бягайте далече.

С претенциите за водеща фармацевтична компания, фирмата държи работниците си в България без трудови договори и използва всички средства за унижение на личноста-напр. намеса в личния живот....