Тримонциум Принцес казино /img/frontend/nomap.png"

Тримонциум Принцес казино

Грешка, аз съм пак, не 1000 лева, а 800!! Работиш цял месец, като роб за 800 лв. , а даже не ти превеждат на 1-во число тези пари, а само 500, като ти казват, че ще си ги получиш до 17-то останалите!, е да, ама не. Ще си ги получиш евентуално на следващия месец, може и никога, ще ви пиша допълнително и за това. Сега е ред и на болничния. Лъжат те, че ако имаш болничен, а нямаш 6 месеца, не ти се изплаща, ако искаш и на папата се оплачи. Долна лъжа!!! Тея хора работят с други закони, не българските. Тези дни много се чудя, дали да не им пусна една проверка, да ги глобят хубаво, но не знам, дали ще помогне, тея боклуци са страшно нагли.! Не започвайте там!!!!

Това са най-долните хора на света. Не започвайте там за нищо на света, работиш като роб 7-10 дни без почивка, повече нощни смени за смешни 1000 лева, а ти обещават два пъти повече. А ако ти се наложи да си вземеш болничен ще работиш половин месец без почивка, на това даже и доказателство мога да ви дам! Да ви изсъхнат ръцете. Майка ви да еба, гадни експлоататори. Възползват се от наивни момичета и им обещават , че ще могат и да учат и да работят, не, не можете! Ще работите като робове. Единтвената ви почивка, ще я прекарате в сън, защото нямате право на почивка. Нито телефон може да си гледаш цяла нощ, все едно си в казарма! Правят забележка, ако дори си погледнеш часа на телефона. Желая ти Вашите деца да бъдат гаврени по същия начин и да реват всяка нощ, заради унижение и неправна!! БОКЛУЦИИИИИИИИИИ, У*Ретееее!!! ГАДНИ ШИБАНИ БОКЛУЦИ, ще ви направя на сол всичките. Не си хабете времето и енергията с тея, бягайте, докато можете!!!!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Като бивш служител,фирмата всичко по трудов договор си държи на думата стриктно! Почти в града няма по коректни рабодатели! Проблема е че доста хора не заслужават поста които са заели!

Здравейте. Мога да ви кажа,че ако искате да бъдете утижавани,обиждани и тормозени психически, то елате да роботите в Тримонциум Принцес. По старите колежки се държат отвратително с новите и затова почти всички напускат, сред които и аз.Това става със знанието на шефка и замесник шефка.Те толерират старите кадри.Аз лично работих 4 месеца през,които вярвайте трудно издържах на интригите,обидите и лицемерието.Когато видят,че си по успял,млад и кадърен веднага всички се съюзяват да те изритат. Начело с тази,която проверя стаите на камериерките. Вярно е,че всеки греши, в това число и аз но лично видях как колежка влиза в моя изчистена стая и после там имах забележка. Само стаите ва 3 колежки се проверяват, а на останалите които тънат в мръсотия не се проверява,защото там са старите кадри.Смело мога да кажа,че се справях по добре от тях и затова ме нарочиха. Успяха защото,никой уважаващ себе си човек няма да търпи това.И аз не успях да изтърпя. От години имам проблем с гърлото и се налага всеки ден да използвам спрей на лидокаинова и алкохолна основа, както и същите капки за нос.Шефката на камериерките пред всички тях ми каза,че от 4 месеца и мириша на алкохол и много ме огорчи и обиди.Това за мен е дискриминация и подигравка с моето заболяване, и имайте предвид че съм пълен въздържател и никога през живота си не съм пила алкохол дори и на празниците. Старах се много и имах нужда от тази работа,но реших,че здравето ми и психически и физически е на 1 място.Затова много се замислете.Разочарована съм,защото имах друго мнение за този хотел.

Не знам от къде да започна защото средата в Тримонциум е такава че човек може да напише трилогия!
като бивш служител искам да кажа на всички бъдещи служители да си помислят много добре преди да започнат работа във въпросният хотел!

Първо!Ще започна от изпълнителният директор,който е с лява секс.......ориентация което за мен е недопустимо не знам за собствениците пред вид турският им морал!?
Второ!
Финансовият директор.......коцкар от класа,интригант,лицемер,човек който не може да вземе едно адекватно решение,освен ако това не се касае за поредния служител на който са хвърлили мерака да го изгонят.
Трето!
Началник човешки ресурси не без известната Бисерка!
Уволнява и назначава служители без предизвестия,по най долният и безкомпромисен начин!
Това златно трио в този хотел дърпат целият хотел надолу в ямата....
Хора бягайте с 200 от там,това е моят съвет!
Успех на всички.

Заплащането всеки месец е различно, а лятото-абсурдно! Забавят се заплатите с по 10 дни, а това предизвика много голямо притеснение за много от работниците. Оправданието всяко лято е едно и също :"Лятото е слаб сезон, казиното няма пари да изплати навреме заплатите!" . На интервюто, както при 90% от фирмите в България ти казват едно, а всъщност е съвсем различно! Фирмата отдържала само 50лв от заплатите за осигуровки, но всъщност не е така. Всеки месец заплатите са различни и не можеш да им хванеш спатиите от къде и как получаваш тази сума пари и колко ти отдържат.Като цяло в отдел "Счетоводство" правят това, което им кажат шефовете и работниците не могат да се усетят, а тези, които могат-след като висшестоящите го забележат, правят всичко възможно по бързата процедура работника да изчезне. Напускат масово кадърни кадри, които имат потенциал за развитие, но нямат възможност, възможността-тя се срива и изчезва в момента, в който служителя си представи, че може да се издигне с чисти мисли, без интриги, мили очи, а просто с честен труд и заслуги. Заслуги, които никой не ги зачита и всеки висшестоящ там си мисли, че си му длъжен с нещо. Да не говорим за измислените им меморандуми (забрани, фирмени закони), където ме ти фигурират нито в договора, нито в закона! Последният, докато аз бях там, беше върха на простотията - за всеки ден взет болничен се отдържат 2 дни от сумата на типса т.е. да си вземеш болничен за 5 дни означава, че ще ти отдържат 10 дни от надника, което средно е около 150 лв за това, че си болен и нямаш възможност да отидеш на работа! Типса не фигурира изцяло в официалните ти доходи, а частично. Колкото, когато има проверка да фигурира нещо си там! Има отвратителни преходи между които се спи по 5 часа и отново си там.
Уважение.
Зависи.. Преобладава завистта и лицемерието. Само двама-трима от мениджърите са лоялни и влизат в положение! Разсъждава се с тъпото и ограничено мислене - ако не си ти, друг след теб ще дойде,казиното пак ще си работи с теб или без теб. Изключително много хора трябва да вземат малко да прочетат няколко книжки за това как би трябвало да се държат с подчинените си, защото те Не ЗНАЯТ! Иска се образование, но най-вече се иска човечност и ъпдейтване на мисленето, да не живеят във времето на комунизма..
Привилегии.
Трудно е да се говори за привилегии защото няма такива! И фирмена сигурност няма! Клиентите се отнасят брутално зле с персонала от сорта на плюене в лицето, замерване с предмети и псуване, а защита - няма!
Тук следва ред на натоварването - след като описах по-горе отношението на висшестоящите, отношението на клиентите и "гъвкаво то" работно време с по 5 часа сън, то сам човек би трябвало да си направи извода,дали може да се работи спокойно с единични почивни дни.
Местоположението е супер удобно!

Колеги...

Сега ще ви разкажа една история за една турска крепост наречена казино Тримонциум Принцес.
Така. За заплащането от около 700/800 лв спокойно работите по 5/6 нощни смени, като се наслаждавате на приятния аромат на тютюнев дим в лицата ви идващ от приятно подпийнали клиенти. И с това хубавото свършва.
Сега искам да отделя специално внимание на един индивид, който според мен все още си живее в негов си далечен свят 500/600г назад. Та този анадолски червей мистър Оган се държи изключително надменно и арогантно с целия персонал и най вече с момичета. Браво... Голям мъж.. Голям мениджър... Да унижаваш жени... Браво.. Мангалче.. Заобиколен от своите верни лакеи или така наречени сол-ташаци (Рамзи ти си...) се мисли за недосегсем, но извън казиното не е така.
Сега.. Оги... Вземи прочети няколко книги как да се държиш с хората и персонала. Как да ги мотивираш и насърчаваш да работят , а не да ги подтискаш и унижаваш.
Така.
За всички, които искат да работят там първо трябва да потъпчите егото си и да сте готови да се държат с вас като с роби, и то хора с манталитета на овчари.
И второ.. Ако мислите, че здравето и нервите ви струват 700лв моля зоповядайте... Мисля, че постоянно търсят хора...

Работих за кратко в казиното, но достатъчно дълго, че да мога да изкажа мнение:

Заплащане: Тук оценката ми е 3*, тъй като основното възнаграждение не включва осигуровки, а допълнителното варира всеки месец и е обвързано с посещаемостта и извършената работа, което в по-слабите сезони е проблем. Плаща се редовно и навреме, допълнителният труд и този по празници също се възнаграждава. Като цяло заплатата на касиер е задоволителна и е от порядъка на 550-600лв за 5 работни дни х 8 часа.

Уважение: 5* от страна на работодателят (Озгюр). Много разбран, приятелски настроен, с две думи най-готният ми шеф досега. Но уважение от страна на колеги или пък клиенти не очаквайте.

Привилегии: 5* за осигурените транспорт и храна и общо взето има всичко, което може да ти потрябва.

Натоварване: -1* Работата на смени с преходи (през 8 часа) е точно това, което ме накара да напусна. Ако сте свикнали с натоварването е лесно, но за човек, който е работил на редовни смени е неприятно, изнервящо и изтощително.

Потенциал: Относно това съм по-скоро неутрална. Има някаква възможност за развитие, но се постига с години работа и подходящо образование.

Колеги: -5* с изключение на 1-2 момичета, колежките бяха с отвратително отношение и ако не те харесват, ще направят всичко възможно да те изгонят. Трябва да си много дебелокож, за да ги изтърпиш. Повечето са от няколко години там и се мислят за недосегаеми и честно казано трудно успявах да ги издържа до края на смяната.

Това е от мен, успех на бъдещите работници на казиното, надявам се да съм била максимално полезна. Имайте предвид, че работата, заплащането и началниците на отделните отдели са различни, мнението ми важи само за касата.

sorry nqmam kirilica.
Zaplashtaneto e mn dobro, kato v tova chislo vkliuchvam osnovnata zaplata i zadyljitelnite bakshishi, koito se sybirat na edno i se delqt po dadena skala mejdu vsichki raboteshti v kazinoto. malko kofti prehodi mejdu smenite, no se svikva. namira se v centyra na perfektno mqsto. istina e che nqma vyzmojnost za razvitie, mojesh da se izdignesh edinstveno ako si ot mn vreme tam i tozi koito e nad teb napusne po neobqsnimi prichini (po princip visokite postove se napuskat rqdko, da ne kaja nikoga)ima kolegi koito sa unikalni maloumnici, i loshoto e che shefovete go vijdat tova, vijdat che ne mogat da rabotqt, che pravqt mn greshki i nikoi ne se seshta da gi mahne.. inache kato cqlo rabotata e priqtna, kolegite sa gotini (povecheto), zaplashtaneeto e mn dobro. rabotata e gotina :P