Пощенска банка / Юробанк България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Околовръстен път No 260&markers=София,бул. Околовръстен път No 260

Пощенска банка / Юробанк България

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Здравейте,може ли някой да съобщи как преминава интервюто-колко и какви математически задачи е теста по математика?Труден ли е и има ли логически въпроси?Благодаря предварително

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

На интервюто за работа дава ли се тест? Има ли разлика в заплащането на ЕКО И Консултант Потребителско кредитиране В МОЛ? Тези служители в МОЛ имат ли каси или консултират само за кредитиране?

Мобилен експерт не е позициониран никъде- всеки ден чакаш да ти кажат къде ще си на следващия и отиваш.
Разликата между ЕИБ и ЕКО е, че ако си ЕКО имаш права да работиш и на каса, т.е., когато има нужда ще те слагат да работиш и с пари

Интересувам се от позицията експерт индивидуално банкиране и Експерт комплексно обслужване. Каква е разликата и заплащането?

Интересува ме позицията Мобилен банкер, ако може някой да разкаже нещо повече за позицията. Къде са позиционирани в централата или се водят към някой клон?

По маичинство съм и искам да ви кажа, че работата и колегите ми липсват много. Сигурно човек докато работи е уморен и изнервен и вижда само лошото, но да ви кажа колегите ми са супер, шефовете също. В клон в София работя, нямам търпение да се върна. Бонусите ни са добри, била съм и в друга банка, таргетите са нормални, не съм имала месец в който да не си изпълня моя. Ако имате интервю не се колебайте да приемете.

Работя в клон във Варна. Не разбирам какъв е този хейт, но гледам, че за всичките банки го има. Аз винаги си покривам таргета, колективът ни е супер, имаме допълнително здравно и годишни бонуси. Ако му се работи на човек ням апроблем да си вземе максимума, нито пък някой му пречи. Имаме редовно обучения и за пете години, които работя в Пощенска банка аз лично се чуствам удовлетворен и не мисля да си сменям работата.