Пощенска банка / Юробанк България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Околовръстен път No 260&markers=София,бул. Околовръстен път No 260

Пощенска банка / Юробанк България

Говоря от опит… Изключително лош вариант за избор на работодател. Пълна пародия на банка. Банка, която влага всичките си печалби в това да се разраства като завзема и купува други банки, а в същото време дава най-смехотворните заплати и условия на своите служители. Рекламират се като ,,Топ работодател”?!?!!?! Боже мой, на каква извратена основа може да си позволяват да се представят така?!?!??! За смешни пари трябва да изпълняваш нереални таргети за смешни бонуси, имаш половин час обедна почивка, която не можеш да вземеш когато искаш, а трябва да се редуваш с колегите си, в която обедна почивка ти се налага да ядеш светкавично бързо на крак. Да не говорим, че за смешните условия и заплата искат още от самото начало да се подсигуриш с официални бели ризи и панталони и официални обувки, дори и сака и вратовръзки, за твоя сметка, като това ти го споменават чак вече като си започнал, Управителите са отвратителни, гледат да напрягат и натискат всички на максимум, за да се представят пред висшестоящите над тях добре. Регионалните мениджъри са едни от най-отвратителните хрантутници, които човек може да си представи. Не препоръчвам на никого да си причинява това напълно излишно мъчение и нелепо преживяване да започва работа в тази пародия на банка. Всичките им условия са направени против служителите. Ама нали са ,,Топ Работодател’’ …. Просто отвратително.

Може ли да споделите каква е ситуацията в Ит отдел на банката от към натоварване, уважение, заплащане, гъвкавост. Получих оферта за длъжност там, но някак логиката ми бяга за това което се опитаха да обеснят т.нар мениджъри ...

Всичко в коментарите е истина. Много голяма загуба на време.. 10 месеца изпълнени в нерви и непрестанен стрес. Съжалявам, че се захванах .Не си губете времето. Здравето ви е по важно. Това не е работна среда. Хората там са изключително неколегиални, прости и невъзпитани. Изключителни интриганти , жалки души! Като започнеш от мениджър на клон до управител и прочие!

Това е най ужасното работно място на което може да се попадне, мениджърите се държат като хлебарки с нас и тези под тях които са, колегите са диви провинциалисти, непрекъснато сменят персонала си, докато бях там 10 човека ги освободиха в изпитателен срок по чл.71, защото нямали резултати ( които са непостижими) отпуска те карат вначалото на годината да им кажем за 1 г напред, телефоните са забранени в случай че си погледнеш телефона снимат те и на оперативката те показват на всички, наемат се нови хора постоянно и се освобождават хората в изпитателен срок само супервайзорите са вечни и не сменяеми!

Ужасно отношение , лъжи от страна на мениджърите , прецакват за собствена изгода , не дават решение на проблема , с го задълбочават , че дори ако не е техен интерес се отървават от теб . Работих 3 месеца отидох при мениджъра с лични мотиви за преместване с друг офис или напускане . Последно едно разобеждаване в продължение на една седмица , но естествено бях категорична , че не желая да остана в офиса господин управител , за да не изпусне годишния си бонус ме освободи от страна на банката . Също беше така добър да преправи графика , за да не би бъде изплатен и извънредния труд . Не се лъжете да почвате там и най малко да ползвате измислените им продукти . ,, Банка на годината ,, ама друг път .

Преди време това беше най-лоялният работодател и беше удоволствие да се работи за тази банка. Сега "работодател на годината"- нови управителни кадри, водещи свои външни хора, унижаване на старите опитни служители. Нови назначавани веднага на по-високи позиции,без опит и потенциал,с значително по-високо заплащане. За последната година напуснаха много опитни и дългогодишни служители,не понесоха унижението и ниското заплащане. Все още вярвам, че някой нагоре ще забележи това, защото това рекошира на резултатите и клиентската удовлетвореност.

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Работих там 8 месеца,през които разбрах ,че да си честен с желание за работа е недопустимо.Без никакъв опит във сферата и с обещанието да бъда обучена.Не бях обучена ,а само упреквана, защото след три месеца трябваше да съм експерт кредити И продажби.Пълна пародия ,заплата -смешна,имало е случаи в които до 3ч следобед и вода не можех да пия.Не започвайте работа там ,ще изгубите времето и доверието в себе си!!!

Работих там около 8месеца,имах наистина голямо желание ,като казвам голямо-огромно,но ми го убиха. Пряк ръководител и управител.Обещаха ми да бъдат до мен да ме обучават и помагат и на третия месец искаха да съм експерт кредити и фирми,наред с всичко друго-пеи положение ,че не съм работила никога до сега в подобна сфера.Интриги завист и унижение,това е което получих аз от пощенска банка. Не започвате работа там просто ще си изгуби те времето,ако е само то добре,но здравето и похабените нерви които застават до сметната заплата-прости не си заслужават!!!!!!!!!!!!!

Тази банка е под всякаква критика. Като работодател освен да използват служителите си до краен предел друго не правят. Нямаш право на мнение, единствено трябва да работиш по минимум 9 ч., без почивка. Правиш хиляда неща и си длъжен да мълчиш. Заплатите..... няма смисъл да ги коментирам, една магазинерка взима по-голяма заплата. Жалка картинка са....