МИЛАРА ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

МИЛАРА ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД

Положението е трудно овладяемо, никой не държи на думата си, дали шефове или работници, всички са като фурнаджийски лопати.Трудно се огажда на шефове който не знаят кво искат, а още повече как да го постигнат. Пълно с роднини и приятели....излишно от коментар, нали? Накой се скъсват от бачкане, а други по цял ден се подпират или имитират работа. Относто предишния коментар, да на който не му хареса напуска, кофти е че напускат знаещите и можещите хора.

Abe nyakoy da dade informaciya za firmata kake e shto e razbrah 4e imali novi mashini mazak kak e zaplashtaneto struvali si da po4ne 4ovek rabota tam

като сте толкова негативни защо сте там ? , Или аз бих казал на калпава ракета облаците и пречат. Не е ли по хубаво да си гледате съвестно задачите и да почустваш удовлетворение от свършеното.Или премийте за нова година бяха много малки . Всеки може има мнение , ако не ви отърва нали знаете къде е задния изход, а там на улицата ще ходите силно наведени. Евала на шефовете , ако бяхте някъде другаде до сега никой нямаше да ви трае е три дни.

Mnogo losho upravlenie,shefovete se vurtiat kato furnajiiski lopati postoianno si smeniat mnenieto.Tia hora niamat ideia kakvo praviat mnogo direktori na edno miasto i nikoi ne ba4ka.Prodavat nesta koito nikoga ne sa imali pulna izmislotina.

много лошо и слабо ръководство

Здравейте! Ако някой има информация за тази фирма, нека да я сподели.