МИЛАРА ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

МИЛАРА ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД

оператирите на цифрови машини каква заплата взимат ,може ли някой да ми каже ?

Напиши си едно CV и го прати на [email protected] шефа е готин и поне ще ти се обади.Успех.

Здравейте! Преди няколко месеца се дипломирах като машинен инженер и търся активно работа, за сега с не особено голям успех. Силно мотивирана съм да се уча и да работя усърдно. Чувала съм много добри отзиви за фирмата, но за съжаление не съм срещала обяви за работа публикувани от нея. Бих желала възможността да започна работа в нея и затова ще съм много благодарна ако някой знае дали търсят хора или с кого бих могла да се свържа, за да подам документите си.

Здравейте,бъдещи колеги!
Искам да попитам нямате ли нужда от квалифициран настройчик-програмист за "MAZAK"?Имам 8г. стаж по специалността и сматам,че се справям много добре,пък и не само аз смятам така.Оставям си телефона за всеки случай,ако проявите интерес 0895743441.

Здравей колега от Кърджали или от околността, няма значение, много ще се радваме да дойдеш при нас. Знаем кой си и те чакаме , така че си добре дошъл. Радвам се че си с добри впечатления, много са малко хората на които могат да работят на мазак и ти си един от тях . бъди сигурен че ще бъдеш оценен , съжалявам че не мога да кажа в парично отношение ,но бъди сигурен в това. А за хората които имат желание да започнат при нас могат да се поразровят и ще намерят телефоните за контакт, желая им късмет . между другото фирмата си е супер.Чао на всички , и желая успех на недоволните.

Zdraveyte az sim edin kandidat za rabota v Milara,kato programist nastroy4ik.
Byah na intervyu i firmata 4esno kazano mi haresa mnogo,a az ina4e sam s osem godini opit,kato programist nastroy4ik na cnc mashini MAZAK.Tam vidyah samo mazak mashini.
A ina4e sam ot provinciyata ne sam ot Plovdiv.

Евала бе Пич, най после някой да каже нещо смислено. Наистина някой калпазанин дето са му сипали да яде лайна си е много недоволен ама нека. ЕЙ пичове трябва да знаете че наистина фабриката е the best. няма такова животно в България, машиностроително предприятие да се бачка с бели терлици и ръкавици. тия шефове дето командват трябва да ги позлатят, да направиш от Българския" работник" дисциплиниран работник е много трудно.Явно тези дето ритат ги е много яд че са им намерили цаката, ама тва е положението. Тоя дето се пише луда Пена май са го порязали , че така да ги мрази , ама да не забравя че вратата му е почти открехната и без него няма да им накриви шапката, така че умната пич ,оттам дето идваш и си затворил вратата нямаш вече ключ. УМНАТА. А за тези които се интересуват за работа като настройчици трябва да ви кажа че фирмата наистина е много сериозна. Тва е положението.

Много лошо управление, няамат идея какво правят освен някои хора да вьртят волана за друго не стават. Не си губете времето с тиа или сте сьжалявате на крива ракета космоса и пречи това е вярно но за шефовете се отнася.

kolko zaplata polu4a operator na cnc tam

Abe hora nyakoy d akaje kak e tam kak sa usloviyata na trud