МИЛАРА ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

МИЛАРА ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД

здравейте, може ли някой да ми обясни какви детайли се произвеждат точно

Не съм съгласен с предния колега, Смените са съобразени с кодекса на труда, 12 часа 4 дена, ама после почиваш пак толкова. Освен това нощния труд се заплаща по 1лв. Да оставим въпроса за коледните премии, а дните от 23 до 03януари 2017 които почивахме нали се заплатиха 100% , направи си сметка колко пари са и не е ли като премия.Фирмата си е супер. На който му се работи си получава заслуженото и като пари и като уважение. Мързеливеца , за него няма угодия.

Егати фирмата Работи се на 12часови смени денонощно
Бъканиса с работа и НАКРАЯ ДА НЕ ДАДЪТ НА ПЕРСОНАЛА ПО НЯКОИ ЛЕВ ЗА КОЛЕДА!!!!

Единият от шефовете идваше пиян на работа.

Фирмата отвън бива но отвътре е много зле положението.Работих известно време там заплатите са смеши за работата която извършваш,колегите има точни хора но повечето са бакшиши,радиолюбители и роднини повечето от които не знаят какво е шублер.Управлението е неадекватно шефовете си нямат халхабер от металообработка,общо взето са смешна гледка и двамата.Заплатите се вдигат всяка година ама само на приказки ако искаш някои лев отгоре трябва да се трепеш по 12 -15 часа или да ходиш събота и неделя ако те викнат което е малко вероятно- викат се само определени хора.

Не сигурна и нерентабилна работа,с огромно текучество.Всички те виждат прозрачен,защото знаят,че след няколко месеца няма да те има.

Отидох на интервю,чаках половин час,не ме приеха и си тръгнах.Ако си мислите,че някой ще ви виси цял ден пред вратата,за 5-600лв.заплатка,не сте познали.Защо правите така бе,нали уж сте възпитани хора?

Наскоро бях във фирмата, извикаха ме на интервю, останах разочарован. Търсят оператори на ЦПУ машини - заплата 500лв.
Очаквах предложение за друга длъжност.

Работих преди известно време в тази фирма. Абсолютно тотален хаос, няма никаква организация и координация на колектива, който всъщност е една плюнка, един добър ръководител щеше да се справи без проблеми. Доста несправедливо натоварване на работниците - някой бачка като роб, върти по 2-3 машини и шкури до умора, друг се разкарва цял ден и не спира да плямпа. Красьо е оставил доверието си в лоши ръце, може би Тодор Ставрев се оказа пич, който си вършеше работата, за другия нямам думи...само бакшиши, радиолюбители, братчеди - пълна скръб, за заплащането да не говорим - не може пичове, които ходят на другия край на света в командировки, да вземат жълти стотинки, за операторите на машините същата история. Иначе фабриката е лукс, всичко лъщи - просто красива работа, само проблема е, че стои в България, а не примерно в Германия или някоя друга бяла държава.

Здравейте, бих искал да попитам какво е отношението и стила на работа в техническия(конструктивния) отдел, смените, работната седмица колко е и тн. Интересува ме стартова заплата за машинен инженер владеещ SolidWorks и 1 годишен стаж като инженер-конструктор в производствено предприятие. Може да ми отговорите и на емайл  [email protected]  .