Вирджиния Рекърдс /img/frontend/nomap.png"

Вирджиния Рекърдс

Ниско заплащане, почти никакви перспективи за развитие и същевременно високи изисквания към служителите. Савнително неуважително отношение, почти изцяло женски (доста демотивиран) колектив. Служителите се "мотивират" с много викане и постоянни забележки. Естеството на работа е интересно, но е въпрос на личен избор дали си заслужава нервите.

В момента тече обява за маркетинг специалист към Вирджиния Рекърдс.Някой може ли да ми даде информация относно заплащането на тази позиция? Прочетох горните мнения, но все пак, ако може да бъдете малко по-конкретни...в какви рамки варира заплащането ? Благодаря.

Изключително ниски заплати, никакви перспективи за развитие, остаряла офис техника, лицемерие, подставени лица сред служителите, които следят останалите и докладват всичко на шефката, лошо и неуважително отношение към хората.

Това е фирма, която става САМО за млади хора, току-що завършили висшето си образование, а именно - искат да натрупат малко стаж, не се интересуват от добра заплата и могат да търпят невротичен шеф. Усеща се леко желание за промяна, но така или иначе нивото е много ниско в сравнение с нарастващите стандарти на българите.
Ценните кадри си отидоха, за съжаление, без никой да си дава сметка за това! Заплатите се увеличават, но с по 30-50 лв, което е подигравка!
Сред работещите във фирмата (99% жени) има няколко много добри хора, но като цяло атмосферата е враждебна.
Моля Ви, имайте предвид това, когато приемате оферта за работа там!