Вирджиния Рекърдс /img/frontend/nomap.png"

Вирджиния Рекърдс

Изключително ниски заплати, никакви перспективи за развитие, остаряла офис техника, лицемерие, подставени лица сред служителите, които следят останалите и докладват всичко на шефката, лошо и неуважително отношение към хората.

Това е фирма, която става САМО за млади хора, току-що завършили висшето си образование, а именно - искат да натрупат малко стаж, не се интересуват от добра заплата и могат да търпят невротичен шеф. Усеща се леко желание за промяна, но така или иначе нивото е много ниско в сравнение с нарастващите стандарти на българите.
Ценните кадри си отидоха, за съжаление, без никой да си дава сметка за това! Заплатите се увеличават, но с по 30-50 лв, което е подигравка!
Сред работещите във фирмата (99% жени) има няколко много добри хора, но като цяло атмосферата е враждебна.
Моля Ви, имайте предвид това, когато приемате оферта за работа там!