УНИКА /img/frontend/nomap.png"

Вие колко пъти ще си пускате обява че търсите Счетоводител бе малоумници тъпи?
Не виждате ли че само аз имам стаж до 3 години като Счетоводител
И 6 години на Граждански договор в Дженерали бе?
Какво искате?
Какви Мацки тъпи кифли ви се въртят в главите на Човешки ресурси
Дето нямат нищо в главата а само между краката и освен да си клатят краката , мятат ЦИЦИТЕ , въртят ДУПЕТО и правят СВИРКИ на Мениджърите за друго не стават
Реклама ли си правите ?
Аз съм бил в Застрахователна компания и знам че не пплащате Заплати и Осигуровки
А на процент колкото си заработиш
Вие не знаете ли че има гласувана Средна работна заплата 1000 лева бе
Малоумници Тъпи Нещастници?
На Краставичар краставици ли ще продавате?
Някой чете ли ги тия CV та изобщо?
Веднага ви докладвам в Bg rabotodatel
Да знаят хората че това е Реклама

Добре, разбрахме, че е гадно- ти навдякъде е! Моля всички, които оставят коментари да говорят в цифри!!!!

Зависи в коя дирекция и за каква позиция кандидатстваш. Ако чуеш за БОЦ (Дирекция Бизнес Операционен Център) и Веселин Рашин бягай надалече. Заплатите са ниски, работата много, отношението отвратително. Този Рашин само ти говори глупости колко те цени и колко си важен, товари те с допълнително работа, обещава ти разни неща (увеличаване на заплатата и позиции) и накрая изпълнителния директор не бил чувал за това. Освен да лъже и да ти се хили мазно за друго не става.

То е ясно,че почти навсякъде е зле. Какво е заплащането? Какква е стартовата заплата?

Много е зле! Заплата не мърда с години и само се чудят как да те ощетят, огромно текучество, никаква перспектива щом не си на някой човек. Дебнат те като плъхове. Гражданските договори сигурно са колкото трудовите и им плащат на час, което е забранено. Бе на по-смешно и нещастно място не съм бил...
Спестете си едно разочарование, като не ходите там!

Моля за информация,относно длъжността експерт събиране на премии.Много често/през няколко месеца/
се обявява конкурс за тази позиция.Дали има текучество или се уволняват служители.Или се разраства отдела?И малко повече за атмосферата в Уника,заплати,бонуси и т.н.

Единственият професионалист в Уника се казва Николай Генчев. От както се завърна, безобразията понамаляха.
Но една птичка пролет не прави. Трябва да се изгонят всички останали от ръководството, защото г-н Генчев е честен, но всички останали от управата здраво чрез подчинени одрусват компанията и трябва всички те и поне половината от персонала са си ходи.

Заплащането е ниско и почти махнаха и бонусите. Има възможности за развитие, но завиди от отдела в който работиш.

Здраввейте, някой има ли инфо за позицията Експерт здравно застраховане. Заплата, работа, отношение. Благодаря предварително.

Никога не постъпвайте на работа в тази абсурдна фирма. За услуги - който е решил да ги ползва  по - добре да бяга надалеч. Измамници и половина. Пари от тях няма да видите. Престъпна фирма с тъмни сделчици. Няма да е лошо  НСБОП да ви направи една визита.