УНИКА /img/frontend/nomap.png"

Има една много зла вещурница - Маргото, в офиса на бул.България,всъщност той е към Агенция София. Бил съм свидетел как унижава и обижда служителките си, кара ги да чистят, да са сервитьорки и т.н.Май се изживяваше и като астроложка, че уж помагала на хората с някаква асоциация, а се държи с хората като боклуци.Естествено това е печалбарство. Ама разбирам я женицата - на 40 години без семейство и т.н. трябва да избива комплекси като прави "кариера"...Жал ми е чак..

Каак е положението тази година? Във Варна още ли работи онзи мошеник Казаков?

Не може на 30 години да си Директор, зрелостта ти е имагинерна, а липсата на житейски опит - дупка, която може да се замаже, но не и да се запълни. Не си губете времето и усилията в тази компания.

Като бивш служител в Компанията почти от създаването и като ЗК Витоша , продаването й, и стигнем до управлението на сегашният мениджмънт, мога да споделя, че откакто се управлява от тези последните, Компанията непрекъснато върви стремглаво надолу. Когато през 2005 г. компанията стана Австрийска, беше 4 по приходи и с безупречно име сред клиентите. Къде се намира сега и какво е отношението и към клиенти и служители може да проследите коментарите. Това беше компанията с изключително компетентни и опитни служители,които милееха за името на компанията, а така също за своето име и за това, клиентите да са доволни и обслужени професионално. За съжаление с назначаването на последния Мениджмънт всичко стремглаво тръгна в обрат на посока. Кадърните и опитни специалисти бяха освободени или принудени да напуснат, за да влезе в сила шуробаджанащината,да се назначават нови и удобни служителки, по ниско платени служители, които да служат....Заобиколиха се от ласкатели,за да изглеждат велики и сегашното състояние на компанията е резултата.....Така, че с тези хора толкова, жалко за хубавата компания която беше и за хилядите разочаровани клиенти и служители.

Здравейте, предстои ми интервю за работа на позиция специалист обслужване на клиенти. Може ли да ми кажете как протича интервюто горе-долу, също се интересувам в какви размери е заплатата, чета, че е само на процент, няма твърдо заплащане. До сега не съм работел в сферата на застраховането и нямам представа, какво е нормално да очаквам. За провинциален офис питам. Благодаря!

Абе тия нещо блъфират с обявите за работа. Пускат едни и същи обяви през месец или два за ликвидация . Възможно ли е да е толкова зле,че хората така бързо да напускат? Кой е шеф на ликвидацията? Чудя се дали да кандидатствам?

Не си губете времето с тази компания нищо полезно няма да научите. А стреса и униженията са гарантирани.Проблема на фирмата е висшия мениджмънт, който от години си е един и същ и съответно резултатите не се подобряват. Трагедията е пълна.

Верно ли е , че в шефовете от некомпетентност да не се изложат, не разговарят с служителите и заплатите са под 1000 лева в ЦУ.

Много долнопробна фирма. Ръководството не уважава служителите си. Някой директори дори не познават служителите си и дори не поздравяват в коридорите. Нивото на компетентност на ръководния състав е изключително ниско. Заплащането смешно. Лъжат хората с европейското име и хоум офис.

За престоя си в тази компания съм благодарен на себе си че не предадох клиентите си и им помогнах да спечелят делата към Уника на 90%.

Можете сами да си представите нивото на компетентност на "експертите" които отказват щети а после в съда им го нашиват два ката.