УНИКА /img/frontend/nomap.png"

Като бивш служител, Ви съветвам не си губете времето и нервите в Уника! За съжаление избягаха професионалистите (единствено в IT отдела останаха хора, които са наясно с процеса) . Става единствено за току що завършили студенти, за да понатрупат опит. Както са писали и други хора, може да ти вдигнат заплатата, само ако тръгнеш да напускаш. А иначе стартовите са под 1000 лв.,няма допълнително здравно(освен ако не решиш сам да си го плащаш), няма бонуси за заслуги, няма дори осигурена вода. Друго лошо е, че от толкова много текучество, вече почти никой не е наясно какви точно са му задълженията. Никаква комуникация и отзивчивост от страна на шефовете. С две думи- пълен хаус цари в Уника.

Пичове ето начин как да си изкарате малко пари от интернет: https://free-litecoin.com/login?referer=52594
Аз си изкарвам до 1LTC всеки ден

Има една много зла вещурница - Маргото, в офиса на бул.България,всъщност той е към Агенция София. Бил съм свидетел как унижава и обижда служителките си, кара ги да чистят, да са сервитьорки и т.н.Май се изживяваше и като астроложка, че уж помагала на хората с някаква асоциация, а се държи с хората като боклуци.Естествено това е печалбарство. Ама разбирам я женицата - на 40 години без семейство и т.н. трябва да избива комплекси като прави "кариера"...Жал ми е чак..

Каак е положението тази година? Във Варна още ли работи онзи мошеник Казаков?

Не може на 30 години да си Директор, зрелостта ти е имагинерна, а липсата на житейски опит - дупка, която може да се замаже, но не и да се запълни. Не си губете времето и усилията в тази компания.

Като бивш служител в Компанията почти от създаването и като ЗК Витоша , продаването й, и стигнем до управлението на сегашният мениджмънт, мога да споделя, че откакто се управлява от тези последните, Компанията непрекъснато върви стремглаво надолу. Когато през 2005 г. компанията стана Австрийска, беше 4 по приходи и с безупречно име сред клиентите. Къде се намира сега и какво е отношението и към клиенти и служители може да проследите коментарите. Това беше компанията с изключително компетентни и опитни служители,които милееха за името на компанията, а така също за своето име и за това, клиентите да са доволни и обслужени професионално. За съжаление с назначаването на последния Мениджмънт всичко стремглаво тръгна в обрат на посока. Кадърните и опитни специалисти бяха освободени или принудени да напуснат, за да влезе в сила шуробаджанащината,да се назначават нови и удобни служителки, по ниско платени служители, които да служат....Заобиколиха се от ласкатели,за да изглеждат велики и сегашното състояние на компанията е резултата.....Така, че с тези хора толкова, жалко за хубавата компания която беше и за хилядите разочаровани клиенти и служители.

Здравейте, предстои ми интервю за работа на позиция специалист обслужване на клиенти. Може ли да ми кажете как протича интервюто горе-долу, също се интересувам в какви размери е заплатата, чета, че е само на процент, няма твърдо заплащане. До сега не съм работел в сферата на застраховането и нямам представа, какво е нормално да очаквам. За провинциален офис питам. Благодаря!

Абе тия нещо блъфират с обявите за работа. Пускат едни и същи обяви през месец или два за ликвидация . Възможно ли е да е толкова зле,че хората така бързо да напускат? Кой е шеф на ликвидацията? Чудя се дали да кандидатствам?

Не си губете времето с тази компания нищо полезно няма да научите. А стреса и униженията са гарантирани.Проблема на фирмата е висшия мениджмънт, който от години си е един и същ и съответно резултатите не се подобряват. Трагедията е пълна.

Верно ли е , че в шефовете от некомпетентност да не се изложат, не разговарят с служителите и заплатите са под 1000 лева в ЦУ.