УНИКА /img/frontend/nomap.png"

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

Във връзка с обявата за град Хасково, която се върти от години, имам да кажа, че през тези години се смениха много недоброжелателни хора, които поработиха по няколко месеца,някои от тях явно сами разбраха, че не стават за тази работа,други са били през повечето време в болничен. Не е коректно като ти самия не ставаш за нищо, да петниш името и репутацията на друг доказал се човек.

Заплащане - ниско и несправедливо.

Заплата на позиция експерт около 1800 бруто в гр.София.

Социални придобивки - няма. Допълнително здравно - няма.

Работейки в застрахователна компания всеки служител би очаквал да има застраховка, като фирмена привилегия, но уви, такава няма, с изключение на COVID застраховка.

Работи се от вкъщи, но това не е особена привилегия, защото обема на работа определено е по-голям отколкото работа в офиса.

Обявата за работа за град Хасково се върти години. Не губете времето на хората. Светлето няма да даде шанс на никого,защото иска
нейният син да заеме мястото. Така ,че слагайте Радко да работи. Той и без това си кара служебния автомобил.

Уника е подвеждащ застраховател. Имах застраховка на къща. След повреди от градушка, дойде вещо лице от Уника, описа щетите и направи протокол. От Уника поискаха 3 оферти за ремонт, впоследствие, след дълги уточнения, потвърдиха ремонта, като отговориха, че трябва да го платя и след това ще ми изплатят сумата. ДА, ама НЕ. След като им изпратих фактурата за ремонта и банкова сметка за превода, казаха, че щетата не е от градушка. Един топ-"експерт" се произнесе на база на две снимки. Възразих, приеха жалба и отново отказаха. Абсолютно некоректни!

Като бивш служител, Ви съветвам не си губете времето и нервите в Уника! За съжаление избягаха професионалистите (единствено в IT отдела останаха хора, които са наясно с процеса) . Става единствено за току що завършили студенти, за да понатрупат опит. Както са писали и други хора, може да ти вдигнат заплатата, само ако тръгнеш да напускаш. А иначе стартовите са под 1000 лв.,няма допълнително здравно(освен ако не решиш сам да си го плащаш), няма бонуси за заслуги, няма дори осигурена вода. Друго лошо е, че от толкова много текучество, вече почти никой не е наясно какви точно са му задълженията. Никаква комуникация и отзивчивост от страна на шефовете. С две думи- пълен хаус цари в Уника.

Пичове ето начин как да си изкарате малко пари от интернет: https://free-litecoin.com/login?referer=52594
Аз си изкарвам до 1LTC всеки ден

Има една много зла вещурница - Маргото, в офиса на бул.България,всъщност той е към Агенция София. Бил съм свидетел как унижава и обижда служителките си, кара ги да чистят, да са сервитьорки и т.н.Май се изживяваше и като астроложка, че уж помагала на хората с някаква асоциация, а се държи с хората като боклуци.Естествено това е печалбарство. Ама разбирам я женицата - на 40 години без семейство и т.н. трябва да избива комплекси като прави "кариера"...Жал ми е чак..

Каак е положението тази година? Във Варна още ли работи онзи мошеник Казаков?

Не може на 30 години да си Директор, зрелостта ти е имагинерна, а липсата на житейски опит - дупка, която може да се замаже, но не и да се запълни. Не си губете времето и усилията в тази компания.