Спортни магазини Умбро /img/frontend/nomap.png"

Спортни магазини Умбро

Благодария ви че си дадохте мнението и ми спестихте нерви и напразни усилия. мислех да ходя на интервю, но се отказах. желая ви успех!

Не се лъжте да започвате там работа. Обещават парви месец 600 лв., а дават 300 и то един месец на зад. След това се започва с голямото плащане :) по 1 лев на час. По- голяма подигравка в живота си не сам виждал. Претенциите им са доста големи, но за сажаление отношението и заплащането им са под всякаква критика

Мога да кажа много за магазините Умбро, мисля, че е достатъчно да кажа, че съм БИВШ служител, за да стане ясно, че не е наред. Заплатите са си чиста подигравка. Работното вртеме е ужасно. Не ти остава време за каквото и да било. Шефовете имат изисквания, които често са нереални. Като напуснеш няма да вземеш пари дори и да си бил с предупреждение, тъй като ти откриват липси в склада, а тези липси са пак благодарение на работодателите, които си влизат в магазините в извънработно време и прибират по цели чифтове. Колегите които срещнах там са печени, поне приятелства създадох. Въпреки, че за Митко и особено за Мими, хубаво не мога да кажа. Знаят си, че са некадърни и не мръднаха от фирмата 2 години, ама кой друг би ги взел на работа все пак си запълват 10те часа работно време в клюкарстване за колегите им, като се мислят за нещо повече. А какви са фактите - 80% от напусналите печелят 2но повече от тях на по-престижни позиции са и са били достатъчно разумни да напуснат.
Какво мога да кажа за шефовете? Ако им мълчиш ще се правят, че се интересуват от теб, въпреки, че не е така, ако им кажеш, че от нещо не си доволен ще се държат с теб като роб. А напуснеш ли веднъж дори по мирния начин, не очаквай дори да те погледнат ако те видят на улицата. Това е уважението от тяхна страна.
Ако работите при тях обаче на коледа ще получите подаръци. Маратонки ли? не! ще получите някаква лента за глава като от всичко по левче и ментарско герданче. Ето на колко оценяват труда ви. Поздрави на всички напуснали фирмата и пожелания за по-светло и успешно бъдеще.

Много се разочаровах от това, което прочетох..., предложиха ми работа в един от магазините им, но не мисля, че ще приема.

Заплащането е ужасно ниско за съвременния стандарт на живот.Уважение от страна на собствениците няма,управителите на магазини в повечето случаи изобщо не са в час с работата,защото са във фирмата от не повече от месец или два и не изкарват пивече от три.Привилегии няма,почивни дни също,а отпуската не се плаща.Осигуровките разбира се са върху минимална работна заплата,а самата заплата се получава след като се работи два месеца без пари(ако разбира се издържите 2 месеца), а ако не издържите,просто не получавате нищо,освен празни обещания и мазни усмивки.Работното време е минимум 10 часа на ден и 6 дни в седмицата.Потенциала за развитие е голям-от продавач можеш да станеш управител,ако си симпатичен на ревизорката,която е "голям" капацитет във всяко едно отношение.Колегите стават,но в момента, в който се сближиш с някой той или ти си тръгваш, така че...Желая ви успех!