"Офис-недвижими имоти" ООД /img/frontend/nomap.png"

"Офис-недвижими имоти" ООД

доволна съм от компетентността на хората в тази фирма, договориха ми наистина добра цена, заслужават си платената от мен комисионна, а докато не се научат клиентите, че безплатен обяд няма все ще търсят далаверата и прецакването - типично по български, благодаря!

Много се забавлявах от мнението на Апостол,но това че им вдига рейтинга с многократно повторение на \"позитивно\"мнение не ги прави по-малко измамници.АЗ СЪМ ТЕХЕН ПРОЕКТО КЛИЕНТ ,до покупка не се стигна,защото в един момент разбрах,че освен комисионната,която трябваше да си платя са си сложили и солидна горница на цената./ЧЕСТИТО НА АПОСТОЛ/ При това положение просто ги прескочих и си купих апартамента директно от продавача,без комисионна и на ПО-НИСКА ЦЕНА от обявената от тях,както се казва да измамиш измамника.

много са готини но взимат комисионна

закупил съм три имота с ОФИС след това ми ги отдадоха под наем,много съм доволен и ги препоръчвам.

Това е много некоректна фирма за недвижими имоти и към клиенти и към служители.Не е необходимо да описвам подробности,но не е добре да имате нещо общо с тях!!!

Наистина професионалисти.